Engelliler Okuluna Destek Bornova'daki Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu'na, Bornova Yamanlar Özyurt Koleji Velilerince Yaptırılan, Engellilere Özel Asansör Törenle Hizmete Girdi Bornova'daki Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu'na, Bornova Yamanlar Özyurt Koleji velilerince yaptırılan, engellilere özel asansör törenle hizmete girdi. Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu'nun bahçesinde düzenlenen törende, Tülay Aktaş İşitme Engelliler Okulu ekibinin

Bu konu 1027 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Engelliler Okuluna Destek 1027 Reviews

Konuyu değerlendir: Engelliler Okuluna Destek

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1027 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    755
    @Vuslata Hasret

Standart Engelliler Okuluna Destek

Engelliler Okuluna Destek

Bornova'daki Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu'na, Bornova Yamanlar Özyurt Koleji Velilerince Yaptırılan, Engellilere Özel Asansör Törenle Hizmete Girdi

Bornova'daki Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu'na, Bornova Yamanlar Özyurt Koleji velilerince yaptırılan, engellilere özel asansör törenle hizmete girdi.

Aşık Veysel Görme Engelliler İlköğretim Okulu'nun bahçesinde düzenlenen törende, Tülay Aktaş İşitme Engelliler Okulu ekibinin kolbastı gösterisi, Yamanlar Özyurt Koleji öğrencilerinin gitar sunumu ve görme engelli çocukların ritm gösterisi ilgiyle izlendi.

Okul Müdür Kemal Kul, okula yapılan yardımın miktarın çok, ortaya konulan anlayışın ve gösterilen duyarlılığın önem taşıdığını anlatarak, Yamanlar Özyurt Koleji Müdürü İsmail Gülen'e plaket takdim etti.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halis Köse de Yamanlar Özyurt Koleji'nin, yakınındaki okula sağladığı bu destekle 'iyi komşu' olduğunu gösterdiğini kaydetti.

Asansörün açılışı Bornova Kaymakamı Hakkı Uzun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Çakıral ve diğer protokol üyelerince yapıldı.

(HLL-BAH) - İZMİR (Anadolu Ajansı

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Engelliler Okuluna Destek

Kategori: Engelliler İçin Özel Bölüm

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1027

Etiketler