Bana aşkı sordular bebeğim Aklıma sen geldinBirbirimizi buluşumuz geldi Tanıştığımız mevsimin renkleri geldi sonra aklımaYağmur altındaki sarılar ve turuncularGözlerimizle buluştuğumuz ilk anlar içimizde hissettiğimiz ilk fırtınalar Çocukça buluşma telaşları gülmelerimizTanımaya anlamaya çalışmamız hep birbirimiziBaşka gözlerle de bakabilmeyi öğrenmemiz hep yaşama Bana aşkı sordular ben seni düşündüm bugünNasıl sevdiğimizi içimizi ısıttığımızı o sevgiyleAyrı geçen saatleri günleri uzun

Bu konu 1422 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
bana senı sordular 1422 Reviews

Konuyu değerlendir: bana senı sordular

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1422 kez incelendi.

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Standart bana senı sordular

Bana aşkı sordular bebeğim Aklıma sen geldinBirbirimizi buluşumuz geldi

Tanıştığımız mevsimin renkleri geldi sonra aklımaYağmur altındaki sarılar ve turuncularGözlerimizle buluştuğumuz ilk anlar içimizde hissettiğimiz ilk fırtınalar

Çocukça buluşma telaşları gülmelerimizTanımaya anlamaya çalışmamız hep birbirimiziBaşka gözlerle de bakabilmeyi öğrenmemiz hep yaşama

Bana aşkı sordular ben seni düşündüm bugünNasıl sevdiğimizi içimizi ısıttığımızı o sevgiyleAyrı geçen saatleri günleri uzun uzun sabırla sayıp ta birlikte olduğumuz anları nasıl kovaladığımızı aceleyle

Kimselerde bulamadığımız ve bulamayacağımız o karşılıklı ilgiyi şefkati hatırladımGüveni dostluğu benzersiz

Tek seninle paylaştım herşeyiİçimde nasılsam sana öyle anlattım kendimiSevmenin bu olduğuna inandım seninleKusurumla güzelimle tanıttım kendimi dürüstçe olduğum gibiSen de bana öyle geldin hep ve biz böyle sevdik olduğumuz gibi

Mutluluğumdan döktüğüm o gözyaşlarım geldi aklımaYüreğimde var oluşunun yaşamıma ne büyük destek olduğunu hatırladımBeni yenileme çabandan hiç vazgeçmeyişini unuttuğum değerlerimi yeniden kazandırmaktaki o isteğini sorunlarımızı birlikte çözüşümüzü herşeyi paylaşmamızdaki o özeni

Kışı yazı baharı seninle sevdim kendimi yeniden sevdiğim gibiKışın kardelenleri baharda tomurcukları yazın maviyi gördümGün kadar geceyi de sevdim seni severkenYıldızların bulutların o kadar da uzak olmadığını gördüm seninleAyrı şehirlerde tek gökyüzünü aynı gözlerle görmenin güzelliğini tattımGüneşi doğdurup her sabah sana yolladım kendi gün batımlarımda

Bana aşkı sordular birtanem aklıma sana olan aşkım geldiYüreğimizde söndüremediğimiz o yangınımız geldiUzaklığın sadece aramızdaki kilometrelerde olduğunu sevdikçe daha çok yaklaştığımızı hatırladım özledikçe de daha çok sevdiğimizi

Dilimizde dolaşan şarkılar geldi aklıma karşılıklı yazdığımız şiirlerKelimelerin yetmediği alfabenin tükendiği anları hatırladımİçimizdeki tarifsiz coşkuyu sevgiyi gözlerimizle nasıl anlattığımızı sonraVe sarıldığımızda birbirimize birleşen kalp atışlarımızıYokluğumuzda kokularımızı nasıl duyumsadığımızı düşündüm düşünürken de burnumun sızlayışını

Bana seni sordular sevgilimAşk'ı sen diye bildiğim seni anlattım bugün...

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: bana senı sordular

Kategori: Aşk Hikayeler

Konuyu Baslatan: Emine

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1422

Etiketler