Kullanıcı Tag Listesi

Tüm soruları eleyip cevabı iki şıkka düşürdüğü halde kararsızlıkları sürüp giden, çözüm ararken kelimeleri birbirlerine kördüğümleyenlere.. Gözlerimiz açık körebe oynuyoruz. Birbirimizi görüyoruz aslında ama çaresizliğimizden görmezden geliyoruz ve sobelemeyi yine birbirimizden bekliyoruz.. Korku; ikimiz arasına gerilmiş kıldan ince kılıçtan keskin bir asma köprü.. Sen aklınla yürümek istiyorsun, ben yüreğimle.. Ne Sen aklınla beni kandırabiliyorsun, ne de ben Seni yüreğimle..

Bu konu 789 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
ASK 789 Reviews

Konuyu değerlendir: ASK

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 789 kez incelendi.

Konu: ASK

DoĞu

Standart ASK

Tüm soruları eleyip cevabı iki şıkka düşürdüğü halde kararsızlıkları sürüp giden, çözüm ararken kelimeleri birbirlerine kördüğümleyenlere..

Gözlerimiz açık körebe oynuyoruz. Birbirimizi görüyoruz aslında ama çaresizliğimizden görmezden geliyoruz ve sobelemeyi yine birbirimizden bekliyoruz.. Korku; ikimiz arasına gerilmiş kıldan ince kılıçtan keskin bir asma köprü.. Sen aklınla yürümek istiyorsun, ben yüreğimle.. Ne Sen aklınla beni kandırabiliyorsun, ne de ben Seni yüreğimle..

Sanki birbirimize Biz gibi bakıyoruz.. Hangimizin can´ı önce yanacak, hangimizin can´ı hangimize acıyacak, hangimiz Biz´i hangimizde unutacak?.. Sonra Biz bu Masal´da yaşlanırsa, hangimiz hangimize gömüleceğiz?..

Hayalsen çıkma, düş´Sen saklanmaya devam et. Ama gerçek´Sen lütfen çık da seni sobeleyeyim.. Her gece körebe olmaktan tükendim artık...

Kelimeleri eze eze pestilini çıkardık.. Ne sen beri gelebiliyorsun, ne ben can´yakan sınırötene geçebiliyorum.. İkimizin ortasında öylece duruyoruz, düşlerimiz gerçeklerimiz birbirine karışıyor. İstesek kurşun ağırlığında bir tek kelimeyle birbirimizi vurabiliriz ama parmaklarımızda tetiğe dokunacak dermanı bulamıyoruz..

Yürürken birbirimize çarpıyoruz, konuşurken kelimeleri tartarak satıyoruz. Çarpışırken yıkılmamız gerekirken, konuşurken neden sendeliyoruz? Neden neden´leri alt alta yan yana topladığımızda bile sonuç ´neden´ çıkıyor? Bu olta ucuna benzeyen ? işaretlerini ne kadar çoğaltırsak, o kadar balık mı bekleyeceğiz birbirimizin gönül denizinden???

Yüreğimi bir ? işaretine asıp savunmamı bekliyorsun..

Seni sınırları yakarak sevdim, suçum sabittir arz ederim...

hiçbir Aşk tekrarı değildir tarihin

hep aynı sözcük başka bir anlamda gider Sevgili´ye

sözlüklere inat..

çok Tanrılı dinlerdeki gibi kutsal ve birbirinden farklı

Aşklar ve ayrılıklar

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: ASK

Kategori: Aşk Hikayeler

Konuyu Baslatan: DoĞu

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 789

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)