değerli kardeşerim! malumunuz yozlaşmış zaman zarfında, müslüman erkek ve bayan kardeşlerimiz bazı sıkıntılara maruz kalmaktadır.. gerek giyimi,gerek ahlakı ve güzel tavırları ; günümüz tabiriyle SOSYETE dediğimiz çevrelerce kabullenilmemekte ve kınanmaktadır.bununla beraber bir çok eleştiriye de maruz kalınmaktadır... -niçin namaz kılyosun ya...!!! -daha gençsin,bu yaşta örtünülür mü!!! -aman boşver evlenince/yaşlanınca kapanırsın!!! -aman bu halde neyin nesi!!! -aman canım hangi cağda

Bu konu 1279 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
sosyeteye cevap 1279 Reviews

Konuyu değerlendir: sosyeteye cevap

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1279 kez incelendi.

Enes_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    192
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    583
    @Enes_

Standart sosyeteye cevap

değerli kardeşerim! malumunuz yozlaşmış zaman zarfında, müslüman erkek ve bayan kardeşlerimiz bazı sıkıntılara maruz kalmaktadır..
    gerek giyimi,gerek ahlakı ve güzel tavırları ; günümüz tabiriyle SOSYETE dediğimiz çevrelerce kabullenilmemekte ve kınanmaktadır.bununla beraber bir çok eleştiriye de maruz kalınmaktadır...
    -niçin namaz kılyosun ya...!!!
    -daha gençsin,bu yaşta örtünülür mü!!!
    -aman boşver evlenince/yaşlanınca kapanırsın!!!
    -aman bu halde neyin nesi!!!
    -aman canım hangi cağda yaşıyoruz!!!
    gibi şeytani vesveseler müslüman erkek ve bayan kardeşlerimize telkin edilmektedir.
    bu gibi sözler bizi üzmektedir elbet.ancak şükürler olsun ki; rabbimiz bu halimizi unutmamış ve bu gibi zihniyetlere bir cevap niteliğinde KERİM BİR AYET göndermiştir bize..
    bize bu vesveseleri ve kınamaları,eleştirileri yönelten kişilere allahın şu ayetini okuyalım;onunla cevap verelim..
    De ki: Şüphesiz benim namazım, kurbanım, hayatım ve ölümüm hepsi âlemlerin Rabbi Allah içindir(en'am 162)

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: sosyeteye cevap

Kategori: Peygamber Efendimiz (S.A.V.)

Konuyu Baslatan: Enes_

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 1279

Bin sene de okusam ne biliyorsun diye sorsalar bana ?
    HADDİMİ BİLİRİM derim

yaşamak için doğdum ölmek için yaşıyorum;gün gelecek yaşamak için ölecegim

Gara Lele
    Gara Lele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

emeğine sağlık abim