PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dua oyunu

Enes_
23.09.08, 06:34
selamünaleyküm;

istedimki oyun oynarken en azından birbirimize dua da bulunalım.

"dua müminin silahıdır"

YARABBİM sen alttaki üyenin aile hayatını huzurlu işlerini bereketli kıl,sen bağışlayansın,affedensin,sen dualara icabet edensin,kullarım bana dua etsin bende dualarına icabet edeyim buyurdun,bizlerde ancak sana dua eder ancak senden merhamet diler ve ancak sana sığınırız.sen alttaki üyenin ikicihanda mutlu mesut olmasını nasip et,günahlarını bağışla ve dainin yolunda ayağını sabit kıl,efendimiz(s.a.v)in yolunda gidenlerden eyle,sapkınların yolundan gidenlerden eyleme.......sen allatki üyeyi cennet-i ala'da efendimiz(s.a.v)e komşu olanlardan eyle ve efendimiz(s.a.v)in şefaatinden mahrum eyleme

amin

Il_ke
23.09.08, 06:58
allahim sen alttaki üyeye her zaman yardim et.hiç bir zaman darda birakma onu.. Ehli-beyt sevgisinden mahrum etme.öbür dünyada şefaat et.bu dünyada dorğu yoldan ,imandan,ayirma...amin.

Apancene
23.09.08, 09:53
Allahım altdaki üyeyinin Hastalarına şifa,Dertlerine deva , Borçlarına en yakın zamanda edalar ihsan eyle , Doğrulukdan , Dürüstlükden ayırma merhamet eyle amin...

Il_ke
23.09.08, 22:58
allahim sen alttaki üyenin ne dileği varsa yerine getir.onu hiç bir zaman darda birakma.sağlik sihat ver sevdiklerine bağişla.biz ondan raziyiz sende ondan razi olşşefaat et

Apancene
23.09.08, 23:01
Allahım sen bizi eşrefi mahluk ( mahlukların en şereflisi ) olarak yarattın altdaki üyenin kendisine aile efradına merhamet et bağışla onu salih, salihalardan eyle aminn

Il_ke
23.09.08, 23:05
aminn...allahim sen alttaki üyeyi ne bu dünyada ne öbür dünya zor sinavlardan geçirme...sen onun gönlüne göre verr.salih kullarindan kil..kevser havuzunun başinda olanlardan ele..sen ona kabir azabi çektirme..aminnn

Apancene
23.09.08, 23:09
aminn Allah sene merhamet eyleye gönlüne göre ne istisen versin gönlü güzel insan Ya rabbi altdaki üyeye sahur zamanı yanlız olarak yürekten dua ediyom .onu ulvi kıl yaşadığı sürece onu darda bırakma onu değerli kıl ve değerli insanlarla beraber eyle.onu merhametinden esirgeme hataları, kusurlarını bağışla kul hakkıyla onu imtahan eyleme amin

Il_ke
23.09.08, 23:12
aminn allah sene merhamet eyleye gönlüne göre ne istisen versin gönlü güzel insan ya rabbi altdaki üyeye sahur zamanı yanlız olarak yürekten dua ediyom .onu ulvi kıl yaşadığı sürece onu darda bırakma onu değerli kıl ve değerli insanlarla beraber eyle.onu merhametinden esirgeme hataları, kusurlarını bağışla kul hakkıyla onu imtahan eyleme amin

allah razi olsun çok güzel du etmişsin...allah'da her zaman senin yar ve yardimcin olsun..aldiğin her nefeste allahi zikretmeyi nasip etsin

Apancene
23.09.08, 23:17
amin hepimize inşallah il ke yanlız oldumu insan ...... anla işte her zaman olmaz
altdaki üyeye Allahım sevdiğin kulların eyle onu son nefesinde kelimei şahadet , kelime i tevhid üzere iman üzere nefesini al yaşadığı sürece hak ,adalet iyilik ,örnek insan olarak yaşat aminn..

Il_ke
23.09.08, 23:20
aminn.allahim sen alttaki üyenin ne niyeti varsa hasil et yarabbi.tuttugu orucu kabul et.sen ona sağlik sihat ver yaşadiği sürece oruc tutmayi nasip et.sen onu kabeyi görmeyi nasip et..o topraklarin kokusunu hissetmeyi nasip et.kabeye yüz sürmeyi nasip et..amin cemi cümlemize nasip etsin

Enes_
24.09.08, 20:24
amin...................YARAB sen alttaki üyenin son nefesinde imanlı gitmesini nasip eyle.onu şehid,sıddık ve salih-saliha kullarından eyle.cennette cemalinden mahrum olacaklardan eyleme

Gara Lele
25.09.08, 12:55
allahim sen bütün dünyadaki herkesin dualarini kabul et...

