PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Protesto Et!!!

Emine
24.12.08, 23:22
Caddede yürürken,arkamda dot dot diye çalan araba kornasını...
Beni protesto edenleri...emineyi....Televizy onlarda aniden çıkan reklamları....Hükümeti....Saba hın köründe kapı çalanı....Ve herkesi....telefonuma bakmadigim zaman israrca arayanlari....pazarda...gezerk en...laf atanlari...:D:) Protesto ediyorum

ohh be rahatladim:)

Il_ke
25.12.08, 11:38
emine aynen bende sana katılıyorum ama benim bir iki tane eklemem olacak..sokak ortasında burunlarını karıştıranları,sokağa tüküren gerizekalı insanları,sıgara izmariti atıp cevreyi kirletenleri,sokaklara yeni dikilen fidanları tutup var gücüyle sallayan çocukların gerizekali velilerini şiddetle protesto ediyorum..aslında daha çok edilmesi gereken şeyler var onlarıda daha sonra yazım.şimdilik bu kadar kafi sanırım.yazdıkca hersdenirem çünkü

GARAGIZ
25.12.08, 12:17
doğal gaza,elektirige,suya,ekmeye ,,,,, diye devam eden herşe gelen zamlari protesto ediyorum........

Saygısız insanlari,ara karıştıranları ,sonradan görmeleri, ne oldum delisi olan kişileri protesto ediyorum ..

Daha devam edeyimmi birazda size kalsin dedim :)

Emine
26.12.08, 00:21
bugunki gelen telefon cekimi protesto ediyorum:)

Il_ke
26.12.08, 06:57
[sıze="4"]bende bu karlı havada buzlu yollarda zincirsiz yola cıkmakla kalmayıp birde üstüne hız yapan sürücüleri protesto ediyorum.((dün bizim bir arkadaş karakurt derelerinde kaza gecirip hayatını kaybetti:( allah rahmet etsin diyelim burdan ve çok gencti:(....burdan herkeside uyarıyorum lütfen gec gitmek hiç gitmemekten daha iyidir..lütfen ocakları söndürmeyelim..şehit vererek yeterince anaların yürekleri yanıyor üstüne birde trafik kazaları eklenmesin[/sıze]

Emine
27.12.08, 00:36
Maalesefkı boyle sorumsuz suruculerımız cok alkollu araba kullananlar cok :( dıreksıyon basına gecınce kendınden gecıyorlar ne olur sankı kurallara uysalar boyle de anaların cıgerlerı yanmasa canım ona allahdan rahmet aılesıne bas saglıgı dılıyorum :( bende boyle tırafık canavlarlarını protesto edıyorum

Il_ke
29.12.08, 06:59
İŞ ARKADAŞIMI PROTESTO EDİYORUM.ÇOK YAVAŞ İŞ GÖRÜR MENİ DELİ EDİR:p

Emine
04.01.09, 19:02
04-01-2009

bugunumu protesto ediyorum kesge bugun hic gelmeseydi :(

Nasid hicrani
04.01.09, 19:04
görüş farklılıxlarınnan dolayı ayrımcılıx yapannarı protesto edirem.

Apancene
04.01.09, 19:45
İsrailin orantısız güç kullanım çocuk, kadın demeden sivilleri katletmesini şiddetle kınıyorum Allah a havale ediyorum :@

Bahar
04.01.09, 22:05
bende aynen apanceneye katiliyorum ve bu dunyanin gidisatini protesto ediyorum Allah sonumuzu hayir etsin

ESPERADO_35_1925
24.02.09, 01:17
şuanki yönetimii protesto ediyorum

Emine
04.10.11, 03:12
Protesto ediyorum neden suan sitede kimse yooook

SaiL
04.10.11, 10:35
Protesto ediyorum neden suan sitede kimse yooook

nerden biliiim ben yaaa :D:D:D
ben de anlamadım nereye gitti bu millet...;);)

Emine
05.11.11, 01:38
Baharla Annemi :):P protesto ediyorum cunki beni yarin mecburen dayimlara goturuyorlar

Revane
05.11.11, 01:51
ilahhi
ablam güldürdün beni gece gece ha alahda seni güldürsün emi;)

Emine
05.11.11, 02:06
Hahaha ne yapım ya revos babalarının uşağı var sanki :p onlar nereye hopp Emine oraya

Vuslata Hasret
17.04.12, 01:34
[sıze=4]yere tükürenleri protesto ediyorum..
[/sıze]

MeRaL
17.04.12, 01:49
Sitede Konulari Okurken Bu Bölümü Gördüm Bu Saate Siteye Girmis Bulunuyorum Bir User Olarak :) Tüm protestolara Katiliyorum :D

Emine
17.04.12, 13:40
Bende protesto ediyorum ozaman ama neyi bilmiyorum :D

Revane
05.05.12, 19:28
ablam sen zaten hep depresyondasin protestodasin aman deyim ha aman az protesto et abo[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir] bende bu günkü Yağmura pROTESTO EDIYOM SAÇIMA FÖN ÇEKTIRDIM KUANFÖRÜN ÇIKIŞINDA YAĞMURDA İSLANDIM:(