Erkekler Asla Yürekten Sevemez!! :)(: Hadiyin bakalim...Ben böyle derim Sizler ne dersiniz.. Yanlissam söyleyin.. ?Erkekler Sevgiye deger vermez Asla Yürekten Sevemez.. !! Ya Bahanelerin Arkasina Siginir Yada kacis yolu arar.. Yada Sesiz Kalmayi tercih eder..Ama daha yolun basinda Belli olmazmi.. Bir Erkek Bir bayanin üzerine titrerse Bir sebebi vardir ;Ha sanmayin onu adi Sevgi..Bir Aliskanlik.. Sevmek Erkekler icin aliskanlik Dir..

Bu konu 17325 kez görüntülendi 78 yorum aldı ...
Erkekler Asla Yürekten Sevemez!! :)(: 17325 Reviews

Konuyu değerlendir: Erkekler Asla Yürekten Sevemez!! :)(:

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 17325 kez incelendi.

Özür dileriz, bu konu cevaplara kapatılmıştır bilgi almak için Bize Yazin ...
Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan Birinci ... 678
    Nazlımcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    111
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    593
    @Nazlımcan

İşte dostluk budur!

ve Nietzsche'nin sözüyle noktalamak istiyorum...

“Güller, laleler, karanfiller bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır. Ama gerçek dostluk ne solar, ne kırılır”

Teşekkürler

Konu Nazlımcan tarafından (22.01.2010 Saat 13:08 ) değiş;tirilmiş;tir.

Aybalam76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Alıntı Nazlımcan Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Evet Azat abi burda bazen tatlı bir sohbet bile burunlardan gelebiliyor malesef. Ceylanımm konuyu açtı burda herkes tatlı sert konuştu ama bu kadar büyütülecek birşey yoktu ve üstüne basa basa şakadan, iddiadan ibaret olduğu söylendiği halde.

Ona bakarsanız bende bu konuya karşı olduğumu söyledim Ceylan'da bizlerle aynı görüşte işte farkedilmeyen tekşey bu bence. "Espri" yakalayamamak.

Ceylanım ve katılan bütün arkadaşlar konu burda kapansın bence Azat abinin dediği gibi tatlı tatlı tartışılamayacağına göre

Bu arada bütün arkadaşları tenzih ediyorum. Dost kalmak, dostça paylaşımlarda buluşmak üzere

Olayı büyüten, hatta senin tabirinle benim anladığım kadar kavga eden kim?? Burası serbest bir platformdur bir kaşık suda fırtına koparma lütfen.

İnsanlar burda serbesttir ve kendi mantığına uygun geldiği şekilde yorum yapmıştır,eğer yorum yapılmıyacaksa neden açıldı bu konu. !!Laf olsun torba dolsun'' diye aynı şeyleri tekrar tekrar yazmanında gereği yoktur bence. Yorum sert olur yumuşak olur o yorumu yazanın uslubuna bağlı bişeydir.

Her mesaja bişeyler yazarak konuyu dağıtmaya çalışan yine sensin burda ve konuyu anlıyarak yorum yazman daha iyi olur bence. İyi forumlar...
    Kralların taçları beni bağlar büyümü
    Orduları açamaz gönlümdeki düğümü
    Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü
    Bin cihana değişmem şu öksüz TÜRKLÜĞÜMÜ..

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    130
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Alıntı Aybalam76 Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Olayı büyüten, hatta senin tabirinle benim anladığım kadar kavga eden kim?? Burası serbest bir platformdur bir kaşık suda fırtına koparma lütfen.

İnsanlar burda serbesttir ve kendi mantığına uygun geldiği şekilde yorum yapmıştır,eğer yorum yapılmıyacaksa neden açıldı bu konu. !!Laf olsun torba dolsun'' diye aynı şeyleri tekrar tekrar yazmanında gereği yoktur bence. Yorum sert olur yumuşak olur o yorumu yazanın uslubuna bağlı bişeydir.

Her mesaja bişeyler yazarak konuyu dağıtmaya çalışan yine sensin burda ve konuyu anlıyarak yorum yazman daha iyi olur bence. İyi forumlar...

Kisi ey deyirsende ama sert olar yorumlar demekle aman cox sert olmasin yorumlariniz , Yoxsa sonra bu yorumlari yumusatmax icin mene YUMOS lazim olmasin yani
    Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Sende ey deyirsen kişhi ama ortada bişey yok ki. Senin istediğin yumoş olsun ne kadar lazımsa marketten gönderim men, beraber yumuşatak

Nazlımcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    111
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    593
    @Nazlımcan

Alıntı Aybalam76 Rumuzlu Üyeden Alıntı

Konuşurken seviyeli olmanızı ve özellikle sen diye konuşmamanızı rica ediyorum. Şu ana kadar tek yorum yapmadınız sizi tanımıyorum bile, lütfen herkes haddini ve çizgisini bilsin. Kaldı ki bu platformda cevap verdiğim kişiler tanıdığım tanıştığım insanlardı. Sizle muhatap olacak tek kelime ettiğimi sanmıyorum.

Ve bundan sonra tek kelime etmemenizi istiyorum... Lütfen!
    Muhatabım olarak görmediğimi bilmenizi isterim ve asla dikkate almayacağım bilesiniz.

Susma hakkım bakidir.

Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Alıntı Nazlımcan Rumuzlu Üyeden Alıntı

Konuşurken seviyeli olmanızı ve özellikle sen diye konuşmamanızı rica ediyorum. Şu ana kadar tek yorum yapmadınız sizi tanımıyorum bile, lütfen herkes haddini ve çizgisini bilsin. Kaldı ki bu platformda cevap verdiğim kişiler tanıdığım tanıştığım insanlardı. Sizle muhatap olacak tek kelime ettiğimi sanmıyorum.

Ve bundan sonra tek kelime etmemenizi istiyorum... Lütfen!
    Muhatabım olarak görmediğimi bilmenizi isterim ve asla dikkate almayacağım bilesiniz.

Susma hakkım bakidir.

Her söze verecek cevabım var ama bi söze bakarım sözmü diye birde söyleyene bakarım adam mı diye.....

Burda zaten sizi muatap olarak görüp yazmadım sadece benim yorumlarımdan sonra ortalığı gerdiğin için yazdım..

Vesselam...

IMPARATOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    26
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @IMPARATOR

bence birde kendine sor erkekler neden yürekten sevemez kadınlar kendini beğenmiş oldukları sürece erkeler deigl yürekten sevgi bile istemezler erkeler sevgide her zaman ölümsüzdür kadın kadın olmadıktan sonra sevgi de saygıda hiç bişeye benzemez inşallah anlata billdim kendinizesoracaginiz hiç bir soruyu siteye sormayın önce kendiniz cevaplayın sonra sitede ve formda olanlar

IMPARATOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    26
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @IMPARATOR

erkeler yürekten sevmez miş ceylan önce kendine bir sor erkeler neden yürekten sevmez sonra da formda paylaş erkeler yürekten sevecek birisini bululardamı sevmediler.Kadınlar günü birlik aşk ararsa erkeler neden sevipte yansın o kadarmı aptallar.önce kadın denenler sevdirsin ki erkeklerde sevmesini bilsin,Alışkanlık dedigine katılıyorum kadınlara göre aşk bir hevest olduğuna göre bırakta erkelerde alışkanlık olsun kendinin cevap vermeyeceği soruları ve ya konuları önce kendin cevapla de ki
    acaba erkekler neden yürekten sevemez?Sonrada cevabını bil
    şimdi ben sana soruyorum :Erkekler neden sevemez acaba ?
    Konu IMPARATOR tarafından (22.01.2010 Saat 20:23 ) değiş;tirilmiş;tir.

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    130
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Sanirim Yeterince Aciklama ve Fikirler Söylendi.Herkese Teker Teker Tsk.Ler...

Kilit....

Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan Birinci ... 678

Etiketler