Günlük Şık Topuz Nasıl Yapılır http://www.yenisacmodelleri.com/wp-content/uploads/2010/09/2i7o66f-300x300.jpgGünlük Topuz Nasıl Yapılır (Resim 1) Çok çok basit bir model, saçımızı önce ikiye ayırıyoruz ve her iki yandan birer perçem saç bırakıyoruz sonra yarım at kuyruğu şeklinde arkadan bağlıyoruz.Sonrasında saç tokamızın etrafını saçımızla sarıyoruz.İsterseniz perçemlerinizi bukle bukle yaparak hareket katabilirsiniz. (Bknz. Resim 1)

Bu konu 2950 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Günlük Şık Topuz Nasıl Yapılır - resimli anlatım 2950 Reviews

Konuyu değerlendir: Günlük Şık Topuz Nasıl Yapılır - resimli anlatım

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2950 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Süper Günlük Şık Topuz Nasıl Yapılır - resimli anlatım

Günlük Şık Topuz Nasıl Yapılır
    Günlük Topuz Nasıl Yapılır (Resim 1)

Çok çok basit bir model, saçımızı önce ikiye ayırıyoruz ve her iki yandan birer perçem saç bırakıyoruz sonra yarım at kuyruğu şeklinde arkadan bağlıyoruz.Sonrasında saç tokamızın etrafını saçımızla sarıyoruz.İsterseniz perçemlerinizi bukle bukle yaparak hareket katabilirsiniz. (Bknz. Resim 1)

Günlük Topuz Nasıl Yapılır (Resim 2)

Kaşlarımızın bitiş hizasının arasından arkaya doğru saçlarımızı alıyoruz toka ile sabitleyip saçımızla üzerini doluyoruz.İkinci kuyruk yanlarımızda kulağımızın başlangıcına kadar olan saçımızı üst kuyrukla hizalayıp birlikte topluyoruz aynı dolama işlemini tekrar yapıyoruz fakat bu kez daha kalın bir dolama ile.Son olarakta kalan saçımızı ince bir dolama ile biriyoruz. (Bknz. Resim 2 )

Günlük Topuz Nasıl Yapılır (Resim 3)

Bu model de ise saçımızı önde kaş ortası hizasında üstte ise ayrım şekli görülmeyecek şekilde ortada topluyoruz spreyli tarakla yönünü belirleyip yana tarıyoruz ve diğer tarafın ayrım yerinden başlayarak arkaya doğru burgu getiriyoruz üst tarafı tokayta burgu açılmıcak şekilde tutturuyoruz.Alttada bir at kuyruğu ve kendine dolanan bir topuz yapıp üstten gelen saçı topuzun dibine doluyoruz. (Bknz. Resim 3)

Bu tür saç modellerinde sıkı bir fön ve sprey mutlaka önerilir.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Günlük Şık Topuz Nasıl Yapılır - resimli anlatım

Kategori: Bilinmesi Gerekenler

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 2950

Etiketler