Karşınızdaki insanın size aslında ne demek istediğini biliyor musunuz ? Ondan hoşlanıyorsun... Onun da senden hoşlandığını düşünüyorsun ama davranışları pek birbirini tutmuyor haliyle kafanın karışıklığı giderek artıyor. Seni arkadaşı olarak gördüğünü söylüyor ama her fırsatta sana dokunmanın yollarını arıyorsa beden dilini daha çok dikkate alman yerinde olur. İşte sana davranışlarının gerçek anlamlarını çözmene yarayacak birkaç önemli ipucu. Davranış1 İçine düşecekmiş gibi

Bu konu 2961 kez görüntülendi 7 yorum aldı ...
Beden Dili 2961 Reviews

Konuyu değerlendir: Beden Dili

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2961 kez incelendi.

Konu: Beden Dili

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1047
    @Dygsuz

Standart Beden Dili

Karşınızdaki insanın size aslında ne demek istediğini biliyor musunuz ?

Ondan hoşlanıyorsun... Onun da senden hoşlandığını düşünüyorsun ama davranışları pek birbirini tutmuyor haliyle kafanın karışıklığı giderek artıyor.

Seni arkadaşı olarak gördüğünü söylüyor ama her fırsatta sana dokunmanın yollarını arıyorsa beden dilini daha çok dikkate alman yerinde olur.

İşte sana davranışlarının gerçek anlamlarını çözmene yarayacak birkaç önemli ipucu.

Davranış1
    İçine düşecekmiş gibi davranıyor. Gözlerinin içine bakıyor konuşurken koluna dokunuyor.

Ne diyor?
    Etraftan duyduğun kadarıyla her kıza bu şekilde davranan bir çapkın değilse bu “Senden çok hoşlanıyorum birlikte olmak için fırsat kolluyorum” demek.

Davranış 2
    Seni sadece arkadaş olarak gördüğünü söylüyor ama hala gözlerinin içine anlamlı anlamlı bakıyor.

Ne diyor?
    “Senden bir elektrik alıyorum ama arkadaşlığınızın bitmesinden çok korkuyorum eğer bana bir ışık yakarsan bir an bile beklemeden sana duygularımı açabilirim.”

Davranış 3
    Seninle konuşuyor flört ediyor ama çıkma teklifinde bulunmuyor.

Ne diyor?
    “Kendimi sağlama almak istiyorum. Duygularımdan emin olmadan bir adım atmaktan çekiniyorum. Ayrıca senin benim hakkımda ne düşündüğünü tam olarak anlamış değilim.”

Davranış 4

Konuşurken gözlerini senden kaçırıyor başka bir şeyle ilgileniyor.

Ne diyor?
    “Şu anda sana doğruları söylemiyorum. Söylemeye de niyetim yok. Biliyor musun gerçekten sıkıcı birisin uğraşmam gereken başka işler var beni meşgul etme. ”

Davranış 5
    Karşılıklı otururken sürekli bacaklarını sallıyor etrafını süzüyor alakasız konulardan bahsediyor.

Ne diyor?
    Aslında ne dediği çok açık ama anlamak istemeyenler için tekrarlayalım: Bu davranış “Şu an burada olmak istemiyorum söylediğin aptalca şeyler de beni hiç ilgilendirmiyor”un daha kibar halinden başka bir şey değil.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Beden Dili

Kategori: Atış Serbest

Konuyu Baslatan: Dygsuz

Cevaplar: 7

Görüntüleme: 2961

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1047
    @Dygsuz

Bu konuyu sadece sevgililere deyilde günlük yaşantımızdada gözlemlersek haklılık payının çok olduğunu anlayabiliriz.Örneğin ben sık sık topluluk içinde ellerimi koynuma bağlarım bu "kendi kendini koruma içgüdüsü"imiş.

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

bunların bi çoğunu yapan biliyorum
    çok güldümyaaa

Ayselim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    181
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1
    Tecrübe Puanı
    733
    @Ayselim

cox maraxli konudur ablam . Anam hemise deyirki goz ki qacdi danisanda demek qarsindaki yalan deyir menim arasira gozlerim qacandi
    Gel gor omrumuzden kecen o gunlerden neler qalmish

Mu®@T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    45
    Konular
    252
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    590
    @Mu®@T

insanlar konuşmayla anlatamadığı şeyleri beden dili ile anlatirlar bu konu hakında paylaşım yaptığın için tsk.......

GaRaGaN
    GaRaGaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sözün özünüde düzünüde herzaman gözler der...
    €line €meğine Sağlık...

Etiketler