Azerbaycan'daki seçimlere katılan Türk gözlemcilere 1,5 milyon dolar rüşvet verildiği iddia edildi. Azerbaycan'da iktidar partisinin kazandığı genel seçimlerde Türk gözlemcilere 1,5 milyon dolar verildiği iddia edildi. 7 Kasım'daki genel seçimleri izlemek için Bakü'ye giden Türk gözlem grubunun 1,5 milyon dolar karşılığında olumlu rapor verdiği iddia edildi. Azerbaycan'ın Azadlık gazetesinin haberine göre başkent Bakü'deki 3 ilçede incelemelerde bulunan Türk gözlemcilere parayı aktaran

Bu konu 1125 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Türk Gözlemcilere Rüşvet 1125 Reviews

Konuyu değerlendir: Türk Gözlemcilere Rüşvet

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1125 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    757
    @Vuslata Hasret

Standart Türk Gözlemcilere Rüşvet

Azerbaycan'daki seçimlere katılan Türk gözlemcilere 1,5 milyon dolar rüşvet verildiği iddia edildi.

Azerbaycan'da iktidar partisinin kazandığı genel seçimlerde Türk gözlemcilere 1,5 milyon dolar verildiği iddia edildi.

7 Kasım'daki genel seçimleri izlemek için Bakü'ye giden Türk gözlem grubunun 1,5 milyon dolar karşılığında olumlu rapor verdiği iddia edildi.

Azerbaycan'ın Azadlık gazetesinin haberine göre başkent Bakü'deki 3 ilçede incelemelerde bulunan Türk gözlemcilere parayı aktaran hükümet yanlısı bir Azeri işadamı.

Seçimlerde Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in liderliğindeki Yeni Azerbaycan Partisi 125 sandalyeli mecliste 68 sandalye kazanmıştı.

Muhalefet partileri ise seçimlere hile karıştırıldığını öne sürmüştü.

12 Kasım 2010, Cuma

Ntvmsnbc

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Türk Gözlemcilere Rüşvet

Kategori: Azerbaycan'dan Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1125

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler