http://s.aktifhaber.com/images/news/86487.jpg 11 yaşındaki kardeşini öldürüp çeyiz sandığına koyan 17 yaşındaki S.D. dehşetin ayrıntılarını anlattı. 28 gün kayıp diye aranan 11 yaşındaki erkek kardeşini öldürdüğü ortaya çıkan 17 yaşındaki S.D.’nin ifadeleri polislerin bile kanını dondurdu. Genç kız 28 gün, kardeşinin cesedinin bulunduğu odada uyumuş http://foto.gazetevatan.com/newpics/news/211220082244377770617_3.jpg İstanbul Fatih’te oturan Danacılar Ailesi’nin 4 çocuğundan en küçüğü

Bu konu 2991 kez görüntülendi 7 yorum aldı ...
Kardeş Katili Dehşeti Anlattı :(:(:(... 2991 Reviews

Konuyu değerlendir: Kardeş Katili Dehşeti Anlattı :(:(:(...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2991 kez incelendi.

S€®C€
    S€®C€ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Kardeş Katili Dehşeti Anlattı :(:(:(...

11 yaşındaki kardeşini öldürüp çeyiz sandığına koyan 17 yaşındaki S.D. dehşetin ayrıntılarını anlattı.

28 gün kayıp diye aranan 11 yaşındaki erkek kardeşini öldürdüğü ortaya çıkan 17 yaşındaki S.D.’nin ifadeleri polislerin bile kanını dondurdu. Genç kız 28 gün, kardeşinin cesedinin bulunduğu odada uyumuş

İstanbul Fatih’te oturan Danacılar Ailesi’nin 4 çocuğundan en küçüğü 11 yaşındaki Alpay, 22 Kasım 2008’de kayıplara karıştı. Günlerce kayıp diye aranan Alpay’ın, ablası S.D. tarafından öldürüldüğü ve cesedinin çeyiz sandığına saklandığı anlaşıldı. Cinayetin faili abla S.D. dün çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Mahkemede oldukça soğukkanlı olduğu gözlenen S.D. cinayeti nasıl işlediğini bütün detaylarıyla anlattı:

“Olay tarihinde kardeşimin elinde poşetler gördüm. Bunları istedim vermek istemedi. Çekip aldım. Poşetleri açınca içinde beyaz una benzer malzeme çıktı. Poşetleri banyodaki klozete döktüm. Uyuşturucu madde olduklarını düşündüm. Bunun üzerine kardeşim bana bıçakla saldırdı. Olay yatak odasında meydana geldi. Elindeki bıçak babama aitti. O sırada evde kimse yoktu. Babam bahçedeydi. Bir süre boğuştuk, yakamdan tutmuştu. Bu sırada kardeşim yere düştü. Kafasını beton merdiven basamağa çarptı. Elindeki bıçağı çekmek istediğimde, kardeşim vermek istemedi. Kendisine doğru çekti. Bıçak kardeşimin karnına saplandı. Ne kadar girdiğini hatırlamıyorum. Bıçağı çıkarttım. Yerde hareketsiz yatıyordu. Bileğine baktım nabız atmıyordu. Elini kaldırıp bıraktığımda, düşüyordu. Öldüğünü anladım. Panik içindeydim. Sandığa koyup kapattım.”

’Ülkü Ocağı’nda sorgu’

“Olaydan sonra yaşadığım panik ve korkudan dolayı gerçeği söyleyemedim. Bir süre sonra kardeşimin kaybolduğunu sanan ailem, gelen ihbarlar üzerine şüphelendiği kişileri dövüyordu, ya da dövdürüyordu. Hatta Ülkü Ocağı’na götürüp dövdürdüklerini duyuyordum. Bu da benim korkumu arttırdı.”

‘Sim kartını aldım’

“Olaydan üç dört gün sonra kardeşim Alpay’ın cebinden çıkan telefondaki sim kartı kendi cep telefonuma takıp. Ağabeyime ve kendime mesaj attım. Sonra polis bütün ailemi gözaltına aldı. Cuma günü ifadem alındıktan sonra serbest bırakıldım. Ertesi gün rahat uyuyamadığımı anlayarak polise telefon ettim. Çok pişmanım.”

‘Kardeşim sesleniyordu’

Yasa gereği 17 yaşındaki S.D.’nin emniyette yazılı ifadesi alınamadı ancak anlattıkları herkesin kanını dondurdu: “Kardeşimle biz aynı odada kalıyorduk. Olaydan sonra 1 ay boyunca yine Alpay ile aynı odada kalmaya devam ettim. Çünkü dikkat çekmekten korkuyordum. Ancak bütün psikolojim bozuldu. Çoğu gece kardeşimin bana seslendiğini duydum. 1 ay boyunca hiç uyuyamadım. Zaman zaman sandıktan kan geliyordu. Ben de hemen kanları silip bezleri çöpe attım. Sandıktan koku yayılmaya başladı evin içerisine. Evimiz ahşap olduğu için fare çok oluyordu. Ölen farelerin kokusu eve yayılıyordu. Annemler bu kokunun da fare ölüsünden geldiğini zannettiler. Her gün cesedin içerisine naftalin attım odaya da sprey sıktım.”

Annesi uyutuluyor

Dayısı Erol: “S. bir yıl önce okulu bıraktı, okumayacağım dedi. Kardeşine bakıyordu. Onun yemeğiyle ilgileniyordu, ödevlerine yardım ediyordu. Okula götürüp getiriyordu. Bir insan nasıl kardeşini öldürüp sandığa saklar. Olayı büyük dayısına söylemiş. Evde söyleseydi o da canlı çıkamazdı.”

Teyzesi Ayten: ”Televizyon kanallara konuşuyordu ah kardeşim gitti diye. Meğer bizi oyalıyormuş. Bizimle gözyaşı döküyordu. Annesi sürekli iğnelerle uyutuluyor. Hangi annenin yüreği dayanabilir buna. Olayı büyük dayısına anlatmış, polise dayısı götürmüş.

S.D.’nin arkadaşları: “S.D. ile birlikte Alpay’ı herkese sorduk. Girmeyeceğimiz deliklere girdik. Tinercilere bile sorduk. Sokakta gördüğümüz herkese sorduk.”

Psikolojisi bozulmuştur

Psikiyatrist Uzman Doktor Mustafa Güveli: “Çok normal bir psikolojiyle yapılabileck bir olay değil bu. Kaza sonucu yapmış olsa bile bir ay boyunca odasında saklamak istemesi, kokuları örtmeye çalışması, kanları silmesi onun psikolojisini bozmuştur. Normalse, bir anlık farklı bir duygunun, öfkenin sonucu olsa bile, bir ay boyunca onunla yaşaması psikolojisini ciddi şekilde bozmuştur. Öldürdüğü kardeşiyle birlikte yaşaması kişinin gerçeği değerlendirme yetisinde ne kadar bir zorlanma içerisinde olduğunu gösterir. Ama gerçek durum nedir onu Adli Tıp raporları ortaya çıkaracaktır. Savcı akli durumunun araştırılmasını isteyecektir.”

SEKİZ KADIN POLİS ARASINDA

Yaşı küçük olduğu için yazılı ifadesi alınamayan S.D. geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye götürüldü. Emniyet çıkışında S.D.’nin çevresinin sekiz kadın polis tarafından sarıldığ görüldü. Abla adliyedeyken Danacı ailesi diğer çocukları Alpay’ın cenazesini Adli Tıp’tan aldı.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Kardeş Katili Dehşeti Anlattı :(:(:(...

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: S€®C€

Cevaplar: 7

Görüntüleme: 2991

MuTSuZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    366
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    597
    @MuTSuZ

Né iNSaNLaR VAR YaW éMéĞiNé SaĞLıK SéRÇé
    Konu MuTSuZ tarafından (25.12.2008 Saat 09:50 ) değiş;tirilmiş;tir.
    ↨┌──▂▃▅▇═══► MuTSuZ® ◄═══▇▅▃▂ ──┐↨
    █▄▄▬▬▬▬DaMaR▬▬▬▬▬DaMaR▬▬▬▬▄▄​█

DoĞu
    DoĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Allah kimsenin basına böle bir olay getirmesin
    çok zor bir durum ve çok acı verıcı.
    hem kardes katili hemde nefes aldigi sürece bu aci ile yasamak
    çok zor bunun sonunu dusunuyorum da bu acı ile
    bu kiz fazla dayanmaz.neyse emegine saglik paylasimin için saoll.

aybala__@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    66
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    615
    @aybala__@

bu ve bunun gibi olayları son günlerde cok okur ve dinler olduk....

emegine saglık serce ...allah sasırtmasin kimseyi

S€®C€
    S€®C€ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çoğu gece kardeşimin bana seslendiğini duydum. 1 ay boyunca hiç uyuyamadım. Zaman zaman sandıktan kan geliyordu. Ben de hemen kanları silip bezleri çöpe attım.

Hangi yürek buna dayanırki ? insanın tüyleri diken diken oluyor.İnsan kardeşine elini kaldırmaya kıyamaz.Ben çok kötü oldum sabah bu haberi okuyunca gerçekten çok dehşet birşey allah sabır versin bu acıyı yaşayan aileye...

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1047
    @Dygsuz

Hırsın ve öfkenin boyutu,kontrolsüz davranışın kanıtı,kardeşte olması acıların daha da büğüyü.Şimdi ana Alpay'a mı yansın kızınamı?

Ya biz ana babalar , bir yerlerde bir şeyleri eksik yapıyor düşüncesindeyim.Yuva bozan,erkeleri kazanç olarak gören kadınların bilinçaltında babaya duyulan öfkenin yattığı kanıtlanmış bir durum.Çocuğumuzun üstünü giydiriyor karnını doyuruyoruz ama onların ruhlarını okşayamıyoruz.

GARAGIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    545
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    672
    @GARAGIZ

Nasıl bi ülke olduk biz,nasıl insanlar olduk ,gerçekten kiyamet geliyor..
    Düşünün ya bi bab kızına tecavüz edebiliyo,bi kardeş kardeşine namusu olan birini taciz ediyo,baci gardaşını ki bilenler bilir özelikle bizxlerde bacıların gardaşlara ne kadar düşkün oldugunu vahşice öldürüp sandiğa koyuyor..
    gerçekten sözün bittiği yerdir burasi...

ALLAH ISLAH ELESİN ... KIYAMETİ TES GETİRSİN DEMEK GELİYOR İÇİMDEN

Il_ke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    21
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    603
    @Il_ke

[B]bu haberi geçen izlemişdim malesef.bu insanlık dışı bir şey.yok cinnet geçirdim yok psikolojim bozulmuşdu..bu ne ya bu cinnet gecirmek acıkmak gibi bir şey oldu millette..cuma günüde ığdırda adam cinnen gecirir tabancayla karısını,baldızını,kayınvalidesini sonrada kendisinin vurur.adamla kayınvalide ölür.eşiyle baldızınıda erzuruma götürmüşler..neymiş efendim cinnet gecirmiş..bu cinnet nebixcim birşeydi biz eyki gecirmireh..bu cinnet değil.iman zayıflılığınnan kaynaklanıyor.imazı zayıf bir insan yapar bunu.ben başka bir acıkjlama yapamıyorum..allah lanet etsin böyle insanlara[/sıze][/B]
    SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR..

BİZ BU VATANI,MİLLETİ VE BAYRAĞI KARŞILIKSIZ SEVDİK
    .

Etiketler