sitemizde albüm paylaşımlarının arttığını görüyorum bu beni çok sevindirdi ekleyen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum emeğine sağlık hepsinin .yanlız albüm eklerken şifre,etiket ve başlık kısmına dikkat edelim. albümleri mümkün olduğu kadar tek başlık altında toplamaya çalışıyoruz. ekleyeeğiniz albüm sanatcısı sitede mevcutsa lütfen onun alt sırasından eklemeye devam edelim .son olarak tek şarkılık sanatcıları karışık mp3 kısmında paylaşıma sunarsanız daha iyi olur.

Bu konu 4013 kez görüntülendi 15 yorum aldı ...
mp3 4013 Reviews

Konuyu değerlendir: mp3

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4013 kez incelendi.

Konu: mp3

€crin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    129
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    746
    @€crin

Exclamation mp3

sitemizde albüm paylaşımlarının arttığını görüyorum bu beni çok sevindirdi ekleyen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum emeğine sağlık hepsinin .yanlız albüm eklerken şifre,etiket ve başlık kısmına dikkat edelim. albümleri mümkün olduğu kadar tek başlık altında toplamaya çalışıyoruz. ekleyeeğiniz albüm sanatcısı sitede mevcutsa lütfen onun alt sırasından eklemeye devam edelim .son olarak tek şarkılık sanatcıları karışık mp3 kısmında paylaşıma sunarsanız daha iyi olur.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: mp3

Kategori: Azeribalasi Forum ve Radyo Kuralları, Öneriler, Duyurular, Sorular

Konuyu Baslatan: €crin

Cevaplar: 15

Görüntüleme: 4013

Konu €crin tarafından (16.02.2009 Saat 15:17 ) değiş;tirilmiş;tir.
    Bir ben var ki benim içimde
    Benden öte benden ziyade....

€crin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    129
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    746
    @€crin

Herkeze kolay gelsin güzel forumlar.
    Bir ben var ki benim içimde
    Benden öte benden ziyade....

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

minnosuma bak hele ne guzelde dile getirmis sen varya bitanesin haa albumleri ekleyen herkezin emegine saglik onlara nekadar tsk etsek azdir emekleri sozlerle anlatilamaz emege saygimiz sonsuzdur iyiki varsiniz saygilar minnosum benimm mucuks

S€®C€
    S€®C€ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bakıyorumda minnoşlar meni unutmuşlar .Hakikaten mp3 lere dikkat etmemiz lazım.Tamamen katılıyorum.Emeği geçen tüm dostlara sonsuz sevgiler ...
    Konu S€®C€ tarafından (18.02.2009 Saat 08:39 ) değiş;tirilmiş;tir.

Yasemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    11
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    569
    @Yasemen

Ayıp ettin foso minnoşlar seni unuturlarda.Tombiş seni unutur mu ?.Ecrin sana katılıyoruz yürü bacım kim tutar senii.Yakında bende mp3 eklerim vallahii hemde billahi

Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Alıntı S€®C€ Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Bakıyorumda minnoşlar meni unutmuşlar .Hakikaten mp3 lere dikkat etmemiz lazım.Tamamen katılıyorum.Emeği geçen tüm dostlara sonsuz sevgiler ...
    seni unutmak mumkunmu canim benim sen degerlimissin herzaman benim icin yerin ayri senin sercem

bunlarda senin icin

Aska_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    36
    Konular
    0
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @Aska_

Standart Salam..

Salam Adash bu sayti yeni oyrendim sene ugurlar,

Gonax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    94
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @Gonax

selamun aleyküm

bir rica

mahnı eklerken hep mp3 diyoruz. yani mahnı = mp3 .........

bazı zamanlar mahnıları mp3 olarak değilde wma formatında ekliyoruz.
    bu elbetteki mahnıların orjinalliğini bozmamak adına güzel bir davranış.

yanlız wma formatındaki ses dosyaları yani mahnıları sunucu arkadaslarımız mixerlerine
    atamıyor veya atsalarda çalamıyorlar. yani radyo programımız sadece mp3 formatındaki
    mahnılara müsade edebiliyor.

bu bakımdan

wma formatında eklediğimiz mahnıları mümkün ise birde mp3 formatına dönüştürüp
    ya mp3 formatında ekleyelim yada orjinalini korumak için hem wma ve hemde
    mp3 e dönüştürdükten sonra mp3 olarakda ekleyelim.

selametle........................
    Tutmamışsa Aşkın Mayası, Cezbeylemez Gözlerin Elası
    Hak'ka Yönelmişse Gönül, Yüze Ne Hacet..!

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

evet gonax abi cok haklisin bunu boyle burda dile getirmen gercekten cok iyi oldu ben
    okadar sarki indirdim ama bazilarini misal sarkinin isimlerini belkide 10 defa degisdirdim ama genede mixer calmadi bu yuzdende dinleyecilerin isteklerinin cogunu yerine getirmem mumkun olmadi ozeliklede kafkas kardeslerin listesi var ekli onada bir goz atarsaniz sevinirim kafkas kardeslerinin albumu kople mixer calmiyor isimlerini cok degisdim ama olmadi
    sana tekrar ts ederim ilgin icin bizi dusundugun icin

S€®C€
    S€®C€ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Katılıyorum ...

Gonax abi bu konuda sana katılıyorum.Malesefki bazı yüklenen albümler uzantısız.Bu durumda radyodaki sunucu arkadaşlar istekleri tam olarak cevaplamıyor olabilirler.Ama ;bende diyorum hani olurda aramızda uzantısız ekleyen arkadaşlarımız olursada bizler albümü indirdikten sonra mp3 e çevirirsek daha güzel olur.Bu durumda tamamlamış oluruz birbirimizi.Ben özellikle sunucu arkadaşlar için radyo mikserde çalmayan mahnileri mp3 çevirmeleri için programı siteye yükleyeceğim.Kullanımı çok kolay.

Ayrıca sitemizden Azeri mp3 indiren dostlardan ricam indirdiğiniz albümlerin uzantısız olduğunu farkederseniz biz yöneticilerle lütfen irtibata geçin.Sizler için uzantılı halinide özellikle ekleriz.

Dediğim gibi elinizdeki uzantısız albümleri uzantılı hala getirip mp3 e çevirmeniz için ben programı siteye yükleyeceğim.Bu durumda sizler kendinizde elinizdeki albümeri mp3 e çevirip radyo mikserinde rahatlıkla çalabilirsiniz...

Eminem kafkas kardeşleri ben yüklemiştim:.Birazdan uzantılı halini ekleyeceğim.Tekrar indirdiğinde radyoda çalabilirsin.Faydam olursa ne mutlu bana....

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Ayrıca şunuda dile getiermek isterim ki biz uploat timi albümün uzantılı olup olmadığına dikkat etmeliyiz.Malesef ki benimde eklediğim albümler içinden uzantısız olanlar var bu yüzden bunu farkeden arkadaşların bizlerle temasa geçmesini umud ediyorum iyi forumlar ...
    Konu S€®C€ tarafından (03.03.2009 Saat 13:09 ) değiş;tirilmiş;tir.