15 Kasım 2010 Nazarbayev, Bakü'de düzenlenen Hazar zirvesine katılacak Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Hazar'a kıyıdaş ülkelerin liderleri zirvesine katılacak. Kazakistan Dışişleri Bakanlığı'nın haftalık bilgilendirme toplantısında, Nursultan Nazarbayev'in 18 Kasım'da Bakü'de yapılacak Hazar'a kıyısı olan ülkelerin liderler zirvesine katılacağı belirtildi.

Bu konu 1271 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Nazarbayev, Bakü'de düzenlenen 1271 Reviews

Konuyu değerlendir: Nazarbayev, Bakü'de düzenlenen

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1271 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Standart Nazarbayev, Bakü'de düzenlenen

15 Kasım 2010

Nazarbayev, Bakü'de düzenlenen Hazar zirvesine katılacak

Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Hazar'a kıyıdaş ülkelerin liderleri zirvesine katılacak.

Kazakistan Dışişleri Bakanlığı'nın haftalık bilgilendirme toplantısında, Nursultan Nazarbayev'in 18 Kasım'da Bakü'de yapılacak Hazar'a kıyısı olan ülkelerin liderler zirvesine katılacağı belirtildi.

Toplantıda Hazar Denizi'nin hukuki statüsünün yanında kıyıdaş ülkelerin ticarette işbirliği konusunun da ele alınması bekleniyor.

Zirveye kıyıdaş ülkeler; Azerbaycan, Kazakistan, Rusya, İran ve Türkmenistan liderleri katılacak.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Nazarbayev, Bakü'de düzenlenen

Kategori: Azerbaycan'dan Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1271

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler