Gaziantepspor ile 2-2 berabere kalan Ankaragücü´nde, teknik direktör Hakan Kutlu galibiyeti kıl payı kaçırdıklarını ifade etti. Kutlu: Kırmızı kartlar doğruydu Hafta sonu deplasmanda Gaziantepspor ile 2-2 berabere kalan Ankaragücü’nde, teknik direktör Hakan Kutlu galibiyeti kıl payı kaçırdıklarını ifade etti. Karşılaşmada çıkan 4 kırmızı kartı da değerlendiren genç hoca, “Bana göre kartların tümü doğruydu. Hepsi, futbolcu kardeşlerimizin hatalarındandı. Hakem bence maçı çok iyi yönetti”

Bu konu 1192 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Süper Lig'den haberler 1192 Reviews

Konuyu değerlendir: Süper Lig'den haberler

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1192 kez incelendi.

bYMuH@mM£d76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    584
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    614
    @bYMuH@mM£d76

Standart Süper Lig'den haberler

Gaziantepspor ile 2-2 berabere kalan Ankaragücü´nde, teknik direktör Hakan Kutlu galibiyeti kıl payı kaçırdıklarını ifade etti.

Kutlu: Kırmızı
    kartlar doğruydu
    Hafta sonu deplasmanda Gaziantepspor ile 2-2 berabere kalan Ankaragücü’nde, teknik direktör Hakan Kutlu galibiyeti kıl payı kaçırdıklarını ifade etti. Karşılaşmada çıkan 4 kırmızı kartı da değerlendiren genç hoca, “Bana göre kartların tümü doğruydu. Hepsi, futbolcu kardeşlerimizin hatalarındandı. Hakem bence maçı çok iyi yönetti” diye konuştu.

Körfez’de
    dert bitmiyor
    Sezon öncesi flaş transferler yapan ancak Süper Lig’de bir türlü galibiyetle tanışamayan Kocaelispor’da, dertler bitmiyor. Yeni transfer Serhat Akın’ın sağ üst adelesinde yırtık tespit edildiği ve yaklaşık 1 ay sahalardan uzak kalacağı belirtilirken, Yeşil-Siyahlı yönetimin de hafta içinde bir araya gelip, teknik heyet konusunda net bir karar vereceği öğrenildi.

‘Yenilgi için mazeretimiz yok’
    Önceki gün Gençlerbirliği’ne 3-1 yenilen Eskişehirspor’da moraller hayli bozuk. Teknik direktör Rıza Çalımbay yenilgi için hiç bir mazeretlerinin olmadığını belirtip, “Oyuncularımdan böyle kötü bir performans beklemiyordum. Bu sonuçtan sonra konuşacak bir şey yok. En kısa zamanda kendimizi affettireceğiz” açıklamasında bulundu.

Ömer Çatkıç: İstediğimizi aldık
    Galatasaray maçında kalesinde devleşen ama oyun bitiminde kırmızı kart gören Antalyasporlu kaleci Ömer Çatkıç, “Zorlu maçta istediğimizi aldık” dedi. Çatkıç, “Maçın sonlarında tribünlerden bana küfür edildi. Ben de sessiz bir şekilde bunu protesto ettim. Ancak Neden kırmızı kart gördüm, bunu anlamış değilim” ifadesini kullandı.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Süper Lig'den haberler

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: bYMuH@mM£d76

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1192

ßŶ ๓ยђค๓๓є๔