Malzemeler: Nako Superlambs Special Şiş no 6 Yapılışı: 13 ilmek başlanır 9 sıra düz örgü yapılır.10. sırada baştan 5 ilmek örülür, ortadaki 3 ilmek bir alınarak kesilir, takipeden 5 ilmek örülür.11 . sıra düz örülür.12. sırada baştan 4 ilmek örülür, ortadaki 3 ilmek bir alınıp kesilir.Takipeden 4 ilmek örülür.13. sıra düz örülüp, şişte kalan ilmekler iğneyle toplanıp büzülür.İkiye katlanıp dikilir.Bu şekilde 6 yaprak örülüp, büzülen kısımlarından birbirine ekleyerek dikilir.Orta tohumunu

Bu konu 2031 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Sarı Papatya (anlatım ) 2031 Reviews

Konuyu değerlendir: Sarı Papatya (anlatım )

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2031 kez incelendi.

NeCeSeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    258
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    474
    @NeCeSeN

Standart Sarı Papatya (anlatım )

Malzemeler:
    Nako Superlambs Special
    Şiş no 6

Yapılışı:
    13 ilmek başlanır 9 sıra düz örgü yapılır.10. sırada baştan 5 ilmek örülür, ortadaki 3 ilmek bir alınarak kesilir, takipeden 5 ilmek örülür.11 . sıra düz örülür.12. sırada baştan 4 ilmek örülür, ortadaki 3 ilmek bir alınıp kesilir.Takipeden 4 ilmek örülür.13. sıra düz örülüp, şişte kalan ilmekler iğneyle toplanıp büzülür.İkiye katlanıp dikilir.Bu şekilde 6 yaprak örülüp, büzülen kısımlarından birbirine ekleyerek dikilir.Orta tohumunu yapmak için 9 ilmek başlanır.4 sıra düz örgü yapılır.İlmeklerin içinden iğneyle geçilip büzülür.İçine elyaf konulup dikilir.Hazırladığımız tohum papatyanın ortasına dikilir.Daha büyüğünü ya da daha küçüğünü yapmak isterseniz ilmek sayısı çoğaltılır ya da azaltılır.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Sarı Papatya (anlatım )

Kategori: Dikiş, Nakış ve Örgü

Konuyu Baslatan: NeCeSeN

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 2031

Etiketler