Kullanıcı Tag Listesi

Vedat Demir(Görüntü Yönetmeni) Doç. Dr. Vedat Demir, (d. 5 Nisan 1966, Sinop) İletişim Bilimci, Akademisyen. 1990 yılında Marmara Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu. 1994’te Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı’nda yüksek lisans; 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Genel Gazetecilik Programı’ndan doktorasını tamamladı. 2007’de Uygulamalı İletişim alanında

Bu konu 2098 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Vedat Demir (Görüntü Yönetmeni) 2098 Reviews

Konuyu değerlendir: Vedat Demir (Görüntü Yönetmeni)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2098 kez incelendi.

ŦєŁєรмє - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŦєŁєรмє

Standart Vedat Demir (Görüntü Yönetmeni)

Vedat Demir(Görüntü Yönetmeni)

Doç. Dr. Vedat Demir, (d. 5 Nisan 1966, Sinop) İletişim Bilimci, Akademisyen.

1990 yılında Marmara Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu. 1994’te Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı’nda yüksek lisans; 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Genel Gazetecilik Programı’ndan doktorasını tamamladı. 2007’de Uygulamalı İletişim alanında doçent oldu.

1993'ten 2004'e kadar Marmara Üniversitesi'nde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2000-2003 yılları arası Basın Konseyi genel sekreterliği görevinde bulundu. 2004'ten beri Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde Öğretim Üyesi olarak çalışmaktadır.

Türkiye Barış ve Güvenlik Araştırmaları TUBAM kurucularındandır ve bu kurumun yönetim kurulunda bulunmaktadır. Basın Konseyi; Basın Konseyi Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı; Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunları Derneği İLMED; İletişim Araştırmaları Derneği İLAD; Türkiye Rafting ve Kano Federasyonu TÜRKAF Basın ve Yayın Kurulu üyesi ve Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu TSSF Basın Kurulu Başkanıdır.

Eserleri [değiştir]Türkiye’de Medya ve Özdenetimi, (1998, İletişim Yayınları, İstanbul)
    Düzenleme ve Uygulamalarla Medyada Denetim, (Zakir Avşar'la birlikte) (2005, Piramit Yayınları, Ankara)
    Medya Etiği, (2006, Beta Yayıncılık, İstanbul)
    Türkiye'de Medya Siyaset İlişkisi, (2007, Beta Yayıncılık, İstanbul)
    İletişim Yansımaları-Uygulamalar, Gerçekler, (editör) (Pınar Eraslan Yayınoğlu'yla birlikte) (2007, Anahtar Kitapçılık, İstanbul)
    kaynak:wikipedia

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Vedat Demir (Görüntü Yönetmeni)

Kategori: Oyuncular - Teknik Ekip

Konuyu Baslatan: ŦєŁєรмє

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 2098

Ŧєℓєรмє

!!!...υğяαşмα вαвα уσяgυη...!!!

ßoşver,hep aynı masal..."Hayat ve ßen"işte hepsi bu kadar.....

Ŧєℓєรмє

вιяαz ѕєνιηç вιяαz нüzüη.

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri