Kullanıcı Tag Listesi

SELAMÜNALEYKÜM; öncelikle belirteyim kesin diye bir şey yoktur ve hiç bir zaman tam olarak önlem alamayız.sadece güvenligi arttırabiliriz. msn adresimizin güvenligi için yapmamız(yapmamamız)gerekenler;

Bu konu 910 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
msn hackerlerine önlem 910 Reviews

Konuyu değerlendir: msn hackerlerine önlem

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 910 kez incelendi.

Enes_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    15
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    403
    @Enes_

Standart msn hackerlerine önlem

SELAMÜNALEYKÜM;

öncelikle belirteyim kesin diye bir şey yoktur ve hiç bir zaman tam olarak önlem alamayız.sadece güvenligi arttırabiliriz.

msn adresimizin güvenligi için yapmamız(yapmamamız)gerekenler ;

-kesinlikle tanımadığınız kişilerle dosya paylaşımı yapmayınız

-tanısanız dahi kişi eger çevrim dışı link gönderiyorsa msn adresine bot girmiş olabilir ne kadar güvenirseniz güvenin o linki tıklamayınız

-kendi güvenliginiz için msn adresinizi çok uzun süreli çevrim içi kullanmayınız bir süre sonra çevrim dışı olup tekrar açınız

-şifrelerinizi basit seçmeyiniz.elinizden geldigince degişik semboller kullanınız.örnegin; isim+rakam+sembol+

-gizli sorunuzun cevabı,soruyla alakalı olmasın.örnegin gizli sorunuz annenizin doğum yeri ise bunun cevabını annenizin doğum yeri veya başka bir şehir olarak cevaplamayınız

özellikle gizli sorunuzun cevabı konusunda dikkatli olunuz çünkü;

biraz kendini geliştirmiş biri sizinle kısa bir süre sohbet ederek kişilik analizi ve sizinle ilgili biraz fikir edindikten sonra sizin cevaplarınızı tahmin edebilir.bunu daha iyi anlayabilmeniz için iki örnek verecegim size.

üye olduğum bir siteye bir sapık dadanmıştı ve sürekli bayanlara pm yoluyla rahatsızlık veriyordu.bunun adresini ekledim ve bir hafta sohbet ettim.adamın gizli sorusu şuydu; sevdiginiz roman karakteri

bir haftalık sohbet sonrası adamın ilkokul mezunu olduğunu ve kişilik olarakta komik bir kişilige sahip olduğunu çözümledim.bu şu demektir;ilkokul mezunu biri tutupta dostoyevskinin suç ve ceza'sını okumaz hatta roman diye bir şey okumaz bu defa sevebilecegi karakterlere yöneldim ve şu sonuç çıktı;adam tam bir kemal sunal hayranıydı.ve bu soruya iki cevap vermiş olabilirdi.

-kemal sunal yada inek şaban

ben ikincisini denedim ve adamın o adresini aldıktan sonra o adres aracılığıyla açtığı tüm hesapları aldım kendisinden.

ikinci örnek ise; karşıdaki kişinin mail adresi karamurat.....@.... ve bu kişinin gizli sorusuda tarihten sevdiginiz kişilik

bunu sizde çok kolaylıkla tahmin edebilmişsinizdir.tabiki olsa olsa fatihsultan mehmed olur bu kişinin verebilecegi cevap.bu çoğaltılabilir kişi filistin sevdalısıysa verecegi cevaplar filistinle ilgili olacaktır ama dedigim gibi bunun garantisi yok.

NOT:tamamen kendi fikirlerimdir ve alıntı yokturdur

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: msn hackerlerine önlem

Kategori: Msn, Icq, Yahoo Messenger

Konuyu Baslatan: Enes_

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 910

CaucasianEagle (08.01.14) Beğenenler

Bin sene de okusam ne biliyorsun diye sorsalar bana ?
    HADDİMİ BİLİRİM derim

yaşamak için doğdum ölmek için yaşıyorum;gün gelecek yaşamak için ölecegim