http://img355.imageshack.us/img355/8277/hepkandanpc2.gif Gözünden, burnundan, tırnaklarından ve göbek deliğinden kan geliyor. Teşhisi konulamıyor. Gaziantep'te gözünden, burnundan, tırnaklarından ve göbek deliğinden kan gelen 19 yaşındaki Arzu Gezer’in hastalığına doktorlar teşhis koyamıyor. Aynaya baktığında sağ gözünden kan aktığını gören genç kız babasına söyledi. Baba Özdemir Gezer, kızını Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi’ne götürdü. İddiaya göre o sırada

Bu konu 1627 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Bu Kız Kan Ağlıyor 1627 Reviews

Konuyu değerlendir: Bu Kız Kan Ağlıyor

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1627 kez incelendi.

DoĞu
    DoĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Bu Kız Kan Ağlıyor

Gözünden, burnundan, tırnaklarından ve göbek deliğinden kan geliyor. Teşhisi konulamıyor.

Gaziantep'te gözünden, burnundan, tırnaklarından ve göbek deliğinden kan gelen 19 yaşındaki Arzu Gezer’in hastalığına doktorlar teşhis koyamıyor.

Aynaya baktığında sağ gözünden kan aktığını gören genç kız babasına söyledi. Baba Özdemir Gezer, kızını Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi’ne götürdü.

İddiaya göre o sırada hastanede olmayan göz doktoru, telefonla aileyi bilgilendirip, Gözünde iltihaplanma vardır. O nedenle kan gelmiştir. Bir şey olmaz dedi. Bunun üzerine babasıyla eve dönen Arzu Gezer’in, bu kez 14 Ekim’de el ve ayak tırnaklarının arasından, kulağından, ağzından, burnundan, göbek deliğinden kan gelmeye başladı. Arzu Gezer birden çok hastaneye götütüldü, tahlilleri yapıldı ve en sonunda kanı sıvılaştıran ilaç içmemesi söylendi
    .

ELİMDE MENDİLLE DOLAŞIYORUM

Vücudunda herhangi bir kesik ya da yaralanma olmadan sürekli kan geldiğini anlatan Aynur Gezer şayadıklarını şöyle anlattı:

Gözümden kan gelmeden önce bir kızarıklık vardı. İlk kan geldiğinde sağ gözümde bir sıcaklık hissettim, ama acı hissetmemiştim. Aynaya baktığımda şoke oldum. O olaydan iki gün sonra bu defa kulağımdan, ağzımdan, burnumdan, tırnaklarımın arasından ve göbeğimden kan gelince acı hissetmeye başladım. Kanamalar aralıklarla devam ediyor. Kanamanın ne zaman olacağını bilmediğim için elimde mendille dolaşıyorum..

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Bu Kız Kan Ağlıyor

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: DoĞu

Cevaplar: 2

Görüntüleme: 1627

gonul gull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    25
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    592
    @gonul gull

Allah şifa versin.zor durum.ne olduğunu tam bilememekde kötü.Allahim korusun onu.

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1048
    @Dygsuz

Tıp hala bazı olaylarda çaresiz kalabiliyor demekki . ALLAH şifasını tez zamanda veriri İNŞALLAH.