Slmlr Arkadaşlar sadece Birkaç resim eklicem diğerlerini arkadaşlar eklerler umarım DOKTOR-AMCA,ADAS76-D@VUT Soldan=DOKTOR-AMCA-ADAS76-D@VUT Ayakta duran:S@V@S

Bu konu 34463 kez görüntülendi 88 yorum aldı ...
Buluşma resmi 34463 Reviews

Konuyu değerlendir: Buluşma resmi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 34463 kez incelendi.

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    127
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

ayqiz bu ikizininde resminide ayni anda niye siteye koydun ki ? simdi ben seni diger ikizinden nasil ayirt edecegim ki masallag cocuklugunda cok tatliymis kuyruklarina baksana ay allah ne tatlilarr
    Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

bu guzel bulusmayi duzenleyenlere cok tsk ediyorum
    bizlere arkadaslarimizi tanima firsati verdikleri icin hepinizde cok guzel cikmisiniz
    ama kesge bazilarinin yuzleri silinmis olmasaydi okadar cok gelmek isdedim ozellikle davut abimi yakindan gormeyi cok isdedim ama olmadi tekrar paylasimlariniz icin ayri ayri tsk ediyorum azeri balasi ailesi olmak cok harika birsey olmali bence sizler cansiniz hep varolasiniz insallah saygilar

Denizhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    589
    @Denizhan

güzel buluşma idi katılamadım (

Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Alıntı K€M@L Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Yaman yeyip icirsiz. yedikleriniz sizin olsun görduklerinizi cektiktirdiklerinizi koyun. emeyine saglık dedecan
    .....
    bogazlarinda kalsin kemal abimmm

Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Alıntı Best-Serçe Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Merhaba aile dostları ilk buluşmamızı gerçekleştirdik.Çok güzeldi.Sanaldaki arkadaşlıkların pekiştirilmesi adına güzel bir adım oldu.Bu organizasyonda emeği geçen arkadaşlara tşk ediyorum.Özer ve doktor amca Aileye ne kadar çok değer verdiğiniz o gün bir kez daha anlaşıldı.Almanyadan buraya kadar gelip bu buluşmayı gerçekleştirmeniz gerçekten çok büyük fedakarlıktı.Özellikle ikinize teşekür etmeden geçmeyeceğim.Hava güzeldii,ortam güzeldi,Sohbetler güzeldi.Kendi adıma değer verdiğim dostlarla aynı ortamda bulunmaktan ve ailemde reel sohbet etmenin tadının bir başka olduğunu belirtmek isterim.O gün anısına kalan bir kaç resmide ben paylaşmak istiyorum.

Doktor amca espirilerin,konuşaların,mimiklerin,fikirlerinle ortamı canlandırdın.Güzelim sohbetini şimdiden özledim.Umarım birdahaki gelişlerindede sohbet imkanımız olur.Bu arada bu resimde çok sinirli görünüyorsun.Gizlice çektim noluurrr kızma ...

Adaş Abim ve Özer baksanıza nede sıkı sarılmışlar.Dostluğun ne kadar kuvvetli bir bağ olduğu bu resimde çok net anlaşılıyor sanırım.Adaş abim seni değerli paylaşımlarından dolayı Azeribalasi ailesinde tanımıştım.Fakat mesleğin sebebiyle nete pek gelemediğin için nette sohbet imkanımız olmadı.Ama reelde tanıştığımızda sanki seninle 10 yıldır diyaloğumuz varmış gibi hissettim kendimi.Güzel sohbetinden ve alçak gönüllülüğünden dolayı bir kez daha teşekürler...

Yalçın şunu itiraf etmeliyim ki o gün aramızda en çok yorulan sendin.Bu organizasyonda büyük bir emeğin geçtiğini o gün herkes gördü.Espirilerin ve sohbetlerinle herkeste memnuniyet yarattığını düşünüyorum.Ev sahibi gibiydin bunu söylemeden yapamicam.Emeklerin ve inceliğin için teşekürler ...

Doğu,Adaş abi,Özer üçlüsü üçünün sohbeti çok koyuydu bu resmi sohbetlerini bölerek çektim.Oradaki iki balacada özerin yavruları.Allah bağışlasın Özer çok tatlıydılar.Çok akılıydılar.Çok güzel yetişrimişsiniz.Allah size bağışlasın...

Doktor amcam ve Yalçın muhteşem ikili ikisinin sohbeti çok güzeldi.O yüzden ikisini beraber çektim...

Doktor amcam,Doğu,Özerin Balası murat,Özer,Yalçın topluca çektim.Mekanlar aynı değil buradaki resim çay bahçesinde çekilmiştik.O yüzden öyle karabalık ...

Buradada Adaş abim,Yalçın,Özer üçlüsünü çektim.İnsan imrenerek bakıyor.Çok kuvvetli bir dostluk vardı aralarında...

Buda çoğunluk ama poz alana kadar canım çıktı kimi televizyona bakıyor,kimi oraya kimide buraya.Neyseki sonunda poz aldım ...

Son olarak Emeği geçen ve ortamı güzelleştiren,Samimi,berrak kalpli arkadaşlara cani yürekten teşekkür ediyorum.Güzel bir buluşmaydı.Herkesi tanımak güzeldi.Yanlız Site açıldığı ilk günden bu yana emeği geçen çok değerli dostum Mechul,Aysel,Ufuk abim ve diğer arkadaşlarım onlarında orda olması beni kat kat mutlu edecekti.Buluşmadada söylendim durdum.Umarım günün biri onlarlada tanışma fırsatım olur.İkisini burdan öpüyorum.İyiki varlar.Herkese teşekürler.Esenlikle kalın ...
    sercem sende cekmesen gene ceken olmayacakmis desene

zemberek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    11
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    536
    @zemberek

Azerbaycan mi ora arkadaşlar
    Zulmü alkışlayamam zalimi asla sevemem | Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem
    Üç buçuk soysuzun ardından zağarlık yapamam | Hele hak namına haksızlığa ölsem tapamam
    Biri ecdadıma saldırdı mı hatta boğarım | Boğamazsın ki! hiç olmazsa yanımdan kovarım.
    .
    .

Yumuşak başlı isem kim dedi ki uysal koyunum ?--Kesilir, fakat çekmeye gelmez boynum..
    Bileceksen Yunus gibi,Seveceksen Mecnun gibi,Öleceksen şehit gibi,
    DEĞER VERDİM YETERİ KADAR,ŞİMDİ HERKES EDERİ KADAR !!!...

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    127
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Alıntı zemberek Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Azerbaycan mi ora arkadaşlar

Yox burasi istanbulun bakirköy semtinde bir restorantdi
    Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Alıntı Azeribalasi Rumuzlu Üyeden Alıntı

Yox burasi istanbulun bakirköy semtinde bir restorantdi
    valla bizde merak ediyorduk acaba neresiydi diye aydinlatdigin icin mersi

zemberek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    11
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    536
    @zemberek

bende bağdat da tatilde çekilmiş bir fotograf sandim :p ))
    Zulmü alkışlayamam zalimi asla sevemem | Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem
    Üç buçuk soysuzun ardından zağarlık yapamam | Hele hak namına haksızlığa ölsem tapamam
    Biri ecdadıma saldırdı mı hatta boğarım | Boğamazsın ki! hiç olmazsa yanımdan kovarım.
    .
    .

Yumuşak başlı isem kim dedi ki uysal koyunum ?--Kesilir, fakat çekmeye gelmez boynum..
    Bileceksen Yunus gibi,Seveceksen Mecnun gibi,Öleceksen şehit gibi,
    DEĞER VERDİM YETERİ KADAR,ŞİMDİ HERKES EDERİ KADAR !!!...

DAVUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    84
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @DAVUT

Standart SELAMLAR

[FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]Bende kalan son iki resmide ekliyem iyi seyirler

DOKTOR-AMCA (Güneşi Görünce Çok Gülmüştü Emmim Allah hep güldürsün Çetin Abi) ve
    DOGU

Toyçular Kralı ADAŞ76 Abim

Dogu - DOKTOR-AMCA ve Özer
    Özer abe düz durmasaydın emmim şilleliyeceydi seni ))
    Konu DAVUT tarafından (23.08.2009 Saat 22:45 ) değiş;tirilmiş;tir.

YALNIZSAN KADERiNDEYiM,UMUTSUZSAN KALBiNDEYiM..

Etiketler