Bezen 1 deyqe 1 gune beraberdir, bezende 1 gun bir deyqeye.Zamani deyerli olan tek sey senin menim yanimda oldugun anlardir!!! Ureyim umulmayan yaralarla bash edemezken bir shirin Ask gulusu ozledi gozlerim ve sen hansi alemde hansi xeyallardasansa gel cunki gulusunu "COX OZLEDiM" Gozlemek gozeldir gozelim, Donecekse eger gozlenen.... Ozlemekde gozeldir gozelim, Ozleyirse ozlenen.... Ozlediyim ne sensen ne de ki, bir bashgasi... Ozlediyim gerchekden hissetmeden mene seni

Bu konu 28637 kez görüntülendi 17 yorum aldı ...
Azeri Güzel Sözler...!!! 28637 Reviews

Konuyu değerlendir: Azeri Güzel Sözler...!!!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 28637 kez incelendi.

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Standart Azeri Güzel Sözler...!!!

Bezen 1 deyqe 1 gune beraberdir, bezende 1 gun bir deyqeye.Zamani deyerli olan tek sey senin menim yanimda oldugun anlardir!!!

Ureyim umulmayan yaralarla bash edemezken bir shirin Ask gulusu ozledi gozlerim ve sen hansi alemde hansi xeyallardasansa gel cunki gulusunu "COX OZLEDiM"

Gozlemek gozeldir gozelim, Donecekse eger gozlenen.... Ozlemekde gozeldir gozelim, Ozleyirse ozlenen....

Ozlediyim ne sensen ne de ki, bir bashgasi... Ozlediyim gerchekden hissetmeden mene seni sevirem demeyecek biri...

Yasamaq ozlemsiz, ozlem sevgisin, sevgi de sensiz olmaz.... Unutma sevmek daima beraber olmaq deyildir. Sen olmayanda da seni urekde yashada bilmekdir

Sesine fesillerin eyildiyi, gozlerine baharin agladigi, aglamish kimi gulmeni, her toxunushda gulecek kimi duran uzunu OZLEDIM....

Balixlarin sevgisini bilirsen? Bir birlerine toxunmazlar amma sevgilerini hemishe ureklerinde hiss ederler. Mende indi sne toxuna bilmirem chunki sen hep menim ureyimdesen....

Telefondaki sessiz nefesine, isti gulumsemene, qarshimda oturub meni suzmelerine hesret qaldim. Inanki seni inanilmaz ozledim....

Sen seni ozleyenin ozleminden xebersiz ozlenmekdesen, sen var ya sen ozlenenlerin ichinde en chox ozlenensen...

Itirmek qorxusu taaa icimdeyken, gozde deyirsen, doneceyem bir gun. Beden gozdemesine gozleyir, cunki elinden hech ne gelimir, ama urek qan aglayir sensiz kechen her gun....:-((

Seni ureyimden ata bilsem ata bilmirem, seni gozlerimden sile bilsem sile bilmirem, Sensizlik acisini cheke bilmirem, Donersen deye qachdim pencereye... Amma yene yoxsan yox yox....

Salam huzun adasi. Men duyqu gemisi. Gecenin qapqaranliginda yaxinlashdim limanina yukum Mutluluqdu. Qulax as gor ne deyir bu ses: Ozledim seni biricin Askim....

Ele onsuzda tebieti de ayriliq uzerine qurubdu yaradan, yarpaq duser ayrilar budaqdan, damla ayrilar buluddan, sevirem deyerkende ayrilir sozler dodaqdann

Yalnizliq gozleyenlerin, umid gozleyenlerin, Xeyal charesizlerin, yagish kuchelerin, Tebssum dodaxlarin, sen ise yalnizca menimsen birtanem....

Yashamaq ozlemsiz, ozlem sevgisiz, Sevgi de sensiz olmaz.... Unutma sevmek daima beraber olmaq deyildir. Sen yoxken bile seni ureyimde yashatmaqdir!!!

Bu gun seni dunenden chox, sabahdan az sevecem...

Yarpaqlar saralib dusherken yere, O, gozel gozlerini chevir goylere... Her gun istemirem ilde bir defe adimi anmagi unutma....

ordasan bilirem amma ulasha bilmirem, Var oldugunu bilirem amma toxuuna bilmirem, Danishirsan bilirem amma eshitmirem, Uzaqdaki sevdiyim seni chox ozledimmm

Qish bahari ozleyer mende seni, Torpaq suya hesret mende sene, Acimasiz bu dunyanin her sheyi yalandi, Sevgisiz bir heyat.... Buna mecburuq.....

Neden bu qeder zor seni sevmek ve tapmamaq, istedikce uzaqlashmaq, dusundukce unutmaq. Neden bu qeder zor seni sevdiyim halda soyleye bilmemek hep bir sheyler gizletmek sene sahib olacagim yerde seni itirmek

Basini sineme qoyub yatanda bir tek dushmenim var idi. "Kecib, gedib, bitecek olan "ZAMAN"

Bir ciceyim vardi, adini ask qoydum, qopardilar, br ciceyim vardi, adini sevgi qoydum, soldurdular, indi de bir ciceyim var adini Hesret qoymusham ne qoparan var ne de solduran...

Ashqina tutulub goz yashi token, Sensizliyin acisini illerce cheken, her an ashqindan boynunu buken, O menim konlumdur,,, Al bu da Konlum

Yalnizliq ne mavi derinlikleri olan denizlerde, nede isti chollerde olmaqdir, yalniliq bu sheherde seni axtarib tapmamaqdir....

Ellerini tutmaqdan deyil bir gun buraxmaqdan qorxuram, aci chekmekden, aglamaqdan deil seni incitmekden qorxuram sen menim tek sevdiyimsen.. Men sensizlikden qorxuram!!!

Eger hayat birgun bize oyun oynayib seni menden alib basqasinin qollarina atarsa, seni tansa qaldiracaq ilk musiqi cenaze marshim olsun canim..

Eger canin sixilirsa gece her zamankinden daha da qaranliq gorsenirse, goy uzune bax ve sabahi dushun, inanki sabahi gozleyen tek sen olmayacaqsan!!!

bir tapancam olsaydi itirmeyi sirtindan, yalnizligi qelbinden, sensizliyi tam alninin ortasindan vurardim

Artiq buludlara yaziram sene olan sevgimi, yagishlar yaganda anlayarsan sene olan sevgimi................

Mene dunya yuvarlaqdi demishdin, dediyin dogrudusa bes niye geri donmedin ciceyim?

Ayriliq da aglarmish Ayriligi yashsaymish.....

Al xenceri vur qelbime,ureyim qana bulansin,amma cox derine getme cunku orda sen varsan

Dusunuremde dusuncelerin en gozeli meni dusunub dusunmedigini dusunurken dusundugunu dusunmeyim olsa gerek diye dushunurem

Qelbim 24 saat huzurunuzdadir...

Bu dunyada yashsaqda biz,
    Men sensiz, sende mensiz,
    GOyde ay yerde deniz,
    Sevgimizden Ebedi iz...

gozlerdesen dillerdesen yarim basqa ellerdesen mennen uzax olsan bele sen menim ureyimdesen

Bu gece yagishla bir yerde goz yashlarim yagir ve adini yazir sensizlikle qivrilan yollara. Suzulen her damlada sen vardin ve yene de sen varsin gecenin en qaranliq aninda. O, doya doya baxa bilmediyim gozlerimin ichinde bir tebessumunden gul achsaydi yanaglarinda yetmezmiydi? Bir baxishin bir omre deymezmiydi sevdiyim?

Bir gun ayrilacagim ucun sevseydim seni, adini qelbime deyil, gunesh cixdigi zaman pencereden silinen shehlere yazardim....

Firtinalar insanin denizi sevmesine engel ola bilmez Birtanem.....!!!!

Heyatda hech bir shey ilk ashkin yerini tutamaz, insan sevse de ilk ashk unutulmaz...

Eger sen mene gozlerinle deyil ureyinle baxmish olsaydin, seni ne qeder sevdiyimi qisa zamanda anlardin,,

Biri var uzaqlarda qishqirir, Biri var uzaqlarsda seni ozleyir, Biri var uzaqlarda seni sensiz yashamaqdan qorxur,, Biri var uzaqlarda seni chox amma lap chox sevir!!!

Dushen her yagish damlasi, sene olan sevgimi xatirlatsin Birtanem....

Bir az seni taniyirlar bir az da meni, amma ne bilirler bu delinin seni deli kimi sevdiyini...

Bu dunyada sevme, sevsen hesret chekdirme, chunki seven sevilmez, sevilende qiymet bilmez...

Dunyan ele qaralsinki, gozlerini aydinlatan tek ishiq gozlerim olsun...

cani canani ucun sevse canani sever,cani ucun kimki canani sever cani sever....,

En gozel sabahlar senin olsun, sen buna layiqsen, omrun mutluluqlarla dolsun, eger gun gelirde meni unutursan, inan ureyim canin sag olsun..

Bir gece ay menden sorushdu. "Niye seni bu qeder agladan birini sevdin?" Aya baxdim ve dedim! "Sen hec goy uzunden vazkece bilersen?"

Birlikde yasaya bileceyin biri ile deyil, onsuz yasa bilmeyeceyin biri ile ol. Geldyiyinde boshluq dolduran biri ile deyil, Getdiyinde yeri dolmayan biri ile ol...

Sevgi lepe-lepe qar yagan 1 gunde budagin altinda gizelenen agappaq sercenin tukunun yere dushduyunu qarlarin arasindan secmekdir.

Yagishli bir gunde yatagina uzanib, xeyalini qurdugun, ve keshki dediyin butun gozellikler Senin olsun Canim...

Sirin biri var idi sevilmeye deyer. gozel biri var idi gorulmeye deyer, yaxsi dostlar var idi ozlemeye deyer. Amma biri varki can vermeye deyer.
    O da sensen canimin ici.

Bu gozler bu gozlerdeki sevgini gormeyen o gozleri chox sevir,amma o gozlere baxan yad gozleri hech sevmir.lazim gelse bu gozler o gozlerden yash getirer,lakin sevdiyim o gozler hemin yad gozlere xosh baxir.buna gore de bu gozler chox meyus olur ve daim yash ichinde qalir...

Birgun menden sorushacaqsan...dunyani sevirsen yoxsa meni? men deyecem dunyani...sen kuseceksen..ancaq bilmeyeceksenki menim dunyam sensen..

Yastigimla yuxumu bashbasha buraxdim, sirf seninle yalniz qala bilmek ucun, buda yetmedi ozumude bir kenara atdim indi burda tekce "sen" ve "men" variq.

Ellerin ucurum kenarinda acan bir gul olsa, ve sene toxunsam yixilaram deye deyil, yixilanda elini buraxmamaqdan qorxaram.

bir hiss dagidarsa ureyini, gozlerin bir yerde ilisib qalarsa,
    qulaqlarin cingildeyerse bil ki, bir yerde ozlenirsen!

Sevirem! Amma kimi? Dunyanin en sipsirin insanini, Nece? Anlatmasi mumkun olmayacaq qeder!

Denizlerden kagiz, dalgalardan murekkeb, agaclardan qelem duzeltdim. Bir defe sene "Seni sevirem" yazmaq ucun.

sevdiyim gunden her ezabi gordum, her aciya alisdim.yalniz senin
    yoxluguna alismadim.indi anladim ki, hesretten, acidan basqa bir sey
    vermemisen mene.

pis seyler olmasaydi cehennem bos qalardi,sen qelbimi qirmasaydin bu
    qelb sene feda olardi+..seni sevmisdim ezizim.

dunen goy uzune bir ovuc ulduz buraxdim,qaranliginda aydinligim olsun
    deye.indi sensizliyi qelbime buraxiram, ayrildigimiz yerden donesen
    deye.indi sira sende.gururu bir yere at pesmanliqla sizlayan bu qelbime
    geri don ozlediyim.

vaxtindan once cicek acmaz, kuleyin qolunu baqlamaq olmaz ve mendeki
    sen bitmedikce ve ya mendeki men olmeyince bu sevgim de bitmez.

Sen dunyanin en gozel yuxusunu gorende tanrinin seni qorumaq ucun gonderdiyi meleyin qanadlari o qeder boyuk olsunki, Sene hec kim toxuna bilmesin.

Ureyim umulmayan yaralarla bash edemezken bir shirin Ask gulusu ozledi gozlerim ve sen hansi alemde hansi xeyallardasansa gel cunki gulusunu "COX OZLEDiM"

Bugece aglayir AY sevibde qovusmayanlar ucun ulduzlar mahni oxuyur sevibde sevilmeyenler ucun bugece mende aglayiram ozleyibde ulasmadigim ucun

Salam huzun adasi. Men duyqu gemisi. Gecenin qapqaranliginda yaxinlashdim limanina yukum Mutluluqdu. Qulax as gor ne deyir bu ses: Ozledim seni biricin Askim....

Huzun ulduzlari parlayir bu gun goy uzunde bu gece yene icin-icin yaniram. oturmus seni dusunub aglayiram. Seni, gedisini, Sevisini, her seyini ozledim CANIM

Layiq oldugun yer seni qebul etmese bile, geydiyin gelinlik yerine kefen olasa bile, ardindan gozyashi tokenin olmasa bile, Gozdeme artiq donmerem sene, Gozumde dinmeyecek yashim olsan bile....

Hesretimin rengine qarami deyim agarmaq bilmir sonsuz geceler gulerdim de olurdum gorsem omrumden uzansa sensiz geceler....

Seherin mensiz kucelerinde addimlayarken, men sensizliyin kucelerinde bir Sheher qururam ozume...

Usandim umidsiz bagcani gozlemekden, usandim tarla qusunun sesinden, usandim bu urekden ozumden usandim, durub durub SENi OZLEMEKDEN..:-((

Ne zaman KAR bir ressam cemenliyin ustune dusen gulun cixardigi sesin seklini ceke bilse. Bax o zaman seni unudacam!!!

Seni buraxiram bir elvida bile deyemeden. Seni sevirem seni bile goremeden.Seni cox ama inanilmaz derecede sevirem ASKIM.
    Unutmaram seni

Seni gorduyum o gunden beri,qelbim perisan,konlum bir deli!

Heyatda 4 sehv etdim. Dogulmaq, yasamaq boyumek ve umidlere sigismaq Bir tek dogru sey eledim Seni sevdim. Ama unutumsam 4 sehv 1 duzu sildiyini

Kulek uzr istesede... Ne fayda... Budaq qirildi bir kere.........

Sen denizde bir damla,axtarib tapmadigim.

Asanmi bir hesreti sensiz yasamaq?asanmi ozlemini duymamaq?

Acinin umudleri yox etdiyi anda,umudlari tezeden dirildecek bir sevgiye
    ehtiyac duyarsan hep o bildiyin adresdeyem!

Hardasan ey nazli gunesim,ey gozel sefeq? anladim sensiz olmadi,
    olmur,olmayacaq

Bitmis bir askdan geriye sadece sevgi qaliqlari qaldi, bir de xeyalin.

Gunes coxdan yox oldu goy uzunden.umudlerim yixildi yene.yene de
    basladi aci bir Hesret.

Bele hissleri cox zor tapmisansa,geleni bilmem amma gedeni aglatirlar!

Seni hiss etmeden yasamagi qebul etdim,ozlemeyi ozume qadagan etdim!

Gullerin de agladigi bir gun vardir!

Bir daha bele sevecek olsam,bir defede silerdim seni!

Nece baslamisdi, bax nece bitti. En gozel duygular silindi getdi. Necede sevmisdim bilirsen seni? Doyamadim sevgilime....

Sen istediyin qeder gizden gunduze bagla buraxdigin geceleri Men meni sevmediyini gunesden oyrenerem Sen seni sevdiyimi birini sevince anlarsan

Yalnizligima caredir sevgin seni her seyden cox sevdim xeyallarimi seninle besledim yene de buraxib getdin. sevgi dolu qelbimi xaraba etdin.

Alisqin deyilem sensiz qalmaga,ayriliga sesin solugun olmayinca dogmur gunes dunyama. sonsuza qeder unutma.
    Seni yalniz olum alar elimden

Geldiyin zaman bosluq dolduran deyil. Getdiyin zaman yeri dolmayam ASKIM-san menim!!!

Buraxma meni deye yalvardim donersen dedim inanmadin dediyim oldu bax gordun? Ama cox heyifki gec oldu...
    Sensizlikden oldum men!!!

Esl sevgi pislik gorende azalmayan, yaxsiliq gorende coxalmayandir!!!

Hemise qalanlara gedenleri qatdim bir gun yerine kece bilmediler o qalanlara da gedenleri qatdim bir tek sen edemediler. Cetin oldu ayriliq ...Alisamadim

Ayrilirken gozyaslarimi yollarina buraxdim gezdiyimiz yollardaki isiqlari kecirdim ezdiyin her torpagi suladim bir gun donersen yolumu tap deye

Gulu gulene, qelbini sevene ver. ASK-in hediyyesini qiymetini bilene ver sev seni seveni ASK nedir bileni hec bosuna gozdeme buraxib seni gedeni

Keski yalnizligim qeder yanimda olsaydin, keski yalnizligimla paylasdigimi seninle paylassaydim. keski senin adin yalnizliq olsaydi. ve men hemise yalniz qalsaydim...

Gece gunduz bitmeyen Hesretinle yasayiram, Goresen bu Hesret ne vaxt bitecek Birtanem?

Eger heyatimin taleyine yazilibsa sensiz olmaq, men seninle yasayib talesiz olmaga raziyam, Yeterki yanimda ol

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Azeri Güzel Sözler...!!!

Kategori: Azerbaycan

Konuyu Baslatan: Emine

Cevaplar: 17

Görüntüleme: 28637

Revane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    38
    Konular
    1219
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    997
    @Revane

Süslü cevriyye gene döktürmüşün maşallahhhhh yaşa ablammm emeklerine sağlık elecene ne güzelde yazıpsan haa süslü cevriyye seni:p

Yaş;
    38
    Konular
    1219
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    997
    @Revane

Bir Gün Bana "Oda Seni Sevmişti" Derlerse, Onunki Sevgi Değil Hevesti Derim."Yıkıldın mı ? Derlerse, Beni Kimse Yıkamaz Yıkılan Hayallerimdi Derim."Boşver Bir Gün Üzüntün Biter Derlerse, Sevenin Üzüntüsü Ancak Ölünce Biter Derim."Sen Bu Hallere Düşmezdin Derlerse"..Düşmez Kalkmaz Bir Allah'tır Derim. Neden Sen Ona Aynısı Yapmadın Derlerse...Benim Kitabımda "İ H A N E T" Yazmaz Derim...!

Aslında kırmak istemiyorum kimseleri;
    Ama hayat bu,
    Bazen kırmak gerekiyor gereksizleri...

Tek PişmanLıqım KeLimeLerimi ßiLe Haketmeyen İnsanLara, SaatLerce CümLeLer Kurmaktır...

Unutma ki!! Nefret ve Kinin ertesi Pişmanlıktır... Ve her Canlıya ölüm vardır. İnsan Ölür ama Ölmeyen "İnsanlıktır)(

"Bazen öyle gülmeler vardır ki, en büyük acıları gizlemek içindir".

Dün hiç tanimadigim kediye,sirf senin gibi bakiyor diye süt verdim... Elimi tirmaladi nankör... Meger huyunuzda ayniymiş)))))))))))))))))))))EMİNE ABLAM BU SÜPER HAAA SEENİ GÜLDÜRMEK İÇİNDİR BU

BAZENNNN!!!!öyle karışıktır ki herşey..Anlamını yitirirsin,Ne istedim, neler
    kaybettim.?dersin.. Bazen hayal kurarsın. Gemilerini kağıttan yapar,Hayallerinin batışını izlersin...Hatta bazen bir bakmışsın,hayatın en..''ACIMASIZ''..sahnesindesin Çok çok seviyorum dersin ama çoktan bir kenarda...unutuluvermişsin. Hayat bu olsa gerek....O yüzden sadece ''BOŞVER'' gitsin dersin.!

‎1 gün bedenim Sensiz kalirsa yalniz kalacagim yer hayat degil toprak olsun. Eger toprak beni alir seni yalniz koyarsa o toprak Susuz bi göl olsun. Sevdigim insanin kalbi bir gün Beni unutursa ne yapayim Cani sag olsun Ama kalbim seni unutursa bana Toprak bile Haram olsun haram

Nie hep kötüler kazaniyor ki??

Hαni birLikté Kurduqumuz hαyαLLér vαrDı yα,
    Şimdi Sén ßαşkα hαyαLLérdeSin.
    Dün " Séni Çok SeviyoЯum ! " Derdin.
    ßuqün ßαşkα SevmeLerdéSin ..
    SöyLeséne " Lαn " Sén " ŞereFsiz " miSin.
    ... ...ßenDén önceSi çok bαŞkαyDı Senin için.
    ßén çok FαrkLıydm Senin için,
    Şimdi ßαşkα tenLérDe tenin.
    ßu kαdαЯmıyDı Senin " ŞereFin..)(

Dünyayı Mesken Tutup Hayat Denilen Oyuncağı Elime Aldım, Virgüllerde Deil Nokta İle Biten Cümlelerde Acıyı Tattım…!

Hayatım ne garip...
    Bir yanımda mutluluk... Bir yanımda hüzün var...
    Ama her türlü ********liğe ; "10 " numara gülüşüm var

Hayat öyle bir noktya getirir ki insanı Eskiden "hiç bitmesin" dediğin günlere,Keşke hiç yaşamasaydım dersin
    BAX İŞDE BU SÖZÜ BEN AYAKTA ALKIŞLARIM SÜPERRR

Ben sana SAYGI gösteriyorsam.. Sende bana GÖSTERECEKSİN ..!
    Ya ADAM gibi SEVECEKSİN.. Ya da sırtını dönüp GİDECEKSİN ..!
    Sahiplenmeyeceksen .. Rahatsızda ETMEYECEKSİN !
    Ya VAR OLACAKSIN .. Ya da HİÇ OLMAYACAKSIN ..!
    Ya bu işe CAN koyacak SONSUZ OLACAKSIN ..!
    ... ...Ya da HİÇ BAŞLAMAYACAKSIN ..!
    Ya HEPSİN .. Ya da KOCA BİR HİÇ sin ..!
    Ya BENİMLE BENSİN.. Ya da HİÇ BİRŞEYİMSİN.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥
    _________/)______./¯"""/') SEN ELLERİMİ İSTERKEN BEN,,,
    ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯\)¯¯¯¯¯'\_„„„„\) YÜREGİMİ BIRAKTIM SANA YETMEZ Mİ...!!! AZERİBALASİNIN DEĞERLİ DOSTLARINA ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
    REVOŞDAN SELAMLAR)(

Yaş;
    38
    Konular
    1219
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    997
    @Revane

Standart :))))))

Bazen aLabiLeceğin en büyük intikam affetmektir.
    Ve bazen karşındakine verebiLeceğin en güzeL cevap güLüp geçmektir..."

İftira, kılıçtan daha zalim bir silahtır, çünkü iftiranın açtığı yaralar hiçbir zaman kapanmaz.

Gecedir seni mene xatirladan, Ulduzsan gecemi aydinlatan, bilki gece ulduzsuz, mende sensiz yasayamam..

Gozlerin dolsa bir gun bilki men seni fikirleshirem, Qelbin yanarsa bir gun bilki men aglayiram, bir gun icinden aglamaq gelse bilki men yasahmiram..

Sen hec denizin altinda meshenin yasilligini gordun? imkansiz oldugunu deme, cunki men senin gozlerde olulerin bile gormeyeceyi cenneti gordum

Uchurumdan dusherken tutdugum yer olsan olmekden deyil seni qirmaqdan qorxaram...

Dogru soyleyeni doqquz kendten qovarlar sene onuncu kendten seslenirem SENi SEViREM...

Sehifeni ac ureyimi goreceksen, ureyimi ac sirrimi goreceksen, sirrimi ac iki kelime bir sey goreceksen Seni Sevirem.

Sevgi qapqara bir otaqda kicicik bir noqteyi tapmaqdir

Bezib bir gun buraxaram sanma olsemde sozumden donmeyecem, araya bitmeyen hesret girsede ayriliq acisi candan etsede senden bashgasini sevmeyecem..

Mene seni unut dediler. Unutdum amma seni deyil, mene seni unut deyenleri...

ASKIMI daglara yazacaydim,.,.. ASKIM-dan boyuk dag tapa bilmedim!!!

Insanlar tanidim ulduzlar kimiydi, hamisi parlayirdi, Ama men seni, yani Guneshi sechdim. Bir Gunesh ucun min ulduzdan vazgectim.

Quyruqlu ulduzlar ver deyirler, dunyaya 70 ilden bir gelirler,,, Insanlar onu heyatu boyunca belke bir defe gorurler, Sene bir sirr verim? Men o ulduzu gordum. O, da sensen Sevgilim..

Yuxudan oyaninca insani oyandigina peshman eden, geri donmek isdeyib de donemeyince caresizlikden deli

Yaş;
    38
    Konular
    1219
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    997
    @Revane

Yuxudan oyaninca insani oyandigina peshman eden, geri donmek isdeyib de donemeyince caresizlikden deli olan, heyatda bir defe gorulebilen Shirin yuxumsan! Seni cox sevirem,

Gulu bir defe seni min defe, Gulu solunca seni olunce sevecem!!!

Seni her dushunduyumde Ureyime bir dene ulduz sekli cekirem, Menim indi bilirsen nece dene ulduzum var? Menim artiq bir goy uzum var.

O qeder gozelsenki uzune baxa bilmirem, titreyir ellerim, ellerini tuta bilmirem, dolanib qucaqlamaq gelir icimden qucaqlaya bilmirem, Ele baglanmisam ki, sensiz dura bilmirem,

Seni dusunduyum zaman senin meni dusunub dusunmediyinin dusuncesi dusundurur meni..

unutduqlarini animsa,itirdinse axtar, ozledinse get tap, ureyin qirdinsa bigishla de chunki heyat chox qisadi.

Bu mesaji silsen meni sevirsen, silmezsen mensiz dayana bilmirsen, cavab versen meni istirsen,vermesen mene ashiksan, a a a indi neyniyeceksen?

Gulmek uchun mutlu olmagi gozdeme, belke de mutluluq senin gulushundedi, sakin aglayim deme, belke bir yerlede senin bir gulushun uchun yashayan biri vardir.

Sevirem your eyes, chunki onlar very nice, ne olar bir defecik look at me, sonra don`t forget me, qelbim tik tak for you, bicause I LOVE YOU...

Seni gunde bir defe dushunurem o da 24 saatimi alir.

Seni esl insanlarin menasiz sevgisi ile deyil, menasiz insanlarin esl sevgisi ile sevdim!!!

Sene baxchadan gul deyil, guneshden atom qoparib getirmek isteyirem, amma ureyim kimi elinde yanar qorxuram.

Bu deyqe ele sevincliyemki, sevgilime dunyanin en sirin seyini vermek icimden gelir, Amma cox Heyifler olsunkii ekrana yerlesmezsen!!!

Bir gul olmak isterdim! Neden mi? Meni qoparip iyleyende vucudunun derinliklerine girip bir daha oradan cikmamak uchun.!!!

Insanlari tanidim ulduzlar kimiydi hamisi parlayirdi, hamisi goydeydi, amma men bir tek seni, guneshi sechdim, bir guneshe gore milyonlarca ulduzdan vazkecdim.

Sene ulduzlari verirem al. cicekler suda, ulduzlar ise qelbinde qaldigi muddetcesolmayacaqlar, onlar orda uzulmeyecekler, olmeyecekler....

Sevgi:ele-ele soyuqda agac altinda titreshmekdir, acini ve sevinci soyuqda agac altinda titreserek paylasmaqdir!!!

ASKIN zeher olsa icmezsem, yolun olum olsa donersem, senin ucun bu candan kecmezsem NAMERD olum!!!

Sevirem seni olumsuz bir ASK ile, butun qelbim, heyatim seninle, olecek bile olsam, bu qelb ile son nefesimde qishqiracam Seni Sevirem deye..

Men senin adini Ureyime yazdim. allahdan tek dileyim adini alnima yazsin...

Ay geceni men seni sevdiyim qeder sevseydi, Gunes yer uzune hersret qalardi, neceki bir vaxtlar men sene hesret qalmisdim...

Gul nedirki? solar geder. Gun nedirki? gelib geder, Alov nedirki? soner biter. Ama sene olan sevgim, Solmazdir, bitmezdir ve en esasi olmezdir!

Seni dar agacindaki bir insanin Heyati sevdiyindende Cox sevirem!!!! Coooxxxxx Cooxxxx....

Meni dusunduren tek mutluluq, men oldukden sonra senin meni dusunub dusunmemeyindir.

Eger seni sevmek gunahdisa, men cehennemlik, olmaga haziram. Yeterki seni olesiye sevim...

Eger meni dusunmek sene aci verecekse, Sen terefinden unudulmaga raziyam. Yeterki sen aci cekme....

Seni bir ser sercenin gozyasi tokebilme ehtimali qeder sevirem. Ne az deyessen. Amma onu bilki serceler agladiqlari zaman olurler...

Onun uzuntusunu paylasib, onun ucun aglayirsansa bax bu ASK-dir. O olmayanda onu dusunub agladinsa. Bax bu olmez ASK-dir...

Sevibde sevdiyine sevdiyini deye bilmemek ne qeder aciysa, sevilibde sevildiyini bilmemek o qeder acidir!!!

Artiq buludlara yaziram sene olan sevgimi... Adini yox aa.. Sevgimi. Yagishlar yaganda bilersen seni ne qeder cox sevdiyimi...

Bir gece titreyerek oyansan yuxudan, bilki seni dusunerek, sensizliyin acisindan agladigim gecedir...

Bir gun sebebsiz goz yaslari suzulse o gozel gozlerinden bilki yoxlugundan olduyum gundur...

Sessiz olmaq sensiz olmaqdan cetin deyil. En cetin olan sey sensizliyin sessizliyini dinlemekdir!!!

ASKIM bebecimsin, Sevgisinden emin oldugum tek insansan, Sene seni sevirem deyende ozumu dunyanin en xosbext insani hesab edirem.... ASKIM MENIM

Sevmek bir ehtiyacdirsa, sevdiyini demek niye gunah olsunki......

Sen dunyaya surgun edilen bir meleksen ve men seni o qeder chox sevecemki, o cennetine geri done bilmeyeceksen

Gozlerin derya kipriklerin bir korpu olsa, men kechen zaman korpu qirilsa ve dushduyum yer dodaqlarin olsa.
    Bir saniyeye gorub bir deqiqeye vurulub, bir saata sevirsense unutmaq uchun iller gerkdir.

Sevgi ne oldugun bilirsense sen olan gunahlari yuyursansa sen sevmeyi cinayet sayirsansa bu menim en boyuk cinayetimdi!!!

Ureyimdeki tek duygu, xeyalimdaki tek tutqu meni yashadan tek duygu senmisen sevgilim.

O qeder gozelsenki uzune baxa bilmirem, titreyir ellerim ellerini tuta bilmirem, dolanib qucaqlamaq isteyirem bacarmiram, ele baglanmishamki sene sensiz dayana bilmirem. Seni chox sevirem

Gunesh dogub gun parlasa bilki gunum ela kechdi, gunesh batib bulud olsa bilki bun sensiz qaldim

Qaranliq gecede ulduzlari gore bilmek onemli deyil, gunduzler ulduzlari gore bilmek marifet, Ashiq olmaq marifet deyil bir omur boyu seve bilmek marifet

Seni sevirem deyen sozlere deyil senin uchun aglayan gozlere inan

Ay yarandigi gunden Guneshe ashiqdi. Gunesh ne qeder ki, gunduz guellerin tebessumune aldanib Ayi unutsa da. Ay ******* milyonlarca ulduza aldanib Guneshi unutmadi!!!

Gozler vardir sozleri anlatir, sozler vardir gozleri anlatir, bir de ask vardir seni anlatir...

Qoy sevinc hemiseh qanadli bir qush, ureyin en isti yuvasi,Qem keder yuxu, unudulmush gulushungelecek yuvasi olsun.

Ay geceni men seni sevdiyim qeder sevseydi Gunesh yer uzune hesret qalardi

Seni sevirem dedim sende inandin. Eh men seni sevmedim sene tapdim!!! Sene deliler kimi baglandim....

Men sevdamin kucesinde otururam sabahlara qeder, ******* hech bitmir ve men hech yatmiram

An geler insanlar gulerken aglarmish, goz yashlari sel olub qelbine axarmish!!!

Sehra qumlarinin yagis sularina ehtiyaci oldugu kimi menim de sene ehtiyacim nar sevgilim

seni ureyimin en derin gusesine heps etdim en buyuk avukatlari tutsanda ordan seni qurtara bilmezler

Alem gelse seni menden almaga, Hamidan qabaq alib goturem sei.
    Getsende dunyanin sonuna qeder, duserem arxanca oturrem seni.

Seni ulduzlara benzedirem onlar qeder uzaq onlar qeder elchatmazsin, amma bir ferqiniz var onlar milyonlarca sen ber denesen

Seni unutmaq uchun and ichdim gozlerin geldi aglima vazkecdim

Seni sevdiyim qeder yashasaydim, olumsuzluyun adini Ask qoyardim

Yaş;
    38
    Konular
    1219
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    997
    @Revane

Standart ÖGRENDİM Kİ...

illar sonra öğrendim ki...

Öğrendim ki...
    Kimseyi sizi sevmeye mecbur edemiseniz
    Ke...ndinizi sevilecek insan edebilirsiniz
    Gerisini qarşı tarafa bıraxırsınız.

Öğrendim ki...
    Güveni geliştirmek illar alıyor,
    Yıkmak bir deqiqe

Oğrendim ki...
    Hayatında nelere sahip olduğun değil
    Kiminle olduğun önemli.

Öğrendim ki...
    Sevimlilik ederek 15 deqiqe qazanmaq mümkün
    Ama sonrası için bir şeyler bilmey lazim

Öğrendim ki...
    özünü en yaxşılarla qıyaslamaq değil
    özünü en yaxşınla qıyaslamaq sonuç getirir.

Öğrendim ki...
    İnsanların başına ne geldiği değil
    O durumda neetdikleri önemli.

Öğrendim ki...
    Ne qeder küçük dilimlersen dilimle
    Her işin iki üzü var.

Öğrendim ki...
    Olmak istediğim insan olabilmem
    Çox vaxt alıyor.

Öğrendim ki...
    qarşılıq vermek
    Düşünmekten çok daha asan

Öğrendim ki...
    Bütün sevdiylerinle iyi ayrılman lazım
    Hangisi son görüşme olacak bilemiyorsun.

Öğrendim ki...
    ''Bittim" dediğin andan itibaren
    Pilinin bitmesine daha çok var.

Öğrendim ki...
    Sen tepkilerini kontrol edemezsen
    Tepkilerin hayatını kontrol eder.

Öğrendim ki...
    ahqeraman dediğimiz insanlar
    Bir şey edilmesi gerektiğinde
    edilmesi gerekeni
    Şartlar ne olursa olsun ederler

Öğrendim ki...
    Affetmeyi öğrenmek deneyerek oluyor.

Öğrendim ki...
    Bazı insanlar sizi çok seviyor
    Ama bunu nasıl göstereceğini bilemiyor.

Öğrendim ki...
    Ne kadar ilgi ve ihtimam gösterseniz
    Bazıları hiç karşılık vermiyor.

Öğrendim ki...
    Para ucuz bir başarı.

Öğrendim ki...
    En iyi arkadaşla sıkıcı an olmaz.

Öğrendim ki...
    Düştüğün anda seni tekmeleyeceğini düşündüklerinden bazıları
    Kaldırmak için elini uzatır.

Öğrendim ki...
    İki insan aynı şeye bakıp
    Tamamen farklı şeyler görebilir.

Öğrendim ki...
    Aşık olmanın ve aşkı yaşamanın çok çeşidi vardır.

Öğrendim ki...
    He şartta kendisiyle dürüst kalanlar
    Daha uzun yol yürüyor.

Öğrendim ki...
    Hiç tanımadığın insanlar,
    iki saat içinde,
    senin hayatını değiştirir.

Öğrendim ki...
    Anlatmak ve yazmak ruhu rahatlatır.

Öğrendim ki...
    Duvarda asılı diplomalar
    İnsanı insan yapmaya yetmez.

Öğrendim ki...
    Aşk kelimesi ne kadar çok kullanılırsa, anlam yükü o kadar azalır.

Öğrendim ki...
    Karşındakini kırmamak ve inançlarını savunmak arasında çizginin nereden geçtiğini bulmak zor.

Öğrendim ki...
    Gerçek arkadaşlar arasına mesafe girmez.
    Gerçek aşkların da!

Öğrendim ki...
    Tecrübenin kaç yaşgünü partisi yaşadığınızla ilgisi yok,
    Ne tür deneyimler yaşadığınızla var.

Öğrendim ki...
    Aile hep insanın yanında olmuyor.
    Akrabanız olmayan insanlardan ilgi, sevgi ve güven öğrenebiliyorsunuz.
    Aile her zaman biyolojik değil.

Öğrendim ki...
    Ne kadar yakın olursa olsunlar
    En iyi arkadaşlar da ara sıra üzebilir.
    Onları affetmek gerekir.

Öğrendim ki...
    Bazen başkalarını affetmek yetmiyor.
    Bazen insanın kendisini affedebilmesi gerekiyor.

Öğrendim ki...
    Yüreğiniz ne kadar kan ağlarsa ağlasın
    Dünya sizin için dönmesini durdurmuyor.

Öğrendim ki...
    Şartlar ve olaylar,
    Kim olduğumuzu etkilemiş olabilir.
    Ama ne olduğumuzdan kendimiz sorumluyuz.

Öğrendim ki...
    İki kişi münakaşa ediyorsa,
    Bu birbirlerini sevmedikleri anlamına gelmez.
    Etmemeleri de sevdikleri anlamına gelmez.

Öğrendim ki...
    Her problem kendi içinde bir fırsat saklar.
    Ve problem, fırsatın yanında cüce kalır.

Öğrendim ki...
    Sevgiyi çabuk kaybediyorsun, pişmanlığın uzun yıllar sürüyor.....

Yaş;
    38
    Konular
    1219
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    997
    @Revane

Standart Qarışıq ölkelerin Atalar sözleri

Ne qeder alcaqdan ucarsansa,yixildigin zaman bir o qeder az agriyarsan.
    TIBET

Dikanlar arasinda guller yetishir.
    ALMAN

Sevgi ile oksuruk hec bir zaman gizledilmir.
    AVUSTURALYA

Insanlar yashadiqca qocaldiqlarini dushunurler,halbuki yashamadiqca qocalarlar.
    ISKOÇYA

Heqiqi sevgi ayrildiqda unudulmaz.
    BELÇIKA

Allahin gulu dikanli yaratdigina tessuf edince,tikanlarin arasinda gul yaratdigina heyret edin.
    ARABISTAN

Sevmek musiqi calmaq kimidir,bilmeyen piss sesler cixarar.
    BOLIVYA

Tez gelen shans pis,gec gelen yaxshi shansdir.
    ARNAVUTLUK

Kishi yashini gizletmeye,qadin ise gizletmemeye bashladigi zaman yashlanmishdir.
    PERU

Gozellik,tebietin qadinlara verdiyi ilk hediyye,eyni zamanda geri aldigi ilk sheydir.
    SILI

Yataga yatdigim zaman,problemlerimi soyundugum geyimlerimde qoyuram
    HOLLANDA

Bir yalan ne qeder suretli olsada,heqiqet onu otub kecer.
    KENYA

Boyuk acilar sessizdir
    ITALYA

Biri seni 1-defe aldadirsa gunah ondadir.2 ci kes aldadirsa gunah sendedir.
    ROMANYA

Bir formada dunyaya gelirik,min formada oluruk
    YUGOSLAVYA

Agac ne qeder yuksek olur olsun,yarpaqlari yene de yere tokulur.
    ÇIN

Kohne sevgi paslanmaz
    ISVEÇ

Yaş;
    38
    Konular
    1219
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    997
    @Revane

Standart Heyatdan ne öyrendim...?

Sonsuz bir qaranlığın içinde doğuldum,
    İşığı gördüm,
    Qorxdum.
    Ağladım...
    ~~~~
    Zamanla işıqda yaşamağı öyrendim.
    Qaranlığı gördüm. Qorxdum.
    Gün geldi sonsuz qaranlığa uğurladım sevdiklerimi.
    Ağladım...
    ~~~~
    Zamanı öyrendim.
    Yarışdım onunla...
    Zamanla yarışılmayacağını, zamanla barışılacağını zamanla öyrendim...
    ~~~~
    İnsanı öyrendim...
    Sonra insanlar arasında yaxşıların ve pislerin olduğunu...
    Sonra da her insanın içinde yaxşılıq ve pislik olduğunu öyrendim...
    ~~~~
    Sevmeyi öyrendim...
    Sonra inanmağı...
    Sonra da inamın sevgiden daha qalıcı olduğunu öyrendim...
    ~~~~
    İnsan cismini öyrendim.
    Sonra cismin altında bir ruh olduğunu,
    Sonra ise ruhun eslinde cismin üstünde olduğunu öyrendim...
    ~~~~
    Oxumağı öyrendim...
    Özüme yazını öyretdim sonra...
    Ve bir müddet sonra yazı, özümü öyretdi mene...
    ~~~~
    Getmeyi öyrendim...
    Sonra dayana bilmeyib, dönmeyi...
    Daha sonra özüme baxmayaraq getmeyi...
    ~~~~
    Dünyaya tek başına meydan oxumağı öyrendim genc yaşda...
    Sonra cemiyyetle beraber yerimek lazım olduğu fikrine geldim...
    Sonra da esl yerimeyin cemiyyete qarşı olmasının vacibliyi qerarına geldim...
    ~~~~
    Düşünmeyi öyrendim...
    Sonra çerçiveler içinde düşünmyi öyrendim...
    Sonra sağlam düşünmeyin çerçiveleri yıxaraq düşünmek olduğunu öyrendim...
    ~~~~
    Namusun önemini öyrendim evdee..
    Sonra namussuzdan namus gözlemeyin namussuzluq olduğunu...
    Günaha el vurmamaq olduğunu öyrendim...
    ~~~~
    Heqiqeti öyrendim bir gün...
    Ve heqiqetin acı olduğunu...
    Sonra miqdarında acının, yemeye olduğu qeder heyata da "lezzet" qatdığını öyrendim...
    Her canlının ölümü dadacağını, yalnızca bezi canlıların heyatı dadacağını öyrendim...

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

hay masallah caneme supersin askim ellerine saglik

Yaş;
    38
    Konular
    1219
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    997
    @Revane

rica ablam elimden geldiyince bir şeyler bulup ekliyirem işde oyalanayırum ne edem sitemiz gözelleşsin biraz))9

Etiketler