http://img78.imageshack.us/img78/6664/7zfcahparaqh5.jpg Bristol bölgesinde yaşayan 4 çocuk annesi Maria Murrah, cebindeki son parayla aldığı ‘Merry Million’ kazı kazan kartından tam 1 milyon sterlin kazandı. 03 Ocak 2009 Cumartesi 03:10 İNGİLTERE'de çocuklarına noel hediyesi dahi alacak parası olmayan ve son parasıyla oynadığı lotodan 1 milyon sterlin kazanan 41 yaşındaki Maria Murrah, eski sevgilisinden ayrılıp yeni bir sevgiliye kucak açtı. Bristol bölgesinde yaşayan 4 çocuk

Bu konu 1803 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
Loto milyoneri kadın önce sevgilisini değiştirdi!.. 1803 Reviews

Konuyu değerlendir: Loto milyoneri kadın önce sevgilisini değiştirdi!..

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1803 kez incelendi.

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Post Loto milyoneri kadın önce sevgilisini değiştirdi!..

Bristol bölgesinde yaşayan 4 çocuk annesi Maria Murrah, cebindeki son parayla aldığı ‘Merry Million’ kazı kazan kartından tam 1 milyon sterlin kazandı.
    03 Ocak 2009 Cumartesi 03:10
    İNGİLTERE'de çocuklarına noel hediyesi dahi alacak parası olmayan ve son parasıyla oynadığı lotodan 1 milyon sterlin kazanan 41 yaşındaki Maria Murrah, eski sevgilisinden ayrılıp yeni bir sevgiliye kucak açtı.

Bristol bölgesinde yaşayan 4 çocuk annesi Maria Murrah, cebindeki son parayla aldığı ‘Merry Million’ kazı kazan kartından tam 1 milyon sterlin kazandı. Yeterince parası olmadığı için çocuklarına noel hediyesi dahi alamayan Maria Murrah, 5 sterline aldığı şans kartındaki büyük ikramiyenin kendisine çıktığını görünce önce inanamadı. Sonra da elindeki kartı kasiyere göstererek, gerçek olup olmadığını sordu.

Müşterisinin yüzündeki şaşkın ifadeyi hiç unutamadığını söyleyen kasiyer Jagjit Arora, şunları söyledi:

“Kartı kazıdı ve öylece sessiz kaldı. Hatta dakikalarca konuşamadı. Sonra bana kartı göstererek ‘Bu gerçek mi, 1 milyon sterlini ben mi kazandım?’ diye sordu. Ben de ‘Tebrik ederim. Büyük ikramiyeyi sen kazandın dedim.”

Milyoner olmadan önce yoksul bir kadın olan Murrah, ilk önce erkek arkadaşı Tin Hunt ile birlikte yıllardır içinde yaşadığı belediye evini satın almayı düşündü. Bir süre sonra da onu terk etti ve yeni sevgilisi Anthony Williams’a kucak açtı.

Yeni sevgilisi Anthony ile çok mutlu olduklarını söyleyen Murrah, kızları 21 yaşındaki Terri, 20 yaşındaki Toni, 19 yaşındaki Rikki ve küçük oğlu Todd’a her biri 300 sterlin değerinde olan hediye çeki gönderdi. Onların geleceğini düşünerek banka hesaplarına 100’er bin sterlin yatıracağına dair de söz verdi. (milliyet)

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Loto milyoneri kadın önce sevgilisini değiştirdi!..

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Emine

Cevaplar: 3

Görüntüleme: 1803

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1047
    @Dygsuz

Bu kadınlardan korkulur .Dünya tesinemi döndü ne

Enes_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    192
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    583
    @Enes_

selamünaleyküm;

eeeeeee boşuna dememişler ALLAH kimseye kendini unutturacak kadar varlık vermesin diye.bu filmin sonu zaten belli bulur elbet parasını yedirecek başka bir sevgili

Bin sene de okusam ne biliyorsun diye sorsalar bana ?
    HADDİMİ BİLİRİM derim

yaşamak için doğdum ölmek için yaşıyorum;gün gelecek yaşamak için ölecegim

Nasid hicrani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    360
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    715
    @Nasid hicrani

öz parasınnan rezil olmax diye belelerine deyirler da parayı bulanın gözü dönür parayı bulanda özümüzü itirecehseh heç para pul sahabı oluyax onnan yaxshıdı.Parayı buldun get önce zor durumda olannara yardın ele birilerine xeyirin toxunsun sevabın artsın,ama heç bunu tüşünermi ele para geldi bunu men nasıl yeyim nerelerde xarcıyım,hansı arabayı alım ,hangi villada oturum diye tüşünür parada pitende niye bele oldu e hazıra dax dayanarmı.
    Allah (C C) sonumuzu xayir elesin parayı bulup sapıdannnardan elemesin.