Baylar ile ilgili konuya bir göz attım..ve birden kendimi suçlu hissettim neden..? açılan başlıkları hep bayanlar açmış..ekek ile alakalı konuları bayanların açması baeni kendi kendime sorgulattı..acaba dedim ve şu karara vardım..insan insanın aynasıdır..biz erkekler genelde bakımsızızdır..yada kendimize pek bakmayı bilmeyiz..öyleyse aynaya bakalım dedim ve bayanlardan öğrendiğim ve ğreneceklerim bana aynalık yaptı ve kendimi bu konuda suçlu hissettirdi.. acaba bizler kendimize bakmıyoruz

Bu konu 3156 kez görüntülendi 8 yorum aldı ...
Erkek Arkadaşlara duyrulur.. 3156 Reviews

Konuyu değerlendir: Erkek Arkadaşlara duyrulur..

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3156 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Standart Erkek Arkadaşlara duyrulur..

Baylar ile ilgili konuya bir göz attım..ve birden kendimi suçlu hissettim neden..?
    açılan başlıkları hep bayanlar açmış..ekek ile alakalı konuları bayanların açması baeni kendi kendime sorgulattı..acaba dedim ve şu karara vardım..insan insanın aynasıdır..biz erkekler genelde bakımsızızdır..yada kendimize pek bakmayı bilmeyiz..öyleyse aynaya bakalım dedim ve bayanlardan öğrendiğim ve ğreneceklerim bana aynalık yaptı ve kendimi bu konuda suçlu hissettirdi..
    acaba bizler kendimize bakmıyoruz diye düşündürttü ve kadonların bizleride görmek istediği şekli bakımı bizlere anlatmış oldular..ben üzerime alacağım dersi aldım..
    Bu bakım konusuna daha dikkatli olacağıma söz veriyorum..ve sitedeki diğer bay lardanda bu başlıklara daha duyarlı olmalarını bekliyorum..çünki bizi ilgilendiren ve aslında bayanlarıda ilgilendiriyo ama asıl bizlerin yapması uygulaması gerekenleride bayanlardan öğrenmiş oluyoruz..ve bu başlıklara yorumlar yazmanızı ve yeni başlıklar açmanızı bekliyorum..

Not:baylar ile ilgili konuda bizleri aydınlatan bayanlara teşekkurlerimi borç bilirim ve teşekkur ediyorum..

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Erkek Arkadaşlara duyrulur..

Kategori: Erkeklere Özel

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 8

Görüntüleme: 3156

Azerigüzeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    69
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azerigüzeli

ahh abicim keşke bunu herkes seni gibi farkedebilse

GenceŞair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    32
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    554
    @GenceŞair

abi bizi onlardan ayıran şey iğrenç ve pisssss olmamız
    özetle senin dediğin gibi bakımsız
    inan bakımlı olsak nie bu kadar bakımlı oluyon derler
    zararın neresinden dönersek kardır
    GenceŞair

Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Alıntı GenceŞair Rumuzlu Üyeden Alıntı
    abi bizi onlardan ayıran şey iğrenç ve pisssss olmamız
    özetle senin dediğin gibi bakımsız
    inan bakımlı olsak nie bu kadar bakımlı oluyon derler
    zararın neresinden dönersek kardır

Valla Onuda Dermi..? derler..kimin için süslendin..gibi evham yaparlar

Genceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    35
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1
    Tecrübe Puanı
    542
    @Genceli

Ahmet abim iyi tespit yapmissin...

Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Alıntı Genceli Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Ahmet abim iyi tespit yapmissin...
    Baktım..bizimle alakalı başlıklarıda bayanlar açmış..bende biz baylara hatırlatmak istedim...tşkr gencelim

aZaT07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    156
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    816
    @aZaT07

Alıntı AhmetErmis Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Baylar ile ilgili konuya bir göz attım..ve birden kendimi suçlu hissettim neden..?
    açılan başlıkları hep bayanlar açmış..ekek ile alakalı konuları bayanların açması baeni kendi kendime sorgulattı..acaba dedim ve şu karara vardım..insan insanın aynasıdır..biz erkekler genelde bakımsızızdır..yada kendimize pek bakmayı bilmeyiz..öyleyse aynaya bakalım dedim ve bayanlardan öğrendiğim ve ğreneceklerim bana aynalık yaptı ve kendimi bu konuda suçlu hissettirdi..
    acaba bizler kendimize bakmıyoruz diye düşündürttü ve kadonların bizleride görmek istediği şekli bakımı bizlere anlatmış oldular..ben üzerime alacağım dersi aldım..
    Bu bakım konusuna daha dikkatli olacağıma söz veriyorum..ve sitedeki diğer bay lardanda bu başlıklara daha duyarlı olmalarını bekliyorum..çünki bizi ilgilendiren ve aslında bayanlarıda ilgilendiriyo ama asıl bizlerin yapması uygulaması gerekenleride bayanlardan öğrenmiş oluyoruz..ve bu başlıklara yorumlar yazmanızı ve yeni başlıklar açmanızı bekliyorum..

Not:baylar ile ilgili konuda bizleri aydınlatan bayanlara teşekkurlerimi borç bilirim ve teşekkur ediyorum..

Erkekler eve ekmek getirebilme derdinden, kendilerine ayırabilecek zaman bulabiliyorlar mı ki? Ekmek derdiyle uğraşmayan erkekler de artık bakım için pulları haddinden fazla dökmeye başladılar. Metrosexüellik nedir bilmeyen yoktur sanırım.... Evet erkeklerin hepsi metrosexüel olmak ister. İster ama önce ekmek.........
    Bakıma harcanılacak para ekmek için harcanıldığı sürece tabii ki erkekler bakımsızlıkla suçlanmaya devam edecektir...........
    Aklıma gelmişken; Zonguldakta 300-500 m. yerin altında çalışıp da, alacağı 3-5 kuruşu da bakım için harcayabilecek bir erkek düşünemiyorum ben.......
    Ne demek istediğim sanırım anlaşılmıştır.
    Haaaaaa. O bakımlı bayanlar paranın nerden geldiğini bilmeyen veya önemsemeyen bayanlardır. Tabii erkekler de.........
    DeĞeR VeRDiĞiN iNSaN SeNiN DeĞeRiNi BiLMiYoRSa;
    BıRaK KeNDi DeĞeRi iLe KaLSıN !!!!!!!!!!

Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Yaff Azat Karedeşim..Hani bi söz vardır Kör bulduk yol sorduk diye..bi başlık açtık ve açtığım başlıktada senin bu sözlerin başlığın ne kadar uygun olduğunu gösterdi..
    Bakımlı olmak deyince senin aklına paramı geliyor..? parasız insan bakımsızmıdır..? bence bu kişilik meselesidir..sözlerim yanlış anlaşılmasın..bizim turk erkeklerinin en buyuk zaafıda budur.!ne sorarsan ne söylersen hemen işi ekonomiye,kafa rahatlığına,tuzu kuruluğa bağlarız,biz böyleyizidr..!
    Saçımızı,traşımızıdişimizi güzelce temiz tutmaktamı parayla..işi maden ocağına getirdin attın..ALLAH Yardım etsin onlara zor bır meslek..ama ben maden ocağı çalışanından söz etmedim genel olarak turk erkeklerimizden söz ettim ve bir öz eleştiride bulundum..tabi katılırsınız,katılmazsınız..her görüşe saygı duyarım ancak bu bakım işinin parayla alakası olduğuna inanmıyorum..etkisi varmıdır.? vardır.. Ancak diş macunu fırçası alamayan misfak kullanır yıne temizler dişini.misal olarak verdim..daha fazla detaya girmeyeyim istersen
    Metrosexüellik nedir onu bilmiyorum..desem yalan olur.. ama yıne sözlerimi yanlış anlamışın..metro sexüel olmadan bakımlı olamayızmı..? senle ben metrosexüel olmayızda olamayızda çünki bizler kazak erkeğiz ama bakımlı kazak erkeği.. Metrosexüellik gençlere mahsus bir şeydir mazisi üç beş yıllıktır..öyle olmakta istemem...ama bakımlı olmayı isterim....güzel yorumların için teşekkur ederim..

Furkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    205
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    579
    @Furkan

Ama biz centilmeniz,önce bayanlar demişiz konuları okuyanlarda lazım ama dimi birileri yemek yapcak birileri yicek yoksa yemek çöpe gider

Bir gün öləcəksən, bunu bilirsən,
    Ölmək istəmirsən, çünki sevirsən.
    Sevgilin ölübsə, sən də ölürsən,
    Ölümü sevirsən, bu tamam başqa,
    Durma dostum, sən də yer ver aşka!

Etiketler