Ben boyle gazetelerinin arşivine bakarım bazen Buda bakarken gozume carpti ve cok ilginc geldi bana sizlede paylasmak istedim. Micheal Johnny adındaki 61 yasındaki emekli asker karısını ve oglunu bir trafik kazasinda kaybediyor.Bunun sonucunda ada hayata küsüyor ve intihar etmek istiyor ve bunun icin tadilat halindeki bir Binaya cıkıor Bu bina ozamanlarin işlek bir caddesi uzerinde.Adam intihar etmek istedigi kata cıkıor ve ayaklarini sarkıtarak oturuyor son yıllarda yasadıklarini

Bu konu 1370 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
1978 yılında amerika ya ait guardinas gazetesinde yayınlanmıştır 1370 Reviews

Konuyu değerlendir: 1978 yılında amerika ya ait guardinas gazetesinde yayınlanmıştır

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1370 kez incelendi.

?MASKAP? - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    178
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    567
    @?MASKAP?

Standart 1978 yılında amerika ya ait guardinas gazetesinde yayınlanmıştır

Ben boyle gazetelerinin arşivine bakarım bazen Buda bakarken gozume carpti ve cok ilginc geldi bana sizlede paylasmak istedim.

Micheal Johnny adındaki 61 yasındaki emekli asker karısını ve oglunu bir trafik kazasinda kaybediyor.Bunun sonucunda ada hayata küsüyor ve intihar etmek istiyor ve bunun icin tadilat halindeki bir Binaya cıkıor Bu bina ozamanlarin işlek bir caddesi uzerinde.Adam intihar etmek istedigi kata cıkıor ve ayaklarini sarkıtarak oturuyor son yıllarda yasadıklarini dusunuyor ve basına gelenleri son bir kez.Adam son anlarini yasamak isterken onu goren insanlar binanin cevresine toplanıyor ve İtfaiye haber veriyor.Cadde dar ve Kucuk oldugundan itfaiye binanın tam aşşagisina branda acıor adam atlıyıcagi sırada ve adam atlıyor.Branda sayesinde adam kurtuluyor ve polis tarafından goz altına alınıp neden intihar girisiminde bulndugu soruluyor.1 gun goz altında kaldıktan sonra serbest bırakılıor.Adamin ***** almak icin gerekli ruhsata sahip olmasi yapacaklarinin temelini olusturuor gidip ***** dukkanından mp5 adlı makineli tufegi ve el bombasi alarak kendisini kurtaran itfayenin merkezini basarak 21 kisiyi oldürüyor ve daha sonra tekrar ayni binaya gidiyor ve intihar icin ayni kata cıkıyor.Asagiya yine bircok insan toplanıyor ve Micheal bu insanlarin uzerine el bombasi atıyor.Asagida bulunan ve caddeden gecenler olmak uzere 67 kisinin 42 si olüyor ve bunlarin hepsi onu izleyen kişilerden olsuyor.Micheal intihar icin 6 . kattan kendini bırakıor ama asagida yatan cesetlerin uzerine dustugu icin hayatta kalıyor.Hastanede 43 gun kaldiktan sonra mahkemeye cıkarılıyor ve işin daha da ilginc kısmı bundan sonra baslıyor.Toplam 63 kisiyi odluren micheal serbest bıraklıor nedenmi.İtfayeciler ölmek isteyen bir adami kurtardigi icin suclu bulunarak sadece itfaiye binasındaki zararlar yuzunden micheal para cezasina carptirilıyor.Daha sonra diger olen insanlarda Ölmek isteyen bir insanın psikolojisini meraklı olup bozduklari ve onu polis gelmeden intihara tesvik ettikleri icin suclu bulunyorlar ve dahada ilginci Micheal in 2. kez intihar etmek istedigi binanın olay gunu kapatılmasi gerkior ve bina kapatılmadigindan o sıradaki polisli gorevlere 42 ksinin olumune sebep olmak sucundan muebbet hapis verilior.Daha sonra Micheal a tatbikat yaptirilip bu anlattiklarimin yazılı belgesi alınıyor.Ama dahada ilginci Micheal polis karakolundan cıkıp eve giderken Ustune yıldırım dusmesi sonucu Ölüyor.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: 1978 yılında amerika ya ait guardinas gazetesinde yayınlanmıştır

Kategori: Gazete, Dergi, İnternetten Alıntılar

Konuyu Baslatan: ?MASKAP?

Cevaplar: 2

Görüntüleme: 1370

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    716
    @Apancene

bu kadarıda pes yani gerçek olduğuna hala şüpheliyim

Yaver ARANCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    108
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    592
    @Yaver ARANCI

Bizim yaşadığımız toplum yapısına göre bunlar garip gele bilir, fakat Amerikada bu gibi olaylar normal karşılanır. Mesela biri size ülkemizde 'seni seviyorum' dediğinde ona neden diye sormanız ayıp karşılanmazken bu Amerika'da çok büyük bir ayıptır.
    İnsan TEK başına hayal eder, TEK başına acı çeker, TEK Başına Ölür. Henry Frederic Amiel