Kullanıcı Tag Listesi

Beşiktaş'a Zapotocny müjdesi... Sakatlıktan kurtulup, takımla çalışmalara başlayan Çek futbolcunun, sezonun ilk haftasında Antalyaspor karşılaşmasında takımdaki yerini alacağı bildirildi. Kendisini iyi hissettiğini belirten Zapotocny, "Ben hazırım" dedi. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın ilk 11'de sahaya sürmeyi planladığı tecrübeli oyuncu, "İyi bir kamp dönemi geçirdik. Sadece ben değil, tüm takım lige hazır. Antalya'dan 3 puanla dönüp, şampiyonluğa olan inancımızı ortaya koyacağız"

Bu konu 736 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Antalya'ya hazır 736 Reviews

Konuyu değerlendir: Antalya'ya hazır

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 736 kez incelendi.

bYMuH@mM£d76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    57
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    432
    @bYMuH@mM£d76

Standart Antalya'ya hazır

Beşiktaş'a Zapotocny müjdesi... Sakatlıktan kurtulup, takımla çalışmalara başlayan Çek futbolcunun, sezonun ilk haftasında Antalyaspor karşılaşmasında takımdaki yerini alacağı bildirildi. Kendisini iyi hissettiğini belirten Zapotocny, "Ben hazırım" dedi. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın ilk 11'de sahaya sürmeyi planladığı tecrübeli oyuncu, "İyi bir
    kamp dönemi geçirdik. Sadece ben değil, tüm takım lige hazır. Antalya'dan 3 puanla dönüp, şampiyonluğa olan inancımızı ortaya koyacağız" şeklinde konuştu.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Antalya'ya hazır

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: bYMuH@mM£d76

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 736

ßŶ ๓ยђค๓๓є๔