DeğerLi dostLar hadi bu aydan itibaren eLbirLiğiyLe sitemizin En'Lerini Seçelim: Ben, örnek olarak bir anket hazırLadım. Siz değerLi üyeLerin de bu ankete katkılarınızı bekliyorum. Hadi bakaLım buyrun.................... 1. En Hızlı Çıkış Yapan Üye : 2. En iyi User (FaydalandıGı konulara en iyi saygı gösteren üye) : 3. En Yardımsever Üye : 4. En İyiniyetli Üye :

Bu konu 19781 kez görüntülendi 94 yorum aldı ...
aYıN EnLeRiNi SeÇiYoRuZ !!! 19781 Reviews

Konuyu değerlendir: aYıN EnLeRiNi SeÇiYoRuZ !!!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 19781 kez incelendi.

Aybalam76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Yüreğine sağlık Watan, düşüncelerini ve görüşlerini açıkyüreklilikle dile getirmişsin ve bu sitede senin farkın budur işte. Bende açıkça yazacam ve alınmaca, kırılmaca yok arkadaşlar..
    Kralların taçları beni bağlar büyümü
    Orduları açamaz gönlümdeki düğümü
    Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü
    Bin cihana değişmem şu öksüz TÜRKLÜĞÜMÜ..

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

dogrusu heycanli gececek azat abim ve watann ikinizinde
    yuregine saglik

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    131
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Burda bazi arkadaslar iki hatta 3- 4 defa yazilmis diger arkadaslari hicmi layik görmediniz ?

Buda benim nacizene görüsüm.Saygilarimla...
    Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Ayqiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    81
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    582
    @Ayqiz

Özer abi sen onca haksizliga ragmen hatrim kalmasin diye nezaketen bu uyariyi yapmissin. Bende senin hatrin kalsin isdemedim. Çok tesekkür ederim bU konu diger, ADİ gecmeyen uyelere haksizlikdir. Belki buna aygiz kıskanclik yapiyor, diyeceksiniz ama degil bu konu bana bir atasözünu animsatt . Körlerle sagirlar birbirini agirlar ...saygilar
    Çevremizdeki insanlarin ne hissettigi yada ne düsündügüden o kadar emin olmayin bazen bir kalbin icinde ne sakladigini ögrendiginizde herşey için cok gec olabilir!!!

Watan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    151
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    598
    @Watan

Alıntı Ayqiz Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Özer abi sen onca haksizliga ragmen hatrim kalmasin diye nezaketen bu uyariyi yapmissin. Bende senin hatrin kalsin isdemedim. Çok tesekkür ederim bU konu diger, ADİ gecmeyen uyelere haksizlikdir. Belki buna aygiz kıskanclik yapiyor, diyeceksiniz ama degil bu konu bana bir atasözünu animsatt . Körlerle sagirlar birbirini agirlar ...saygilar
    teessüf ederim aygızzz... sana hiç yakışmadı...
    konu daha dün açıldı we en ilk eski üyelerden ben yazdım ben gibi daha çook üye war burda onlarında yazmasını bekleseydin bence...
    hem muhalefet olmak yerine bir yorumda sen yazsaydın sonrada şikayet etseydin daha mantıklı olmazmıydı ????
    sonuçta bu bir oyun konusu hepimiz için açılmış..
    senin adını zikretmemişiz diye muhalefet olmana kıskançlık yapmana fesat çıkarmana hiç gerek yok. önce bir arkadaşların yorum yapmasını bekle. senin adını ben yazmamışsam, ben gibi art niyet taşımayan bir arkadaşımızda senin adını yazar zikrederdi.... madem konu saf dışı edilecek şimdiden silişn gitsin admin arkadaşlar. aramızda fesat çıkmasını istemem bir arkadaşınız olarak. hem konuya yorum yapacak yürekli kimseler yok sanırım olmayacağına görede çöplük bir konu atın gitsin

Konular
    151
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    598
    @Watan

Alıntı Azeribalasi Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Burda bazi arkadaslar iki hatta 3- 4 defa yazilmis diger arkadaslari hicmi layik görmediniz ?

