PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Azerbaycan ve Niğde Gençlik Merkezi Öğrencileri, Karabük'te

ŞiMaL
22.07.10, 02:31
Azerbaycan ve Niğde Gençlik Merkezi Öğrencileri, Karabük'te Gençlik Değişimi Projesi Kapsamında; 25'i Karabük ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir]), 28'i Azerbaycan ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir]) ve 23'ü Niğde ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir]) Gençlik Merkezi Üyeleri Olmak Üzere Toplam 76 Kişi Karabük ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir])'te Çeşitli Gezi ve Etkinliklerde Bulunacak. Proje Kapsamında Karabük ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir])'e Gelen Azerbaycan ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir]) ve Niğdeli Öğrenciler Karabük ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir]) Valisi İzzettin Küçük ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir])'ü Ziyaret Etti
Gençlik Değişimi projesi kapsamında; 25'i Karabük ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir]), 28'i Azerbaycan ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir]) ve 23'ü Niğde ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir]) Gençlik Merkezi üyeleri olmak üzere toplam 76 kişi Karabük ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir])'te çeşitli gezi ve etkinliklerde bulunacak.

Proje kapsamında Karabük ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir])'e gelen Azerbaycan ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir]) ve Niğdeli öğrenciler Karabük ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir]) Valisi İzzettin Küçük ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir])'ü ziyaret etti.
Ziyaret dolayısıyla memnuniyetini dile getiren Vali Küçük, "Sizlere Karabük ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir])'te misafir etmekten büyük gurur duyuyoruz. Proje kapsamında ilimize gelen siz sevgili gençlerimize ilimizin doğal, kültürel ve tarihi güzelliklerini en iyi şekilde tanıtmaya çalışacağız. Sizler gezdikçe daha çok şeyler göreceksiniz, gördükçe kıyas edeceksiniz, kıyas ettikçe de anlayacaksınız. Ben bugün aranızda oluşan bu kardeşliğin ebediyete kadar sürmesini diliyorum. Hepinizin Karabük ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir])'te güzel günler geçirmesini diliyorum." dedi.
Ziyaretin sonunda Azerbaycan ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir])'dan ve Niğde ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir])'den gelen gençler Vali İzzettin Küçük ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir])'e yöresel hediyeler takdim ettiler