Yasamın güzelliklerini ve cirkinliklerini tam algılamaya basladım yas sanırım her insanın oldugu gibi benimde olkul yillarimda olmustu.orta okul yillari lise yilllarima göre birazdaha çocuksu geçmişti.liseye basladimda kendime öz güvenim gelmiş.okul içinde derslerimde basarili olduım kadar ilgilendim dier dal olan spordada basarili idim.yani (futbolda)lise son sınıfa geldimde aklimda 2 sey vardi okumak ve futbol.hem okuyor hemde ığdır sporun amatör takımında futbol oynamaya baslamıştım.ama bir

Bu konu 2156 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
Ayriliklar bu kadar acimi olur.? 2156 Reviews

Konuyu değerlendir: Ayriliklar bu kadar acimi olur.?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2156 kez incelendi.

DoĞu
    DoĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Ayriliklar bu kadar acimi olur.?

Yasamın güzelliklerini ve cirkinliklerini tam algılamaya basladım yas sanırım her insanın oldugu gibi benimde olkul yillarimda olmustu.orta okul yillari lise yilllarima göre birazdaha çocuksu geçmişti.liseye basladimda kendime öz güvenim gelmiş.okul içinde derslerimde basarili olduım kadar ilgilendim dier dal olan spordada basarili idim.yani (futbolda)lise son sınıfa geldimde aklimda 2 sey vardi okumak ve futbol.hem okuyor hemde ığdır sporun amatör takımında futbol oynamaya baslamıştım.ama bir süre sonra 2 sinin bir arada götüremedimi anlamıştım.çünkü aldim kırık notlar bunun ispati idi.2.sinifta hoslandim ilgimi çeken bir vardi ama ona bunu bir türlü söleyememiştim ve içimde kalan tek tarafli bir sevgi idii.artık karsa maclara gidip gelmeler derslerimin aksaması benim için bir sorun olmustu ve biliyordum ki.bu geleceyimi etkileycek.okul bitmis Üni.kayıp etmiştim.o kıza sevgimi bile diyememiştim.azda olsa içimde bu bir üzüntü olarak kalmıştı çünkü söleyemeyipte sonuıcunu bilemedim bir sevgi olmustu Artık elimde kalan tek sey olan futbola vermem gerekiyordu.Artık her hafta sonlari karsa gidip maçlara çıkmaya baslamıştık.bu gidip gelmelerde stadyum civarinda dolasmalarda bir kaç kez karsilastim bir kiz ilgimi çekmeye baslamistii.baya bir ilgi duyoyor ona doru gönlümün kaydını hissediyordum.O günden sonra karsa gitmelerimiz bende arti bir heycan yaratmaya baslamişti.Artık onu görmedimde üzülüyor düsünmeden edemiyordum bu tesedüf gibi görünsede.içimde ona karsi biseylerin olustunu fark edyordum.böylece kızında dikkatini çekmeyi basarmıstım.her karsılaştığımızda kaçamak bakıslar ufak tebesümler yüreyime ateş düsürmeye yetmişti.onunla nasıl konusabilirim gidip gelmelerde hayelini kurarken bu bekleyiş bende dayanılmaz bir hal almıstı.belkide gerçek bir sevgi acısını yüreyimde ilk defa tadıyordum.artık ne olursa olsun bir yolunu bulup ve bütün cesaretimi toplayip ona sölemeliydim.bir maça daha gittiyimizde bu kez karsa erken gitmistik.stat çevresinde gruplar halinde dolasirken yine o kızla karsılasmıstım yine kaçamak bir bakış ve ufak bir tebesüm beni benden almıstı düsündüm belkide birdaha bu firsati yakalayamaya bilirim.arkadaslara söleyip gruptan ayrildim.pesinden gidip bir dakika dedimde geriye dönüp beni göredünde gözlerinin içinin güldünü gördüm belkide bana öle geliyordu.konusa bilirmiyiz dedimde buyur seni dinliyorum demesi sıcak ve candandi.belkide ben öle sanmistım.ilk karsılastımızda senin gözlerine baktımda yüreyimin titredini fark ettim ve o günden sonra her karsılastımızda sana birazdaha yaklastım seni ne beynimden nede düsüncemden atamadım senden hoslanıyorum.hatta seviyorumda diye bilirim ismini sordumda yeliz oldunu söledi.buda. belkide bende senden hoslandim.ama bu sevgimi diyemem çünkü sadece bir kac defa karsılasmada ilk defa konusmada belli olan bişey deil.cvp verdi konusa konusa mahallesine gelmistik artık dönmem gerektini söledi ve evlarinin yerini tam olarak gösterdi dönmüştüm geri sevinçli ve mutluydum.ilkdefa bir kiza ciddi bir sekilde teklif etmis konsumustum onu sadece hafta sonlari görmek yetmiyecekti bir hafta içi karsa gelmistim.yanlız ve kararlı idim mahallelerine girmiştim evlerinin önüne geldiyimde camda bunu oda beni gördü sasirmişti.ve onun için geldimi biliyordu.konusmaya gelmeli idi ve gelmişti.bu kez herseyi konusmamız gerekiyordu.ilk konusmayı o yapmıştı bana senden bende hoslandimm hatta sevmeye bile basladim diye bilirim.ama seninle olmamız imkansiz içimdeki bu sevgiye engel olmaliyim ve olcamm.ben sevdim insani yanimda görmek isterim.onun bana benimde ona ihtiyaci oldunda çagırdım zaman o an yanınmda yanında olmalı.ben sevdiyim insani bir asker yolu gözler gibi deil hasretini özlemini çeker gibi deil istedim zaman dokuna bilceyim istediyim an elini tutuabilceyim bir sevdiyim olsun isterim.bunlari sen bana yasatamazsin çünkü aramızda kilometreler var.belki 1/2gelirsin ama 3.de çokk geç kalmiş olabilirsin.işte o zamanda aci çeker aci çektiririm.ben ne aci çekmek isterim nede çektirmek.daha fazla ileri gitmeden dön geldin yere geri git.ben tek kelime edememiştim .çünkü ben ne heycanla gelmiş neyle karsılaşmıstım.ağlayarak yanımdan ayrılmıstı ben ölece kala kalmıstım sanki dünyam yıkılmıstı.düsündüm yasamin bir anlami yok diye belki saçma düsnce idi o an öle düsünmüstüm.çünkü yürümek istedim yolda yeliz yanimda deil benle yürümek istememişti.o günden sonra hayati artik günlük yasamaya baslamiştim.çünkü onu ne beynimden nede yüreyimden atamiyor düsünmeden edemiyordum karsa her gittiyimizde karsilasimalarimizda artık yüzüme baklmaz olmustu.bir süre sonrada artık karsılasmaz olmustuk.daha sonra maçlar bittii karsa gitmeler son buldu.bir kez daha üni.de sansimi denedim yine kayıp etmiştim.artık karaımı vermiştim askere gitmeliiym diye.askerlik dönemi basladinda bende gittim.askerde bile o kadar askerlik sorunlari arasinda onu yinede unutamamis her defasinda düsünüyor hayel ediyordum.çünkü beni etkilemis anlamadim bişey beni ona çekmişti bir kere.askerlik bu düsüncelerle beraber bitmistii.ıgdıra dönmüstüm.bir gün karar verdim karsa gitcem ve gittimm.evlerinin önünden yaklasik 1 saat gidip geldim onu göremmeistim artık o yoktu.bir kez daha yıkılmıstım .çünkü yelizi göremmeiştim o yoktu.geriye ıgdıra dönmüstüm.günlerce düsndüm ıgdırdan gitmeliiym diye belkide kaçiyordum ama düsünemiyordum karstan ıgdırdan kaçiyorum ama yüreyimden nasıl kaçcam.bunu düüsnemiyor düsünmekte istemiyordum.ve ıgdırdan ayrıldım istanbula bir akrabamin yanina geldim onun yardimi ile su an çalıstım testil fabrikasina girdim.kalabaliık bir sehirdeyim artik yeliizde o kadar sık düsünemiyor hatta aklıma bile gelmiyordu çogu zaman çünküü aradan baya zaman geçmişti.arada bir o akrabamin dükkanina takiliyordum o internete giriyor ama benim ilgimi çekmiyordu.bos bir zamanimda yine onun dükkanina gittimde yine internetin basinda idi ve bana otur burdan burda kilerle konus sohbet et tanidiklar var gibisinden.ilk kez internetle tanisacaktim oturdum hardasan com.sitesinin canfm radyosu idi ilk kez giriyoır ilkez konusyordum ve bir zaman sonra baya hosuma gitmis ilgimi çekmisti.işten artan zamanimda kendimi internetin basinda buluyordum beni o aralar bir merak ki sarmistii beni.derken evimiz de ist geldi ama ıgdırdan ilişiyimiz kesilmemişti ben tekstilde çalışmaya devam ederken kardesime bir dükkan kurdukk.bu dükanin ne üzerine oldunu aramizda bilen vardir bilmeyenlerede sölemek istemiyorum reklam olmasın.artık internete kendi dükanimizdan daha rahat ve teredütsüz giriyordum bu böle bir süre devam ettii biz dükkani ikilemistik dierinide abime açmıstık artık 2 dükkan 2 internet var demektiii.ben tamami ile kendimi kaptirmiism.real yasamdan tamami ile kopmusm sadece is ortaminda real yasantidayim.bu radyoda birininn dikkatini çekmistim her girdimde bu kizin bana laf atmalari sohbetlerime girime deisik konulara saptirmasii ve benim konusmalarima mudahale etmeelri benimde dikkatimi çekmistii ve beni ona doğru yönlendirmistii yine radyoya girdimde o gün kulandim isimle selam verdimde bu bana h.geldin.xxxxx.BEY demesii.belkide bir askin baslangici idi.bu bana bey dedinde ben buna açık ve net bir sekilde genelde herkesin içinde bana bey deme askim demistim buda bana tek cvp tamam askim olmustu .ben buna resmiyeti kaldiralim ben buranin patronu deil sende benim çalisan elamim deilisn burasi benim sirketim deil diye konustum.bu 2 kez tamam askım sen ne dersen o diye tekrar sölemisti.yani 2.bir askin temeli atılmıs idi o gün.gerçi o an o sohbet o cvplar benim de hosuma gitmemis deildi.ama gerçekten ben bunu o an bir oyun olarak söçlemistim yani ciddi bir ask lafi deildi ama hosuma gitmisti bir kere bunu sürdürmem gerekiyordu ilgimide çekiyordu artık ve gittikcede gönlümde kaymıyor deildi.ama gerçekten bir ask temeli atmak deildi amacim ama bir kez oyunu kuralina göre oynamam gerekmistii.derken artık sürekli ilgilenmeler msn alis verisi hersey döküldü özelee artık konusmalarin sekli semali desiiktii her konusmamiz sevgi üzerine ask üzerine derken tlf alis verisi msn derken tlf.lasmalar msj.lasmalar almis basini gitmistii.artık ben onun sesini o benim sesimi duymadan yapamiyorduk çünkü o benden uzakk ben ondan uzaktim o ığdırda ben istanbulda idim.yine bir msn konusmamizda kiz kendisi bunu bana itiraf etti eyer sen bu girisi yapmasaydin ilk teklifi ben yapcaktim bunu bundan duydumda bende ona aslinda bunu ben o an bir laf olsun diye sölemedim dememistimm.msn,msj,tlf konusmalarindan sonra ben ona oda bana biraz daha bağlaniyor artık gelecek ile ilgili konusmalar yapiyorduk.çünkü sanalliktan çikarmis gerçeye dökmüstük bir kere herseyii.ve ben gerçekten yürekten seviyor onunda öle sevdiyini düsnüyordum konusmalari bunun ispati idi .onsuz geçen her anin hasretini özlemini çeker olmustum.aslinda her ikimizde biliyorduk bu imakansiz ama düsnüyorduk ki insanlarin yasaminda imkansiz denen bişey yok.imkansiz gibi görünsede bunu biz imkana çevirmekte kakarali gibi idik en azindan ben öle düsnüyordum.her konusmamizda ona sölerdim ister seninle bu yolda yürüyüm ister sen benden bu yolun yarisinda ayril iğdira ilk geldim gün bil ki senin için gelmişimm.böylece konusmalar aylarca sürmaye devam etmistii.ve ona bir söz vermistim ondan uzak oldum halde ona asla ihanmet etmeycem sen benden uzak olabilirsin ama sevgin benim çokk yakinimda çünkü yüreyimin içinde yani basimda bu sevgi sensiz asla olmaycak diyeona söz vermistim sözümdede duruyordum.ama igdira gidemiyordum çünkü çalışıyor bos zamanimdada dükanlara takılmam gerekiyordu.ama 2.kez içimde alevlenen bu ask beni ona mutlaka götürcekti ya ümütle gitcektim yada bütün ümüdümü kayip ederek ama gitcelktim.aslinda oda bunun bilcindeydii onun için ıgdıra gitceyimin.bu beraberliyimiz yaklasik 1,5 yil sürmüstü.ve o benim herseyim olmustuu tabi bende onun bu birazda bir birimize hasretliiyn ve duyulan özlemliiyn vermiş oldu atesti içimizde yanan bununda vermis oldu atestiki 1,5 yil olmustu.bir ara bana dedii benim hakkimda bazi seyler duymus oldu baska sitelere gidiyomusum baska radyolara takılıyomusunm gibisinden bende bunlarin aslinin olmadini gerçektende olmadini anlatmistim.muharemlik gelmis ilk 10 gün oldu için hardasancom.sitesininn canfm radyosu kapali idi .bir arkaadsim msn den bana bir radyodayim oraya gelmemi bir konu var seninde duymani istiyorum demesi ile gittim.girdim radyoya 5 dak geçmedii sevdim kizin da girdini gördüm.girer girmez bana dedii söz hani sen baska radyolara girmezdin.demek kii senin herseyin yalanmiss dedii ve çiktiii.baktim msn kapali idi düsündüm beni engelledimi diye benim sifrem onda onun şifresi bende idi onun msn açtim engelli deilim .anladim ki msn açmiyor.tlf ettim kapali evi aradim ulasilmiyor o günü ona ulasamadim o geceyi nasıl geçirdim bir ben bilirimm.sabah olduu aradim yine tlf.lar kapalii dünyam yıkılmak üzere idi anlamistim küstüü ve kirildii ona yalan sölemiism bu zamana kadar diye düsünüyor diye düsünmeye baslamistimm.dükkana geldimm pc oturdum msn açtim o yine kapali tekrar tlf ettim kapali ev kapalii düsünürken bir msj aldim gelen msj ondan yazmis su zamana kadar senin bana söledin hersey yalanmis sende yalansin sevginde askinda.dünyam bir kez daha yıkılmımstıı.demek anlatilanlarin hepsi dogru imis ben bir yalan üzerine bir sevgi bir ask kuramam yasatamamdeyip kapadi.ben aradim bana bundan sonra beni arama arasanda ulasamiycan çünkü nolarim deiscemm ve sen bunu bilmeycenn hersey bittii konusurken aglıyorduuve ben çokk kötu olmustum .günlerden PAZAR'di.yani bir ask bir pazar günü son bulmustu.artık gecem gündüzüm belli deildii nereye baksam onu görüyor kimle konusam onunla konusr gibi olmustum.bu bende bölece yaklasikk 3 ay bir ölü gibi yasamama sebep olmustu onu unutamiyordum ve onsuzluga dayanamiyordum cesaretim yoktu belki cesaretim olsaydii intahar bile edebilirdim çünkü onsuzluğa dayanamiyordum yüreyim sizliyor canim çokk yaniyorduu.bir oyun bir yalan sey yüüznden koca bir ask son buluyor bunu kabulenemiyordum ve ben bunu ona anlatammaistim bu bize oynanan bir oyundu diyee.artık ulasamiyorum yapacak biseyimde yoktu bitmistii.bu sevgim bu askimda bitmistii benide bitrerek bitmistii.ben onun hayatinda yoktum artıkk ama o birgün olsun benim hayatimdan beynimden yüreyimden çıkmıyordu 2007/5..ığdıra gitmeye karar verdim bütün zorluklara ragmen gittimm.ve ona ulastimm ilk bulusmamiz haydar eliyev parkinda olmustu kisa ve soguk bir görüsme olmustuu bundan geçmişten tek kelime konusmamistikkk..o mutlu günlerimizde konusmalarimizda ona hep sorardim bir an karsina çiksam ne yaparsin diye derdi sok olurum bir an o soktan kurtulup boynuna sarilip seni doyasiya öperdimm..yanimdan ayrilamsi gerekitini söleyip müsade istemisti. ayrilmadan sonra konusruz deyip bana yeni no verdi ve beni arayacani söledi 2 gün sonra ıgdırda bir yerde oldunu onu almami istedii arkadasimin arabasini aldim dedi yere gittimm geldi bindi yanima ıgdırın dısına çıkmamı ıstedıı kımsenın olmadı ısız bır yere geldımızde durmamı ıstedı durdumda arabadan in dedi indim buda indii gözlerimin içine baktii bana dedi söz sen bana hep sorardin karsilasitimiz ilk anda ne yaparsin.seninle ilk karsilastimda o an orda bunu yapamazdimm boynuma sarildiiii ama agliyorduuu bir süre ölece kala kaldii sonra kolarını çektiii ilk bulusmamızda sarilmam için çokkk geç kaldinnnnnnnnnnn çokkkkkkkkkkkk.orda bunu yapsaydim beni taniyanlar benim için iyi konusmazlardii.çünkü ve nedenii iste buu parmaginda yüzüyü göstermistiii.oda biliyodu ve bende biliyodum ki igdira ben onun için gelmişimmm.ama gelmekte belkide onun dedi gibi geç kalmisim ama .aslinda ben geç kalmamistim o beni erken bitirmis olcak kii nisanlanmişstii .söleycek hiç bişeyim yoktu artik o baskasinin olmustuuu ve tek kelime etmeden arabaya bindim oda yanima bindii aldim yerde birakipp birdaha bu güne kadar onun yüüznü görmemek üzere ayrildikk.böle bir sevgii böle bir ask bitmistii hemde aci sonla bitmistiii.artık igdirda benim kalmam gerek yoktu 13 gün igdirda kaldiktan sonra geri istanbula döndümm artık ne radyoya nede msn takilmiyorum dükkanlara çok sıkk gitmememye özen gösteriyorum bu bölece 4 ay falan sürmüstüü.daha fazla dayanamamistimm tekrar pc basina oturdum msn açtim o yoktu onun msn açtim engellide deilim anladim ki artik ya girmiyo yada msn deismis radyolara bakmaya basladimm ne kadar azeri radyo biliyosam girip çikiyorum düsünüyorum deiisik isim kulanirsa nasil taniirm diye ama yinede taniirm diyordum kendi kendime ya yazisindan ya konusmalrindan yada hissederim o oldunu.ama her girdim radyoda onu bulamiyordum artık ümidimi kesmistim yinede hayat devam ediyordu ne kadar aci versede yasmak herseye ragmen güzeldiir diyordum azeri radyolarindan birine girdim 2 gün idi ilk girdimdede 2.girdimdede bir isim konusmasi ile çaldi müzilkeri ile dikkatimi çekmistii.artik o radyoya takılmaya baslamistim genelde onun yayinina dek geliyordum.aslinda birazda kendim öle giriyordum her girdimde bu isim bende biraz daha ilgi uyandirmaya basliyordu radyoda onunla konusmamiz selamdan öte gitmiyordu gidemezdide.ama bunu biliyordum ki beni ona doru çeken bir güç var ve ben bu gücün ne oldunuda anlamaya çalisyor bir anlamda veremiyordum sadece isme konusmasina çaldi müziye bu kadarda ilgimi olur diye düsünüyordum.artık o kiz beynimde yer edinmis ve ona nasıl ulasirim diye dusunup duruyordum.aslinda birazda korkuyordum çünkü yeniiym ve kimin nasıl bir yapiya düsnceye karektere sahip oldunu bilmiyorum.kendi düsüncemde bu kiizn ulaislmaz ve yüce biri oldunu biliyor gibi idim o yüzdende ona çok yönlü saygi ve sevgi duyuyordum.ve onun düsüncesi ile içimde bir savas halinde iken bir nedenden dolayi bir anda onun msn listemde gördüyümde buna ben bile inanamiyor içim içime de sığmıyordu.ilk gün kisa bir konusmadan sonra o günü ölece kapamiştıkk.dier günler sürekli msn de konusur olmustuk ben halen inananamiyordum msn de sürekli konusmalardan sonra buna olan ilgim baya ileri boyutlara ulasmisti gönlüm ger geçen gün birazdaha buna doru kayiyor beni ona çeken bir gücün oldunu anliyordum ve ben buna engel olamiyordum aslinda olmakta istemiyordum .artik beynimde ve yüreyimde yer etmeye baslamistii.anliyordum ki bir kizi daha sevmeye basliyorum bundanda pismanlik duymuyordum ama onun ilgisi ne derece onu anlamaya çalisyordum.sonra anlamistim onunda bana karsi bir ilgisi oldunu konusmalar sohbetler artik farkli konusma oldu için anladim ki candan ve yürekten bir sevgi var içinde bu beni birazdaha rahatlatmis onu biraz daha çokk sevmeme neden olmustu .derken tlf almam ve vermem artik onun belli bir saten sonra msn kapatip tlf msj.lasmamiz yürekten bir sevginin oldu açık ve net bir sekilde belli olmustu.çünkü bu taniidm kiz çokkk farkli idi.artik bütün benliğimle ona bağlanmişim çok seviyor çokk sayıyordum öle bir saygi duyuyordum ki çünkü o bunlarin hepsini hak ediyordu.ama içimde bir korku vardi.nedeni yaklasik 7/8 aydir görmedim izini dahi bilmedim bir önceki sevdim kiz ben online iken karsidan benim msn açildini görmüstüm.bir kezde bir arkadasim benim iste oldum bir sate msn açtimi bana selam dedini ama selamina cvp vermedini söledinde anlamistim ki msn açan budur korkum bu idii.ben ise giderken akasmi büyük bir heycanla bekler olurdum bir an önce dükana gidimde msn oturum sevdim kizla konusm diye o heycanla gelerdimm pc basina oturur msn açar 2.kez yüreyimin titremesine sebep olan sevdim insan msn de hasretle özlemle konusmamiza basalar ta ki onun kapatis satine kadar kapadiktan sonrada msj veya tlf görüsemeiz olurdu.aklimda ve düsüncemde yeni bir msn açmak vardi çünkü sifremi biliyo açar bu sevdim msn de olur sanar ben açtim benmiism giibi onunla konusmaya baslarsa oda ters bir cvp verirse bu sevdimi kayip ederim korkusu vardi içimde.bu sevdiyim kiza bana bir msn açmasini artik eski msn kulanmiycami söledim ve bana hemen bir msn açtii.artik rahattim yeni msn de konusyorum canim dedim insnala bidenem dedim insanla canimin içiiiiiiii dedim insanla dier msn den engelemeden silmistim bu sevdim kizi .yine bu sevdimle yeni msn de konusrken bana dier msn açildini söledii ve senmi açtin dedinde o an ona yalan konusmak zorunda kalmistim bir gün yine msn de konusmamizin sonuna geldimizde yani onun kapatma zamani geldinde o kapatip çiktinda bende kapatip dier msn açmistim bu bazi nedenden dolayi tekrar msn açtinda benim onun bana açti msn kapali dier msn açik olarak görüp açik olan msnden bana hani sen bunu birdaha kulanmaycaktin demistin. dedinde onun utangaçlini ona karsi yanlis yaptimi düsünüp üzülmüstüm niçin yaptim diye. engelemeden sildim için açik oldunu görmüstü bir kere .ama benim açma sebepim o msn de olan bir kaç arkadasimi bu dier msn ekmemekti .bana dedii bir lafida bu listende beni görmesini isytemedin birileri varr ondan sen yeni msn açtin aslinda doru bir lafti ama görmesi deill olurda konusr bu sevgiyide kayip ederim korkusu vardi.o kapatti msn bende kapatim çiktim o msn den.düsndüm ne olcaksa bastan olsun gerçeyi sölemeliyim bitcekse gerçeklerimle bitsin ilerde bu yalan yüzünden bitcekse daha aci olur baslamadan bitmesi daha iii,gerçekelri buna anlattimda o kaadr olgun o kadar dürüstce bir karsilama yapti ki iste o gün bir kez daha anladim ki bu insan özel biri farkli biri ne kadar seviyorsam onu ondan daha çokk sevmeliiym diyee .artik hersey mükemel gidiyor seviyor seviliyordum yolum gözlenir olmus hasretle gelmeye çalisir olmustum.sanki bulutlarin üzerinde gezer olmustum.gündüzleri işte oldum için sadece msj ve tlf görüsmesi ile hasret gidermeye çalisıp aksamm ediyorduk.aksamda msn de taki o gidene kadar bu bölece sürüp gidiyordu.hersabah ben ise giderken ona bir msj atip arama yapiyor onu kaldirmaya çalisisiyordum.aksamlari msn de konusmak artik bize yetmez olmustu her ikimizde hafta sonunun gelmesini sabirsizlikla bekliyorduk hafta sonu 2 gün doyasiya konusr bütün hasretimizi özlemimizi bu sekilde gidermeye çalisyorduk öle günler oldu ki 2 gün hafta sonu bile yetmez olmustu.haftanin son günü bana dedi sey yarin sen yine yoksun gündüz iste olcan ben yanliz kalcamm.ben tlf var msj yazarim araim bana dedii msn de saniyorum sen yanimdasinn öle konusyoruz .bu sözü beni benden almis baska yerlerde dolasmami saglamis daha çokkk daha çokk sevmem gerektini anlamistimm.onun o sözüne karsilik hemen düsündüm ve 2 gün daha ise gitmeycem karari aldim kendi kendime ve süpriz yapcaktim dedimde o kadar çokk sevinmisti kiiii yasasinnnnnnnn iki gün daha beraberiz demistiii.ve 2 gün daha beraber olmustum ama o 2 günde bitmisti ben normal ise baslamsitimben iste iken o bana msj yazardi ben o an cvp veremezdim o sanardi unutuldu bir msj daha yazar bakiyorum da unuttun derdii
    aslinda bilemezdiii onunla yatip onunla kalkiyorum bir an olsun ne yüreyimden nede beynimden çikmiyor beraber çalistim arkadaslar kendi aralarinda konusrken ben onunla yüreyimde konusr yanimda konusanlari duymazdim bile .bilemzdi ben onunlayim ama onu onsuz yasiyorum firsantini bulup hemn msj yazardim.bir gün bir tlf konusmamizda kardesi aneme söleycem ablam arkadasi ile konusyor diye.o an duydum bir söz varkii seven her insnain duymak istedi bir söz kii bu sözüü beni ne kadar mutlu ettiyini anlatmak mümkün deill aslinda anlatilmaz seven insan bunu yasamak isterr.hersey ap açik gerçektii onu sanalda tanimistim ama asla sanalca bir sevgi düsünmemeistim çünkü artik benim için bir süre sonra sanalliktan çikmisti çünkü yürekten seviyordumm.onun saçinin tek teline zarar gelsin istemiyordum onun yasadi duydugu aciyi yüreyimde ciyerrimde bende hisediyor olmustumm ..kiyamniyordum onaa kiyamazdimda canimin içinde can olmustuuu onunla ölüme kadar yürüyceyime söz vermistimm.onunla oldum süre içinde bana unutulmaycakk asla unutulmaycakk çok güzel anlar günler yasatmistiii.hersey dokunmak demek deildiiii.onunla o anlari yasamak isteyen bir çokk insaninda var oldunuda biliyorum ama onunla o anlari yasayan bendim bunuda bana yasatan sevdim insandii.ona o kadar saygi duyuyordu o kadar çokkkk seviyordum ki asla zarar görsün üüzlsün istemiyordum.en ufak bir rahatsizliginda huuzurusuz olsunda ben üüzlüyor kahroluyordum ona gelen bana gelsin istiyordum.ama o bana gelmesini istemiyordu.onunla ayrilcagimi asla düsünmemistim.çünkü bu sevgi onu düsündürcek zamani tanimiyorduuu.benle konusmalari bana öle seyler yazmalarii kim düsüne bilirdiki bu sevgide son bulcak.ben ise onunla farkli bir gelecek dusunmeye baslamistim çünkü yarinlarin ne getirceyi belli olmayan bişeydii.yine hafta sonunun ilk günü idi onunla msn de konustuk .çiktiktan sonra msj lastik tlf konustuk o gün bitti sabah ben yine dükana geldimm msn konustuk sonra tlf konustuk aksam olduu onun kapatmasi gerektii kapattii sonra yine ben smj yazdim cvp geldii artik benim içinde sat geçti buna bir msj attim dükani kapiyom diye kapadim çiktim dier dükana abimide alip eve gitmek için uradim o toparlanirken ben msn açtim çünkü biliyordum o farkli bir msn den girceyini biliyordum girdim msn selamlastıktan sonra asıl kursunu sıkmıştıı yani ayrılmamzi gerektini sölüyorduu.o an bir kez daha dünyam yıkılmıstıı.o sıktığı kursunla aslinda ben o an orda ölmüstüm ama nefes aliyordum canim çok yaniyordu yüreyim sizliyorduu acisina dayanacak gücüm yoktu ama dayaniyordum.Evet belki bu sevgi ve ask..1/2 ay gibi kisa sümüstü ama bu kisa sürede biz çok sey yasamistik o kadar yürekten o kadar candan seyler yasamistik kii .çünkü bu sevgi benim için yürekten ve candan olan bir sevgiydi.kabulenemiyordum kabul edemiyordum çünkü öle çokk sevmistim ki öle çokk innamistim ki böle bir sevgi ask neden bu sekilde son buluyor bir anlam veremiyordum.belki çok kisa bir zamandi bu yasadiklarim ama.bu kisa zaman içinde biz uzun yillarin sevgisini sıgdırmıstık uzun yıllarin sevgisini yasamistik.o bitirmistiii.benim çabaalrim sonuç vermiyordu o kararli idi bitirmekte ve bitirdi canim yaniyor yüreyim sizliyordu çokkk aci çekiyordum halende çekiyorum.suan bile bunu yazarken bile hem o mutlulugu yasadim hemde o aciyiii.suan ona olan ne saygimi nede sevgimi kayip etmis deilim.o çokkk yüce ulasilmaz biri.dedim ya ona olan ne saygim nede sevgim asla bitmeycek neydi bu kisa gibi görünsede beni ona baglayan beni ona tutuklu kilan beni ona çeken seyy .güzelliyimii çekiciliyimi insana candan olsumu yoksa en önemlisi bana karsi gerçek yürekten olusumuuuuu.ondaki o yürek onu dierlerinden farkli kilmisti bende...olan sevgisiniii..ama bitmistiii acida olsan bir ask da böle bittmistii..hemde buda bir öncekisi gibi bir PAZAR günüü..(

Arkadaslar ilk sevdin insanin ismini kulandimm çünkü onu gerçek hayattan yillar önce tanimistim burdan kimsenin taniyamayacagini sandim için ismini kulandim..

dier 2 sevdim insani evett sizlerinde sanal dedi gibi sanaldan tanimistim ama benim için sanallliktan çıkmıstii sizlerinde taniya bilceyini düüsndüm içinnn isimlerini kulanmak onlari desifre etmek asla istemem isteemdim içinde yazmadim.

son sevdim insanla yasadim bir çokk seyi kapali anlatmaya çalistim bir çok seyide konusmak istemedim.

bu 3 sevgidede hasretlik özlemlik vardiii.aslinda öle birini sevcen ki arada ne hasret nede özlem olsun

ama buda gönül iste kimi ne zaman nerde seveceyi belli olmuyo .aslinda hasret ve özlem olmayan bir sevgininde anlami olmazz diye düsünüyorum...

özen gösterip sabir edip sonuna kadar okuyan arkadaslara tskr ederim saygilar sunarimm ..

buda benim gerçek hayat hikayemden kesintilerrrr.

kırık kalp DoGu}

herkesin sevgisi kendisine mutlu ve aci verir demi.?

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Ayriliklar bu kadar acimi olur.?

Kategori: Hikayeler

Konuyu Baslatan: DoĞu

Cevaplar: 3

Görüntüleme: 2156

Konu DoĞu tarafından (16.08.2008 Saat 10:43 ) değiş;tirilmiş;tir.

AYMARALCA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    44
    Konular
    4
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    579
    @AYMARALCA

Emegine saglik gardasim normalde uzun yazilari netten okumaya pek sabrim yetmez ama bu gercek hikayeni cok akici ve cok candan okudum cok samimi cok icten buldum ve dilerimki Allahtan günün birinde hak ettigin insani bulur ve hic kaybetmezsin (Amin)
    VEFA DOSTDA,SADAKAT ASKDA GÜZELDIR ...

DÜN TARIH OLDU,
    YARIN BIR GIZEMDIR,
    BUGÜN ISE ARMAGANDIR...

AyMaRaLcA

AyMaRaLCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    5172
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @AyMaRaLCaN

slm dogu paylasmis oldugun hayat hikayenden dolayi tsk ederim her ask tatli baslar aci bitermis senin adina üzüldümherzaman hakeden sevgiyi malesef kaybeden oluyor ins dilerimki bundan sonra bu hayat aradigin aski sevgiyi kucak dolusu sana sunar inaniyorumki sen bunu hak ediyorsun rabim yolunu acik etsin gönlündekini versin tsk ederim ayrica paylasim icin tekrartsk ederim meral
    Konu AyMaRaLCaN tarafından (08.09.2008 Saat 21:29 ) değiş;tirilmiş;tir. Sebep: VEFA DOSTDA,SADAKAT ASKDA GÜZELDIR
    Sinemde yanar dağlar bahçeler bağlar yetim
    Sensizken canım ağlar bensizken memleketim
    Özüme bir kez dokun gör nasıl birisiyim
    Aşka aşıkken bile memleket delisiyim

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1048
    @Dygsuz

Gönül isterki bu tür üzüntüler yaşanmasın, şu da bir gerçekki insanlar böylelikle tecrübe kazanıyorlar.Zaman geliyor insan kime neden inanacağını bilemiyor...Sonrası acabalar ve boşluk.