Trabzon’un merkezindeki Boztepe mahallesinde inşaat halinde olan bu binanın ilginç bir hikâyesi var. İki komşunun inatlaşması ile 1 yıl önce yapımına başlanan ve birinci katı yapılan binanın içinde 50 yıllık çam ağaçları yükseliyor üzerinden ise yüksek gerilim hattı geçiyor. Ancak Trabzonlu girişimci tüm bunları adeta görmezden gelerek inşaatına devam ediyor. Tarihi özelliği bulunan ağaçların kesilmesine belediye tarafından izin verilmediği için inşaatı ağaçları budayarak ama kesmeden devam

Bu konu 3201 kez görüntülendi 8 yorum aldı ...
Bu kadarı da pes dedirtti! 3201 Reviews

Konuyu değerlendir: Bu kadarı da pes dedirtti!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3201 kez incelendi.

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

Standart Bu kadarı da pes dedirtti!

Trabzon’un merkezindeki Boztepe mahallesinde inşaat halinde olan bu binanın ilginç bir hikâyesi var. İki komşunun inatlaşması ile 1 yıl önce yapımına başlanan ve birinci katı yapılan binanın içinde 50 yıllık çam ağaçları yükseliyor üzerinden ise yüksek gerilim hattı geçiyor. Ancak Trabzonlu girişimci tüm bunları adeta görmezden gelerek inşaatına devam ediyor. Tarihi özelliği bulunan ağaçların kesilmesine belediye tarafından izin verilmediği için inşaatı ağaçları budayarak ama kesmeden devam eden uyanık girişimci, inşaatın tepesindeki yüksek gerilim hattına da aldırış etmiyor. Bu kadarı da pes dedirten olaya tepki ise komşusundan geliyor ve olay mahkemeye taşınıyor. Ancak Köksal apartmanın sahibi komşu da inşaatın garipliğini değil, verilen imar izninin neden kendisine de verilmediğinden dem vurarak mahkeme kapısını çalıyor. Mahkeme sürecinde olduğu için yapımı durdurulan bina ise belediyece belirlenen yeşil alanın üzerinde, işte bu komik görüntüde durmaya devam ediyor..menem hemşerilerim arkadaşlar ...

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Bu kadarı da pes dedirtti!

Kategori: Komik Resim Ve Videolar

Konuyu Baslatan: Apancene

Cevaplar: 8

Görüntüleme: 3201

Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi
    Konu S€®C€ tarafından (23.08.2008 Saat 13:27 ) değiş;tirilmiş;tir.
    NE YARDAN, NE ÇAYDAN..!!
    Yeşil çay, siyah çay, Çay dünyanın gürültüsünü unutmak için içilir...

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Azerhan
    Azerhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı MeÇuLaSiQ Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Bunun aciklamasi su dostum. Karadenizde daglar denize paralel uzaniyor (cen yilmaz)
    hehheecem yılmaz labaratuarda paspascı calısıyor ve uranyum patlıyor.cem yıılmazda paspası eline alıb kacın kacın uranyum geliyor deyiib paspasla uranyumu engelliyorgıcık bi espriydi ama olsun yazam dedim

Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

Alıntı MeÇuLaSiQ Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Bunun aciklamasi su dostum. Karadenizde daglar denize paralel uzaniyor (cen yilmaz)

yaa ben bazen oturup düşünür oluyom ne enteresan insanlarımız var
    MeÇuLaSiQ ..
    NE YARDAN, NE ÇAYDAN..!!

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

heya haklısın MeÇuLaSiQ bunlar bizi biz eden renkler
    NE YARDAN, NE ÇAYDAN..!!

GaRaGaN
    GaRaGaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 hafta sonra Trabzona geri dönüyorum ve ilk işim boztepeye gidip böyle bişey varmı öğrenmek olacak, varsa resmini çekip atarım buraya, bizim insanımız off
    €line €meğine Sağlık...

Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

Alıntı GaRaGaN Rumuzlu Üyeden Alıntı
    2 hafta sonra Trabzona geri dönüyorum ve ilk işim boztepeye gidip böyle bişey varmı öğrenmek olacak, varsa resmini çekip atarım buraya, bizim insanımız off
    €line €meğine Sağlık...
    eyi teze haberler bekleyeim senden o zaman belki başka havadislerde bulursun da

GaRaGaN
    GaRaGaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı apancene Rumuzlu Üyeden Alıntı

eyi teze haberler bekleyeim senden o zaman belki başka havadislerde bulursun da
    Trabzonda havadis çok canım ya amcamın biri elektronik servisine girdi, bizde oturuyoruz orda, elinde bi tane kumanda, ordaki çırağa verdi kumandayı ve şöyle dedi; "uşağum acil bu kanalları sırayasunda ben gideyum"

Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

Alıntı GaRaGaN Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Trabzonda havadis çok canım ya amcamın biri elektronik servisine girdi, bizde oturuyoruz orda, elinde bi tane kumanda, ordaki çırağa verdi kumandayı ve şöyle dedi; "uşağum acil bu kanalları sırayasunda ben gideyum"
    garagan bu sen olmayasın da