27 yaşında bir kadın öğretmenim. Uzun bir süre önce bir öğrencimin bana karşı bir şeyler hissettiğini fark ettim. Yada kendi kafamdan böyle bir senaryo yarattım. Ben bazen yaparım bunu ... Çünkü aşka aşığım... Ben de ona karşı bir şeyler hissetmeye başladım. Bu duygu büyüdü büyüdü sonuçta ben de bunalımlar bocalamalar başladı. Kendimden utanıyordum bir başkası anlasa ne yapardım? İnsanların şekillendirdiği ve bizim hiçbir söz hakkımızın olmadığı değer yargıları olmasa bu yaşadığım normal

Bu konu 1281 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Öğrencime aşığım 1281 Reviews

Konuyu değerlendir: Öğrencime aşığım

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1281 kez incelendi.

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Standart Öğrencime aşığım

27 yaşında bir kadın öğretmenim. Uzun bir süre önce bir öğrencimin bana karşı bir şeyler hissettiğini fark ettim. Yada kendi kafamdan böyle bir senaryo yarattım. Ben bazen yaparım bunu ... Çünkü aşka aşığım...
    Ben de ona karşı bir şeyler hissetmeye başladım. Bu duygu büyüdü büyüdü sonuçta ben de bunalımlar bocalamalar başladı. Kendimden utanıyordum bir başkası anlasa ne yapardım?
    İnsanların şekillendirdiği ve bizim hiçbir söz hakkımızın olmadığı değer yargıları olmasa bu yaşadığım normal sayılır. Duygular yargılanmamalı ve özgürce yaşanmalı.
    Sonuçta benden 10 yaş küçük tam olgunluğa erişmemiş ama çocukta sayılmayan öğrencime bağlandım. Sanki o dünyamdaki diğer yarımdı. Ölünceye kadar aynı duygularla sevebileceğim tek kişi. Ben onu yalnız bu dünyada değil öldükten sonra da sevmek isteyen onun yanından bir saniye bile ayrılmak istemeyen onu canımdan bir parça gibi gören bir deliyim. Onu dünyanın en güzel yaratığı en harika varlığı olan bir çılgınım. Onunla bir gelecek imkansız bunu biliyorum... ama isterdim ki hiç olmazsa ona olan duygularımı kendime rahatça söyleyebileyim...

O bu sene mezun olacak. Benim onu görebilme şansım büyük ihtimalle hiç yok. O nasıl ne yapıyor iyimi hiçbir zaman öğrenemeyeceğim. Böyle bir olay var mıdır sizce? Konuşamadığım soramadığım haber alamadığım bakamadığım göremediğim kendi içimde bile yaşayamadığım aşk sevgi ya da her neyse...

Böyle bir acı var mı? İsterdim ki evlendiğini mutlu sağlıklı olduğunu göreyim... onun hayatının her döneminden haberdar olayım yeter ki o varken ölmüş farz ederek yaşamayayım. Beni anlamıyorsunuz değil mi? Tanrıdan şunu diliyorum; tekrar başka bir hayatta olabilme imkanım olursa beni onunla aynı şartlarda aynı yerde hiç ayrılmamak üzere buluştursun... lütfen beni ve duygularımı anlamaya çalışın.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Öğrencime aşığım

Kategori: Aşk Hikayeler

Konuyu Baslatan: Emine

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1281

Etiketler