Buda benim nacizene görüsüm.Saygilarimla...
    İyi gaz wermişler

Ayqiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    81
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    582
    @Ayqiz

neden usdune alindinki bu bir kıskanclık degıldı sıtenın genel durmuna baksaydın analrdın zaten sorun ısmımın zıkredılmesı degıldı zaten ama bu sıtede emek veren onca uye var hem genel konular nezamandan berı oyun oldu ? amacım sorun yaratmak olmadı sımdıye dek bundan sonrada olmayacakdır kımseyede gaz vermedim ama bu haksızlıgada göz yumamazdim dogruluk sözde degil özde olur
    Çevremizdeki insanlarin ne hissettigi yada ne düsündügüden o kadar emin olmayin bazen bir kalbin icinde ne sakladigini ögrendiginizde herşey için cok gec olabilir!!!

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    131
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Alıntı Watan Rumuzlu Üyeden Alıntı
    İyi gaz wermişler

Hayir kimse gaz vermedi sadece dünden beri benimde düsüncelerimdi sadece ama yazamadim bir türlü taki böyle bir sikayet gelineceye kadar.Kisi bilirsen men her zaman tarafsiz olmusumdur ve olmakta zorundayim.Sende bunu baska yönnere cekmemelisin Sadece bir görüsdü, burada herks görüsünü söyleyebilir demi,ama dedigin gibi burda basit bir oyundu bunu bu sekilde böyütmenin bence hicde anlamiyokdu Geleceh sefere men yazacam sorularida cogaldacam ve 6000 kisi üyelerimizin hammisinida yazacam
    Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Konular
    151
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    598
    @Watan

Alıntı Ayqiz Rumuzlu Üyeden Alıntı
    neden usdune alindinki bu bir kıskanclık degıldı sıtenın genel durmuna baksaydın analrdın zaten sorun ısmımın zıkredılmesı degıldı zaten ama bu sıtede emek veren onca uye var hem genel konular nezamandan berı oyun oldu ? amacım sorun yaratmak olmadı sımdıye dek bundan sonrada olmayacakdır kımseyede gaz vermedim ama bu haksızlıgada göz yumamazdim dogruluk sözde degil özde olur
    aygız bacım sende dahil kimseyle tartışmak istemem . ama benden başka konunun istediği gibi yorum yazan yok farkındaysan ben üstüme alınmayımda doktor emmimmi alınsın ??
    konu oyun konusu ama genel konuda deyil...
    ben doğruyum tabiki sen konuyu anlayamamışsın bence... hem senin doğruluk anlayışın bumu? senin yaptığına özde doğruluk denmez bence benim anlayışımcada senin yaptığının adı doğruluk deyil ..

Konular
    151
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    598
    @Watan

Alıntı Azeribalasi Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Hayir kimse gaz vermedi sadece dünden beri benimde düsüncelerimdi sadece ama yazamadim bir türlü taki böyle bir sikayet gelineceye kadar.Kisi bilirsen men her zaman tarafsiz olmusumdur ve olmakta zorundayim.Sende bunu baska yönnere cekmemelisin Sadece bir görüsdü, burada herks görüsünü söyleyebilir demi,ama dedigin gibi burda basit bir oyundu bunu bu sekilde böyütmenin bence hicde anlamiyokdu Geleceh sefere men yazacam sorularida cogaldacam ve 6000 kisi üyelerimizin hammisinida yazacam
    tarafsız dawranacağından şüphem yok abi ama anlayamayacak kadar uşaxda deyilem seninde dediyin gibi zaten farkındaysan 24 maddeden oluşan bir konu e anca sıkıştıra bildik da 6000 üyeyi ben nasıl hatırlayıpta yazsaydım )

Etiketler