yalnızlığı anlat bana.. http://img2.blogcu.com/images/a/h/m/ahmetcan89/showletter8kr.jpg öyle sessizdi ki yalnızlığım..isyanlarla dolu sorularıma cevap olamadı..olmadı.. o sustukça ben haykırdım çaresizce..umutsuzca..sensizliğe çare olamadı yalnızlığım..umut duvarlarım yıkıldı benliğimin üzerine..enkazında kaldım umutlarımın..nefesim daraldı acıyla..çektim son nefesimi içime yüreğime batırırcasına..her soluk alışımda yeniden yandı yüreğim en derinden. sensizliği yalnızlığıma anlattım

Bu konu 1396 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
yalnızlığı anlat 1396 Reviews

Konuyu değerlendir: yalnızlığı anlat

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1396 kez incelendi.

Kader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1155
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    1166
    @Kader

Standart yalnızlığı anlat

yalnızlığı anlat bana..

öyle sessizdi ki yalnızlığım..isyanlarla dolu sorularıma cevap olamadı..olmadı.. o sustukça ben haykırdım çaresizce..umutsuzca..sensizliğe çare olamadı yalnızlığım..umut duvarlarım yıkıldı benliğimin üzerine..enkazında kaldım umutlarımın..nefesim daraldı acıyla..çektim son nefesimi içime yüreğime batırırcasına..her soluk alışımda yeniden yandı yüreğim en derinden. sensizliği yalnızlığıma anlattım en koyu gecelerimde..ağladım hayallerime karanlığın yaralayıcı boşluğunda..kanlı yaşlar düştü yorgun gözlerimden birer birer..suskun yüreğimi gördüm karanlığın paramparça enkazında..son nefesini veriyordu oracıkta..kanlara bulanmıştı çatlamış damarlarım..çığlıklar,,yakarışlar kopuyordu soğuk bedenimden..ölümün soğuk nefesi sarmıştı yüreğimi..çaresizdi..ölecekti..ölmeye mahkumdu..tutamadım..yetişemedim yüreğime..işte o gece yalnızlığa isyan ettim sayfalarca ...ben konuştum...o dinledi..Suskundu yalnızlığım....

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: yalnızlığı anlat

Kategori: Güzel Sözler ve SMS Mesajları

Konuyu Baslatan: Kader

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1396

Etiketler