Gıdı Sarkması İçin Uygulanabilecek Yöntemler Nelerdir? Merhaba, gıdı sarkması için smartlipo yaptırmak istiyorum. Ne yapmam gerek? Bu işlemin tehlikesi var mı, ya da başka kalıcı bir yöntem uygulanabilir mi? Dr. Cüneyt Özüak Cevabı: Çene altında (Gıdı) dolgunluk her yaştaki kadın için sorundur. Alt çene kemiğinde küçüklük, geride olma gibi kemik problemleri dışında, gençlerde çene altı bölgesinde yağ birikintisi (yapısal olarak), orta ve ileri yaşlardaki kişilerde kilo alma, boyunda

Bu konu 1145 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Gıdı Sarkması İçin 1145 Reviews

Konuyu değerlendir: Gıdı Sarkması İçin

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1145 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    755
    @Vuslata Hasret

Standart Gıdı Sarkması İçin

Gıdı Sarkması İçin Uygulanabilecek Yöntemler Nelerdir?
    Merhaba, gıdı sarkması için smartlipo yaptırmak istiyorum. Ne yapmam gerek? Bu işlemin tehlikesi var mı, ya da başka kalıcı bir yöntem uygulanabilir mi?

Dr. Cüneyt Özüak Cevabı:
    Çene altında (Gıdı) dolgunluk her yaştaki kadın için sorundur. Alt çene kemiğinde küçüklük, geride olma gibi kemik problemleri dışında, gençlerde çene altı bölgesinde yağ birikintisi (yapısal olarak), orta ve ileri yaşlardaki kişilerde kilo alma, boyunda kısalma ve duruş bozukluğunun yol açtığı çene altı dolgunluğu önden bakıldığında kısa boyun ve toplu yüz, yandan bakıldığında çene/boyun açısının kaybı nedeni ile estetik sıkıntı yaratmaktadır. Plastik cerrahlar mevcut sorunlara göre çözüm üretmektedir. Çene altında dolgunluk ve yağlanma olan genç hastalarda liposuction ile iyi sonuç alınmaktadır. İşlem ve iyileşme süresi çok kısadır, ancak 4-6 hafta çene altındaki cildi toplamaya yönelik basınçlı bandaj uygulamak gerekir. Benzer yakınma, orta yaşlı bayanlarda olduğu zaman, bu konuda temel tedavi, endoskopik veya klasik bir ameliyatla bölgenin gerilmesidir. Ancak yüz germe denen bu işlem özellikle orta yaşlar için çok radikal bir uygulamadır.

Geçmiş olsun.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Gıdı Sarkması İçin

Kategori: Bilinmesi Gerekenler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1145

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler