http://www.chip.com.tr/images/content/20100413213202.jpg Bu salıdan beri Gmail'den gönderilen e-postaların bir kısmı tekrar tekrar gönderiliyor. Üstelik günde bir veya birkaç kez. Forumlardaki bilgilere göre işletim sistemi, tarayıcı veya e-posta programı farketmeksizin bu arıza tekrarlanmakta. Gmail Yardım Forumları'nda oldukça uzun bir yer kaplayan şikayetler üzerine Google konuyla ilgilendiklerini söyledi fakat şu ana kadar sorunun kaynağıyla ilgili herhangi bir bilgi verilmedi.

Bu konu 1346 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Gmail'den "yeter artık" dedirten hata!26.08 1346 Reviews

Konuyu değerlendir: Gmail'den "yeter artık" dedirten hata!26.08

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1346 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Yeni Gmail'den "yeter artık" dedirten hata!26.08

Bu salıdan beri Gmail'den gönderilen e-postaların bir kısmı tekrar tekrar gönderiliyor. Üstelik günde bir veya birkaç kez. Forumlardaki bilgilere göre işletim sistemi, tarayıcı veya e-posta programı farketmeksizin bu arıza tekrarlanmakta.

Gmail Yardım Forumları'nda oldukça uzun bir yer kaplayan şikayetler üzerine Google konuyla ilgilendiklerini söyledi fakat şu ana kadar sorunun kaynağıyla ilgili herhangi bir bilgi verilmedi.

Problemin ne zaman başladığı henüz bilinmiyor ama pazartesi gönderilen e-postaların bu probleme yol açtığı Gmail yardım forumlarındaki şikayetler çoktan onlarca sayfaya ulaşmış durumda...

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Gmail'den "yeter artık" dedirten hata!26.08

Kategori: Bilimsel ve Teknolojik Haberler

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1346

Etiketler