Çok sevgili bir bozkurtun uyarısıyla seyrettiğim görüntüyü sizlerle paylaşıyorum..... Rusya'daKırgızistan-Kazakistan-Özbekistan-Türkmenistan Türklerine yapılanları izleyin... Türkiye'deki Türkçü-Tûrâncıları anlamaktan yoksun sevgi kelebekleri siz insanlıktan humanizmden bahsederek bu olanları durdurabilecek misiniz? Nazi özentisi dazlak moskoflar oradaki Türklere köpek sürüsü hâlinde saldırırken sevgi kelebekleri bizim Türkçülüğümüzü insanlık dışı vahşet olarak görsün... Bu görüntüleri

Bu konu 1409 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Türk Soylu İsen Buna Sessiz Kalamazsın.. 1409 Reviews

Konuyu değerlendir: Türk Soylu İsen Buna Sessiz Kalamazsın..

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1409 kez incelendi.

AyMaRaLCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    5172
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @AyMaRaLCaN

Standart Türk Soylu İsen Buna Sessiz Kalamazsın..

Çok sevgili bir bozkurtun uyarısıyla seyrettiğim görüntüyü sizlerle paylaşıyorum.....

Rusya'daKırgızistan-Kazakistan-Özbekistan-Türkmenistan Türklerine yapılanları izleyin...
    Türkiye'deki Türkçü-Tûrâncıları anlamaktan yoksun sevgi kelebekleri siz insanlıktan humanizmden bahsederek bu olanları durdurabilecek misiniz?
    Nazi özentisi dazlak moskoflar oradaki Türklere köpek sürüsü hâlinde saldırırken sevgi kelebekleri bizim Türkçülüğümüzü insanlık dışı vahşet olarak görsün...
    Bu görüntüleri seyredip sinirlenmeyen kişi Türk kanı taşısa bile Türk değildir...

Buradaki görüntüleri sizler için yükledim..
    Lütfen herkes bu görüntüleri sonuna kadar sabırla seyretsin..

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Türk Soylu İsen Buna Sessiz Kalamazsın..

Kategori: Türk Soykırımı

Konuyu Baslatan: AyMaRaLCaN

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1409

Etiketler