Şube sokakta bulunan Tavuk dönerci İsmail Talan "İş yerinin büfesini kapatmak isteyen belediye başkanına isyan etti. Talan işletmekte olduğum tavuk döner lokantamın büfesini belediye başkanı Nurettin arasın izniyle yaptırdım 1,5 Milyar masraf ettim. Belediye başkanı Nurettin Aras"Benim MHP' ye oy verdiğim için zabıtayı göndererek kaldırttı. İki dönem başkanlık yaptığı süre içerisinde' de MHP yi destekledim şimdide destekliyorum. Talan" Ben 7 nüfus geçindiriyorum 1 çocuğum askerde para

Bu konu 2136 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
Nurettin Aras Adaleti! MHP'ye Oy Verecegim Diyen Büfecinin Büfesini Yıktırdı 2136 Reviews

Konuyu değerlendir: Nurettin Aras Adaleti! MHP'ye Oy Verecegim Diyen Büfecinin Büfesini Yıktırdı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2136 kez incelendi.

Sehzade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @Sehzade

Standart Nurettin Aras Adaleti! MHP'ye Oy Verecegim Diyen Büfecinin Büfesini Yıktırdı

Şube sokakta bulunan Tavuk dönerci İsmail Talan "İş yerinin büfesini kapatmak isteyen belediye başkanına isyan etti. Talan işletmekte olduğum tavuk döner lokantamın büfesini belediye başkanı Nurettin arasın izniyle yaptırdım 1,5 Milyar masraf ettim.

Belediye başkanı Nurettin Aras"Benim MHP' ye oy verdiğim için zabıtayı göndererek kaldırttı. İki dönem başkanlık yaptığı süre içerisinde' de MHP yi destekledim şimdide destekliyorum. Talan" Ben 7 nüfus geçindiriyorum 1 çocuğum askerde para gönderemiyorum çocuklarım okuyor otobüs parasını denkleştiremiyoru bu zor şartlarda iş yerime yıllık 5 milyar para ödüyorum ailemin geçimini zor sağlıyorum aynı yerde bulunan iş yerleri de var çadır içinde ortalık yerde lokantacılık yapılıyor.
    Neden o iş yeri yıkılmıyor dediğimde o torpilli hiç kimse dokunamaz diyorlar ben bu memleketin insanıyım MHP' desteklemek yasak değil benim partim gerekirse canımı seve seve veririm bu benim hakkım kimse neden MHP partisine girdin diye gelipte benim büfemi yıkamaz bir vatandaş olarak insanlar arasında ayrımcılık yapılmamalı. Kendi izin verdiği halde parti için bir insanın ekmeği ile oynanamaz kendisine sesleniyorum AKP Yani adalet partisi acaba bunun neresinde adalet ver diye haykırdı. Talan'ı komşu esnaflar teselli etti.

Kaynak: igdirli.com

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Nurettin Aras Adaleti! MHP'ye Oy Verecegim Diyen Büfecinin Büfesini Yıktırdı

Kategori: Iğdır dan Haberler

Konuyu Baslatan: Sehzade

Cevaplar: 3

Görüntüleme: 2136

Gün doganda daglara,
    Kuslarin sesi gelir,
    Bulak basinda toplanan,
    O Kizlarin sesi gelir,
    Gohum Gardas yigilip,
    Dügün icin eyvana,
    Cevanlar vurup oynayir,
    KILICLARIN SES GELIR........!!!!!!!

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

alicanemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @alicanemre

Alıntı Sehzade Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Şube sokakta bulunan Tavuk dönerci İsmail Talan "İş yerinin büfesini kapatmak isteyen belediye başkanına isyan etti. Talan işletmekte olduğum tavuk döner lokantamın büfesini belediye başkanı Nurettin arasın izniyle yaptırdım 1,5 Milyar masraf ettim.

Belediye başkanı Nurettin Aras"Benim MHP' ye oy verdiğim için zabıtayı göndererek kaldırttı. İki dönem başkanlık yaptığı süre içerisinde' de MHP yi destekledim şimdide destekliyorum. Talan" Ben 7 nüfus geçindiriyorum 1 çocuğum askerde para gönderemiyorum çocuklarım okuyor otobüs parasını denkleştiremiyoru bu zor şartlarda iş yerime yıllık 5 milyar para ödüyorum ailemin geçimini zor sağlıyorum aynı yerde bulunan iş yerleri de var çadır içinde ortalık yerde lokantacılık yapılıyor.
    Neden o iş yeri yıkılmıyor dediğimde o torpilli hiç kimse dokunamaz diyorlar ben bu memleketin insanıyım MHP' desteklemek yasak değil benim partim gerekirse canımı seve seve veririm bu benim hakkım kimse neden MHP partisine girdin diye gelipte benim büfemi yıkamaz bir vatandaş olarak insanlar arasında ayrımcılık yapılmamalı. Kendi izin verdiği halde parti için bir insanın ekmeği ile oynanamaz kendisine sesleniyorum AKP Yani adalet partisi acaba bunun neresinde adalet ver diye haykırdı. Talan'ı komşu esnaflar teselli etti.

Kaynak: igdirli.com
    ( yandaşını kayırma) bu olay yeni dönemdede yaşanırsa Demokrasi kaybeder...

kars_agri_igdir_ardahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    529
    @kars_agri_igdir_ardahan

Bu mu demokrasi?

Başörtüsüne EVET !