http://i47.tinypic.com/2ic7be8.jpg Apple'ın piyasaya bomba gibi düşen tabletinin ardından rakiplerin girişimleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu rakipler arasında sayılan Nokia, söylentiye göre bir süredir 9 inç ekranlı tablet üzerinde çalışıyordu hatırlarsanız. Önceleri kesin olmayan işletim sistemi ile hakkındaki bilgiler yine kesin değil. Ancak Windows 7 yerine MeeGo kullanılması daha muhtemelmiş. Intel ile ortak geliştiren bu işletim sistemi, 9 inçlik tabletin ekranını süsleyecek.

Bu konu 1603 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Nokia'nın tableti hakkında yeni bilgiler 1603 Reviews

Konuyu değerlendir: Nokia'nın tableti hakkında yeni bilgiler

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1603 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Yeni Nokia'nın tableti hakkında yeni bilgiler

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Apple'ın piyasaya bomba gibi düşen tabletinin ardından rakiplerin girişimleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu rakipler arasında sayılan Nokia, söylentiye göre bir süredir 9 inç ekranlı tablet üzerinde çalışıyordu hatırlarsanız.

Önceleri kesin olmayan işletim sistemi ile hakkındaki bilgiler yine kesin değil. Ancak Windows 7 yerine MeeGo kullanılması daha muhtemelmiş. Intel ile ortak geliştiren bu işletim sistemi, 9 inçlik tabletin ekranını süsleyecek. Ancak Intel'in hiç hoşuna gitmeyecek bir ayrıntı da var. Buna göre, tabletin işlemcisi Atom değil ARM modelleri arasından seçilecek. Cihazın üreticisi ise işçi intiharlarıyla tanınan Foxconn.

3G bağlantı yeteneğine sahip olacağına da kesin gözüyle bakılan Nokia tablet, satış kanalı olarak cep telefonu operatörlerini tercih edecek. Böylece daha az masraf çıkacak ve müşterilerin kontratlı indirimlerle tavlanması sağlanacak.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Nokia'nın tableti hakkında yeni bilgiler

Kategori: Nokia

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1603

Etiketler