FANATİK'e konuşan Lacatus, "Galatasaray'ın zaaflarını biliyorum" demişti. Rumen hocanın öğrencileri, ilk 15 dakikada 2 gol bulup, avantaj yakaladı. 14.8.2008 İddialı konuşmuştu Şampiyonlar Ligi bileti için karşı karşıya gelen Steaua ile Galatasaray maçı öncesinde Rumen ekibinin hocası Lacatus iddialı konuşmuştu. FANATİK’e açıklamalarda bulunan Rumen çalıştırıcı, “Galatasaray’ı defalarca izledim, zaaflarını öğrendim. Sami Yen’de ne yapacağımızı biliyorum” demişti. Zorlu mücadele

Bu konu 698 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Gerçekten çözmüş! 698 Reviews

Konuyu değerlendir: Gerçekten çözmüş!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 698 kez incelendi.

bYMuH@mM£d76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    56
    @bYMuH@mM£d76
    Tecrübe Puanı
    380

Standart Gerçekten çözmüş!

FANATİK'e konuşan Lacatus, "Galatasaray'ın zaaflarını biliyorum" demişti. Rumen hocanın öğrencileri, ilk 15 dakikada 2 gol bulup, avantaj yakaladı.
    14.8.2008

İddialı konuşmuştu
    Şampiyonlar Ligi bileti için karşı karşıya gelen Steaua ile Galatasaray maçı öncesinde Rumen ekibinin hocası Lacatus iddialı konuşmuştu. FANATİK’e açıklamalarda bulunan Rumen çalıştırıcı, “Galatasaray’ı defalarca izledim, zaaflarını öğrendim. Sami Yen’de ne yapacağımızı biliyorum” demişti. Zorlu mücadele başladığında Lacatus’un doğru söylediği ortaya çıktı, Steaua ilk 15 dakikada iki gol bulup, tur yolunda büyük avantaj sağladı.

Planları tuttu
    Temsilcimiz Galatasaray’ı kendi yarı sahasına hapseden Rumen ekibi, ilk yarıda savunmasında da pozisyon vermedi. Deplasmanda iki gol bulduktan sonra defansa çekilen Steaua, savunmasını ön plana aldı. Taktik değişikliği yapan Rumen ekibinin üzerine giden Galatasaray, Kongolu golcüsü Shabani Nonda’yla rakip fileleri havalandırdı. Kontrataklardan etkili olmayı düşünen Lacatus, son vuruşlardaki etkisizliğin kurbanı oldu.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Gerçekten çözmüş!

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: bYMuH@mM£d76

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 698

ßŶ ๓ยђค๓๓є๔