Baba Oğul Muhabbeti Adam yorgun argın eve döndüğünde 5 yaşındaki çocuğunu kapının önünde beklerken buldu. Çocuk babasına, "Baba bir saatte ne kadar para kazanıyorsun" diye sordu ... Zaten yorgun gelen adam, "Bu senin işin değil" diye cevap verdi. Bunun üzerine çocuk "Babacım lütfen, bilmek istiyorum" diye üsteledi. Adam "İllâ da bilmek istiyorsan 20 milyon" diye cevap verdi.

Bu konu 2093 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...
SAATİ KAÇ PARA?? 2093 Reviews

Konuyu değerlendir: SAATİ KAÇ PARA??

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2093 kez incelendi.

Aybalam76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Standart SAATİ KAÇ PARA??

Baba Oğul Muhabbeti

Adam yorgun argın eve döndüğünde 5 yaşındaki çocuğunu kapının önünde beklerken buldu.

Çocuk babasına, "Baba bir saatte ne kadar para kazanıyorsun" diye sordu ...

Zaten yorgun gelen adam, "Bu senin işin değil" diye cevap verdi. Bunun üzerine çocuk "Babacım lütfen, bilmek istiyorum" diye üsteledi.

Adam "İllâ da bilmek istiyorsan 20 milyon" diye cevap verdi.

Bunun üzerine çocuk "Peki bana 10 milyon borç verir misin" diye sordu.

Adam iyice sinirlenip, "Benim senin saçma oyuncaklarına veya benzeri şeylerine ayıracak param yok. Hadi, derhal odana git ve kapını kapat" dedi.

Çocuk sessizce odasına çıkıp kapıyı kapattı.

Adam sinirli sinirli "Bu çocuk nasıl böyle şeylere cesaret eder." diye düşündü.

Aradan bir saat geçtikten sonra adam biraz daha sakinleşti ve çocuğa parayı neden istediğini bile sormadığını düşündü, "Belki de gerçekten lazımdı..." Yukarı çocuğunun odasına çıktı ve kapıyı açtı... Yatağında olan çocuğa, "Uyuyor musun" diye sordu.

Çocuk "Hayır" diye cevap verdi... "Al bakalım, istediğin 10 milyon. Sana az önce sert davrandığım için üzgünüm. Ama uzun ve yorucu bir gün geçirdim" dedi...

Çocuk sevinçle haykırdı, "Tesekkürler babacığım..." Hemen yastığının altından diğer buruşuk paraları çıkardı.

Adamın suratına baktı ve yavaşça paraları saydı.

Bunu gören adam iyice sinirlenerek, "Paran olduğu halde neden benden para istiyorsun..? Benim, senin saçma çocuk oyunlarına ayıracak vaktim yok..." diye kızdı.

Çocuk "Param vardı ama yeterince yoktu" dedi ve yüzünde mahcup bir gülücükle paraları babasına uzattı; "İşte 20 milyon... Şimdi bir saatini alabilir miyim babacım..?"

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: SAATİ KAÇ PARA??

Kategori: Enteresan,Yaşanmış Olaylar

Konuyu Baslatan: Aybalam76

Cevaplar: 5

Görüntüleme: 2093

Ayqiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    81
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    579
    @Ayqiz

Zamanımız ne kadar degerli bu degerli zamanı deger verdiklerimizle dolu dolu gecirmek temennisi ile emeginize saqlik

Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Alıntı Ayqiz Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Zamanımız ne kadar degerli bu degerli zamanı deger verdiklerimizle dolu dolu gecirmek temennisi ile emeginize saqlik

Gerçekten doğru diyon aygız zaman çok değerlidir. akşam bilgisayarın başında biraz fazla oturdummu hem hanımdan hem çocuklardan müthiş bir surat tepkisi görüyorum.. hele 3,5 yaşında ki küçük oğlan, bilgisayarı unutturmak için palyaçoluk yapıyo ve biraz fazla takıldımmı
    - baba sen hala bilgisayardamısın diye müthiş bir tepki gösteriyor..

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

aybalam bu yazıyı önceden okudum ve beni çok düşündürmüşdür sadece kısa bi anımı anlatam babam ile 12 yaşına kadar doğru dürüst bi iletişimimiz olmamışdır çok iyi hatırlıyorum ramazan bayramı arafesi babamdan duyduğum ve belkide dakikalarca sevinç göz yaşları dökmüş olduğum cümle gözümün önüne geliyor o söz : EVLADIM elimizdekilerin kıymetini bilelim zaman çok çabuk geçiyor milyarlar versek 1 sene 1 ay 1 hafta değil 1 dk bile geri alamıyoruz...

Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

elimizdekilerin kıymetini bilelim zaman çok çabuk geçiyor milyarlar versek 1 sene 1 ay 1 hafta değil 1 dk bile geri alamıyoruz...

Baban gün görmüş insandır apencene.. gerçekte budur yani milyarları bırak neyi versen geri gelmez 1 dakka bile..

Cevdet76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    61
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @Cevdet76

Hayat ve yasamimiz zaten saate baglanmistir
    ise bu saate gidersin