Aslan´ın hocası Skibbe, Bursaspor´dan transfer edilen 18 yaşındaki sağ beke, “Antalyaspor maçında forma senin. Kendini iyi hazırla” talimatını verdi. Savunma çökünce... Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe, transferin son gününde Bursaspor’dan alınan Serkan Kurtuluş’la dün özel bir görüşme gerçekleştirdi. Savunmanın sağında görev yapan Sabri Sarıoğlu, Uğur Uçar, Barış Özbek ve hatta Tobias Linderoth’un sakat olmaları sebebiyle bu bölgede sıkıntı yaşayan genç hoca, 18 yaşındaki

Bu konu 1060 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
'Göreve hazır ol Serkan' 1060 Reviews

Konuyu değerlendir: 'Göreve hazır ol Serkan'

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1060 kez incelendi.

bYMuH@mM£d76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    584
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    617
    @bYMuH@mM£d76

Standart 'Göreve hazır ol Serkan'

Aslan´ın hocası Skibbe, Bursaspor´dan transfer edilen 18 yaşındaki sağ beke, “Antalyaspor maçında forma senin. Kendini iyi hazırla” talimatını verdi.

Savunma çökünce...
    Galatasaray Teknik Direktörü Michael Skibbe, transferin son gününde Bursaspor’dan alınan Serkan Kurtuluş’la dün özel bir görüşme gerçekleştirdi. Savunmanın sağında görev yapan Sabri Sarıoğlu, Uğur Uçar, Barış Özbek ve hatta Tobias Linderoth’un sakat olmaları sebebiyle bu bölgede sıkıntı yaşayan genç hoca, 18 yaşındaki oyuncuya ‘hazır ol’ talimatı verirken, “Yeteneklerini iyi biliyorum. Bu takım için elinden gelenin en iyisini yapacağına inanıyorum” dedi.

Özel programı var
    Serkan'a, Antalyaspor maçında ilk 11’de görev yapacağını ileten Skibbe, “Nasıl bir sorumluluk alacağının farkındasın, biliyorum. Coşkulu bir taraftar grubunun önüne çıkacaksın. Kendini buna göre hazırla. Sana güveniyorum” ifadesini kullandı. Sarı-Kırmızılı futbolcunun bu zorlu görev nedeniyle hayli heyecanlandığı belirtildi. Serkan’ın kendini geliştirmesi için, Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki antrenmanlarda özel bir idman programına tabi tutulduğu belirtildi.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: 'Göreve hazır ol Serkan'

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: bYMuH@mM£d76

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1060

ßŶ ๓ยђค๓๓є๔