Apancene
26.09.08, 02:29
Allah'ım! Ben suanda bu mesajı okuyan kulunu çok seviyorum sende sev!...razı olana kadar onu yaşat ...Ey Rabbim! onun hakkında hayırlı olanı gönlünde razı olanı hakkında hayırlı eyle.Onu her türlü kötülüklerden koru.Tek bir saniye bile üzülmesine izin verme.Ona çekemeyeceği dert verme!...onu doğru yoldan hiç ama hiç ayırma!...ve onun yüreğini yüreğimle beraber eyle!...KADIR GECENIZ MUBAREK OLSUN HAYIRLI CUMALAR DUALARDA BULUSMAK DILEGIYLE

Il_ke
26.09.08, 05:05
allah'ım! Ben suanda bu mesajı okuyan kulunu çok seviyorum sende sev!...razı olana kadar onu yaşat ...ey rabbim! Onun hakkında hayırlı olanı gönlünde razı olanı hakkında hayırlı eyle.onu her türlü kötülüklerden koru.tek bir saniye bile üzülmesine izin verme.ona çekemeyeceği dert verme!...onu doğru yoldan hiç ama hiç ayırma!...ve onun yüreğini yüreğimle beraber eyle!...kadir geceniz mubarek olsun hayirli cumalar dualarda bulusmak dilegiyle

amin.saol apance çok yürekten dua ediyorsun..allahim sen alttakü üyeni hiç bir zaman darda birakma..ne niyeti varsa hasil eyle..kerbala şehitlerinin yüzü suyu hürmetine ona cennetle müjdele

Enes_
26.09.08, 06:08
amin....................

YARAB sen alttaki üyenin ayağını sırat köprüsünde sabit tut.firdevs-i ala ile müjdelenenlerden eyle........

Apancene
26.09.08, 20:28
Amin... Allahım ben altdaki ve buradaki arkadaşlarımdan razıyım bu gecenin ( kadir gecesinin ) hurmetine sende sevgililerin ,sadıklarının hurmetine razı ol

Enes_
27.09.08, 19:27
amin........cenab-ı hakk buyurmuştur;kullarımın razı olduğundan bende razıyımdır senin duana istinaden bizde burdaki tüm kardeşlerimizden-abilerimizden razıyız RABBİMDE razı olur inşaALLAH

Ayselim
27.09.08, 19:28
Allah bizleri penahinda saxlasin inshallah ,amin.

Gara Lele
27.09.08, 21:58
allahım sen bizleri sevdiyin kullarından eyle,bizim başımızı sorgu gününde öne eydirme,bizleri küfürden,karbir azabından ve fakirlikten muhafaza et yarabbim...

Apancene
28.09.08, 02:43
Amin '' Ey iyilikleri sonsuz rabbim ! ben senin aciz kulunum benki hataları sevaplarından çok ,lutufların karşısından nankörlüğe dalmış bi zavallıyım.Sen bütün noksanlıklardan uzaksın,sen merhametlilerin en merhametlisisin,Ey rabbim kapına geldim iyilik diliyorum; biliyorum ellerim kirli yüreğim kirli,bi şeyler yapmışsam bu senin yardımınladır.ümitsiz değilim kalbim kırık,biliyorumki sen kalbi kırıklarla berabersin.Rabbim bu kalbi senden başka onaracak yokdur.Kalbime düştü,hüzün doluyorum dilimizin seni söyleyememesininde kalbimizin seninle dolmamasından korkuyorum Allahım ben altdaki ve buradaki arkadaşlarıma senden dua dua şifalar diliyorum amin

Dygsuz
28.09.08, 02:54
Bismillahirrahmanirahim vela havle vela kuvvete illabillahil aliyyilazim.Allahümme inni esabet ya kadümü ya sekte yevs yabüdü ya semadü ya hayyümü ya kayyümü ya zelcelali vel ikram fiin tecülülah.

Apancene
28.09.08, 10:56
Bismillahirrahmanirahim vela havle vela kuvvete illabillahil aliyyilazim.Allahümme inni esabet ya kadümü ya sekte yevs yabüdü ya semadü ya hayyümü ya kayyümü ya zelcelali vel ikram fiin tecülülah.

amin anlamınıda yazsanız daha iyi olmazmı ( açıklamasını )

Apancene
28.03.09, 14:51
ALLAH'IM bugünü müzün başını iyilik, ortasını kurtuluş,
sonunu ise başarı eyle!

Onu bizim için saadet, şehadet, tevbe,bağışlanma
ve iman ile sona erdir...
Ey Kapıları Açan ALLAH'IM
Bize Kapıların En Hayırlısını Aç
Ey Halden Hale Çeviren RABB'İM
Halimizi En Güzel Hale Çevir
Ey Kalpleri Döndüren ALLAH'IM
Kalplerimizi Dinin Ve Taatin Üzere Sabit Kıl
Müslüman Kardeşlerimize Zaferler Nasip Eyle
Zulmeden Kullarınıda Kaffar isminle Kahreyle...

Dualarımızı Kabul Eyle ALLAH'IM...

Apancene
28.03.09, 15:13
Yâ Rabbi! Sen beni m Rabbim’sin, ben ise Sen’in kulunum.
Sen her şeyi Yaratıcısın, ben ise yaratılanım.
Sen rızık verensin, ben ise rızık alanım.
Sen mülkün sahibisin, ben ise kölenim.
Sen kuvvet sahibisin, ben ise âciz ve zelîlim.
Sen zenginsin, ben ise Sana muhtacım.
Sen ezelî dirisin, ben ise ölüme mahkûmum.
Sen bakisin, ben ise fânîyim.
Sen kerem sahibisin, ben ise kötülenmeye lâyığım.
Sen iyilik yapansın, ben ise kötülük işleyenim.
Sen affedicisin, ben ise günahkârım.
Sen büyüksün, ben ise hakirim.
Sen kuvvet sahibisin, ben ise zaîfim.
Sen verensin, ben ise isteyenim.
Sen emniyet verensin, ben ise korkanım.
Sen cömertsin, ben ise duâ edenim.

Ey merhametlilerin en merhametlisi!

Rahmetinle benim/bizim günahlarımı/zı affet. Suçlarımı/zı bağışla. Amîn.

-
09.08.09, 19:04
Bismillahirrahmanirrahim
Yarabbim su anda bu yazdigimi okuyanin ve okuyanlarin duasini kabul ve makbul olan dualardan eyle her iki dünyadada mutluluk ve güzellikler bahseyle..Efendimizin sefaatine nail eyle tövbelerini kabul eyle ve kendi yoluna ilet amellerini salih kullarinin amellerinden eyle senin rizana ulasanlardan eyle ,namaz kilanlardan eyle,dünyada saglik sihhat huzur mutluluk ahirette ise ailesi ve sevdikleriyle beraber cenneti nasip eyle yüzünü kara cikarma sevdiklerinin arasina kat,günah ve kusurlarini affeyle dogru yola ilet son nefesinde iman üzere ölümler nasip eyle dualarini kabul et hesap günü ana babasini bagisla sana itaat eden kullardan eyle her isinin sonunu güzel eyle nimetine sükreden kullarindan eyle,ümitlerini bosa cikarma,hastalari varsa sifa eyle,hayirli ömür ve salih evlatlar nasip eyle,sen herseye kadirsin Yarabbim dualarimizi kabul eyle..(aminn)

Watan
09.08.09, 19:16
Aminn.!
Teşekkür ederim hayır duan için. çok şaşırdım yaw ben ilk kez görüyorum bu konuyu..
Subhan allahi welhamdulillahi welailahe ilallahu wallahu ekber.
Wela hawle wela kuwwete illa billahil aliyul azim.
Allahımmesalli ala muhammedin we ali muhammet..
Ya rab okuduğum duayı yüce katında kabul eyle
Sewabını başta sewgili peygamber efendimizin yüce ruhu şeriflerine hediye eyledim haberdar eyle...
Ya rab okuduğum duayı yüce katında kabul eyle sewabını sewgili arkadaşlarımın we kendi ölmüşlerimin ruhuna hediye eyledim kabul we haberdar eyle..

CiLqiN-GözDé
09.08.09, 21:27
allah herkesin duasini kabul etsin benımde duam allah herkese iyi bi uni nasip etsin hayatta basari huzur mutluluk versin bide (((beni ona onuda bana bagişlasin))):):)