Sabırsız Koç21 Mart-20 Nisan Kilonuz Venüs’ü solladı Venüs burcunuza geçti geçmesine ama sizin göbeğiniz de maşallah standartları geçti. Sıkı bir diyet programına başlamanız gerektiğini gezegeninizin söyleyecek hali yok ya. Aynada bir kendinize bakın. Olmadı, bari dostlarınızın yüzünüzden önce göbeğinize bakmasından anlayın. Sizi yemeden içmeden kesileceğiniz bir hafta beklemiyor. Keyfiniz yerinde. Bu keyif olduğu sürece de kantardan inmeyeceksiniz. Uyuşuk BOĞA21 Nisan-20 Mayıs

Bu konu 2425 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...
Burç Yorumlarınızı Okumadan Geçmeyin 2425 Reviews

Konuyu değerlendir: Burç Yorumlarınızı Okumadan Geçmeyin

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2425 kez incelendi.

Aylin's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3321
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1
    Tecrübe Puanı
    1050
    @Aylin's

Standart Burç Yorumlarınızı Okumadan Geçmeyin

Sabırsız Koç21 Mart-20 Nisan

Kilonuz Venüs’ü solladı
    Venüs burcunuza geçti geçmesine ama sizin göbeğiniz de maşallah standartları geçti. Sıkı bir diyet programına başlamanız gerektiğini gezegeninizin söyleyecek hali yok ya. Aynada bir kendinize bakın. Olmadı, bari dostlarınızın yüzünüzden önce göbeğinize bakmasından anlayın. Sizi yemeden içmeden kesileceğiniz bir hafta beklemiyor. Keyfiniz yerinde. Bu keyif olduğu sürece de kantardan inmeyeceksiniz.

Uyuşuk BOĞA21 Nisan-20 Mayıs

Mortgage kim, siz kimsiniz?
    Geleceğe yönelik umut ve hedeflerinizi cilalayacağınız bir dönemden geçiyorsunuz. Mortgage yasasına umut bağlayarak ev sahibi olma hayaliniz bu dönemlerin en sakıncalı evrimi. Kıyıda köşede birikmiş üç-beş kuruşunuz olmadan ev sahibi olacağınızı hayal ediyorsanız avucunuzu yalarsınız. Bunun için yorucu bir çalışma hayatı sizi bekliyor. Ek gelirler peşindesiniz. Lakin çok kovalayacaksınız.

Dedikoducu İKİZLER21 Mayıs-21 Haziran
    Üç vakte kadar çarpılacaksınız
    Sizin için 3 TL bayılıp bir kahve içtim. Orta şekerli. Görüyorsunuz nelere katlanıyorum. Bugünlerde çok dalgınsınız. Üç vakte kadar sokakta gasba uğrayabilir ya da çantanızdan olabilirsiniz. Gözünüzü dört açın. Sokaklar Teksas gibi, ama siz Hawaii Fleming Sahili’nde yürür gibi geziniyorsunuz. Adımlarınıza dikkat edin, çelme takmayayım.

Sarsak YENGEÇ22 Haziran-22 Temmuz
    Maske indi, gergilik göründü
    Yengeç olunmayıp yengeç doğulacağını tekrar hatırlatan aşırı duygusal ruhunuz bu hafta pek kaba saba. Anlaşılan beklediğiniz maaş zammı sinirinize dokundu. Oh olsun! Zaten bu kaba saba haliniz size daha çok yakışıyor. Duygusallığınızı gizlemek için arkasına saklandığınız bu maske yüzde % 7’lik zam ile yırtılıyorsa sizinle hiç işim olmaz zaten..

Kabadayı ASLAN
    23 Temmuz-23 Ağustos
    Çinlilerin ‘adıbatasıca’ yılı
    Çinlilerin köpek yılını bitirip Anadolu’da ‘adıbatasıca’ diye bilinen ‘domuz yılı’na girmesi sizi biraz germiş anlaşılan. Ayriyeten Jüpiter ile doğumdaki Satürn’ün üçgen pozisyonunu alması kafanızı karıştırmışa benziyor. Bence sakin olun, gerinin, esneyin, doğaya açılın. Hiçbir şeyciğiniz kalmaz. Sizi severim bilirsiniz. Güvenin bana. Gelip geçici her şey.

Kuruntulu BAŞAK
    24 Ağustos-23 Eylül
    Sorun sizde değil yediklerinizden
    Son dönemlerde evinize aldığınız elektronik baskülün üzerine tünemiş bir halde yaşadığınızın farkında mısınız acaba? Gerçi üzerine pek yakışıyorsunuz. Aksesuar olarak kalmanızı dilerim; ama psikolojiniz bozulduğu için kıyamıyorum işte. İnsanlara ve kendinize öfke duymanızdan çekiniyorum. Sizi rahatlatayım o zaman. Sorun sizde değil, yediklerinizde. Yemeyin bir süre, hiç olmazsa zafiyetten daha çabuk nalları dikersiniz.

Dengesiz TERAZİ24 Eylül-23 Ekim
    Musa Rami gibisiniz
    Akciğer filmi çektirirken bile artistlik poz veren başka biri var mıdır acaba? Her şeyi çok abarttığınızı, tribünlere oynadığınızı hatırlatmamın bilmem bir yararı var mı? Bence yok. Sizden korkuyorum, evet evet korkuyorum. Olmadık işleri olmadık yöntemlerle çözmeye çalışıyorsunuz. Ağaç dikerken bile terzi çağıran bir zihniyetle işim olmaz. Polis filmindeki Musa Rami’den bir farkınız yok.

Zehirli AKREP
    24 Ekim-22 Kasım

Bu hafta cozutmak yok
    Sezgilerinizden ziyade mantığınıza itaat etmeniz gereken birtakım döngüler sarmalının içinden geçiyorsunuz. Bu demek değil ki daha çok para kazanacak ve daha çok harcayacaksınız. Sadece kötü günlerin bir süreliğine geride kaldığını söyleyebilirim. İçinizde biriken zehir stokunu tamamlar tamamlamaz yine cozutacağınıza eminim. En azından bu hafta etrafınızdakiler rahat edecek.

Palavracı YAY
    23 Kasım-21 Aralık
    Telekom’a ortak mısınız?
    Ağzınızla kulağınız arasındaki iletişim problemlerini hiçbir telefon şirketinin gideremeyeceği ortada. Yine faturalara filan aldırmadan çan çan çene çalıyorsunuz. Söyledikleriniz de bir işe yarasa da, incir çekirdeği pekmezi yiyebilsek bari. Habire birilerini çekiştiriyorsunuz. Telekom’un yeni tarifesinden haberiniz yok sanırım. Yok eğer hisse aldım, kü¢rıma katkı olsun diyorsanız devam edin.

Dikkafalı OĞLAK
    22 Aralık-20 Ocak
    Cemre kafanıza mı düştü?
    Şen şakrak durumda, sekerek dolaşmanız hayra alamet değil. İlk cemre kafanıza düştü sanırım. İyimser, kendine güvenen ve büyümeye istekli bir haliniz var. Bunlar hayra alamet değil. Bu siz olamazsınız. Bu hafta soğuklar yeniden başlıyor. Beni dinlemiyorsanız, hava durumlarını dinleyin bilader. Dereyi görmeden paçayı sıvamayın.

Terelelli KOVA
    21 Ocak-19 Şubat
    Güneş kendini kurtardı, sıra bizde
    Burcunuzdan geçen hafta itibarıyla illallah diyerek kendini kurtaran güneş çok şanslı! Bir de ben kurtulsam sizden. Koca güneş bile sizin sabit görüşlerinizi, huysuzluğunuzu eritemedi. Ben ne yapayım? Tek umudum küresel ısınma. Umarım lime lime erirsiniz de buzul parçası gibi okyanuslara doğru gidersiniz. Taşınmaz mallarla ilgili konularda gelişmeler yaşayacağınız bir haftadasınız. Ama bu sizi endişelerinizden uzak tutar mı bilmiyorum. Bilemiyorum… Yani…

Sefil BALIK
    20 Şubat-20 Mart
    Uyan da balığa gidelim!
    Burcunuza giren güneş etrafınızdaki yağlama ekibinin dozunu artıracak. Buna ben de dahilim. Güneşin size verdiği enerji ve ışıltı, tatminsiz ruhunuzu ahenkle dans ettirecek. Yalnız yine de endişelerim var. Sizin duygusal dünyanız güneşin doğuşuna sevinmek yerine batışına bakıp hüzünlenmeyi isteyecektir. O yüzden siz beni dinleyin. Uyanın da balığa gidelim. Haydi. Go go go go!

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Burç Yorumlarınızı Okumadan Geçmeyin

Kategori: Burçlar Alemi & Astroloji

Konuyu Baslatan: Aylin's

Cevaplar: 4

Görüntüleme: 2425

HÜZÜNLER KALDI BENDE...

aZaT07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    156
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    816
    @aZaT07

Dedikoducu mu? İkizLer asla dedikodu yapmazlar ve yapanları da sevmezler..
    İkizlere çelme atacak biri Sakın ha denemeyin. Bence siz düşersiniz.....
    DeĞeR VeRDiĞiN iNSaN SeNiN DeĞeRiNi BiLMiYoRSa;
    BıRaK KeNDi DeĞeRi iLe KaLSıN !!!!!!!!!!

azeri_qızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    32
    Konular
    258
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    534
    @azeri_qızı

Kabadayı ASLAN
    eeD ßu doRu

koVa içiNde doRu saßiT fiKiRLiYim küReseL ısıNma teK umuD

emeGine saqLıııkkk

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

αηηєм çσ¢υkℓυğυмυ ѕσяαηℓαяα нєρ: "küçükkєη уαяαмαz∂ı" ∂єя∂ι. єνєт αηηє küçükkєη 'уαяαм' αz∂ı..! =(

Doğaçlama yaşıyorum, artık hiçbir şeye şaşırmıyorum.. "Umrum"a yaklaşmasın kimse... Ne halim varsa görmekle meşgulüm..!

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Sarsak YENGEÇ22 Haziran-22 Temmuz
    Maske indi, gergilik göründü
    Yengeç olunmayıp yengeç doğulacağını tekrar hatırlatan aşırı duygusal ruhunuz bu hafta pek kaba saba. Anlaşılan beklediğiniz maaş zammı sinirinize dokundu. Oh olsun! Zaten bu kaba saba haliniz size daha çok yakışıyor. Duygusallığınızı gizlemek için arkasına saklandığınız bu maske yüzde % 7’lik zam ile yırtılıyorsa sizinle hiç işim olmaz zaten..

annam yerin dbine soktu beni :$:$

AyMaRaLCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    5172
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @AyMaRaLCaN

Standart Burç Yorumlarınızı

Terelelli KOVA
    21 Ocak-19 Şubat
    Güneş kendini kurtardı, sıra bizde
    Burcunuzdan geçen hafta itibarıyla illallah diyerek kendini kurtaran güneş çok şanslı! Bir de ben kurtulsam sizden. Koca güneş bile sizin sabit görüşlerinizi, huysuzluğunuzu eritemedi. Ben ne yapayım? Tek umudum küresel ısınma. Umarım lime lime erirsiniz de buzul parçası gibi okyanuslara doğru gidersiniz. Taşınmaz mallarla ilgili konularda gelişmeler yaşayacağınız bir haftadasınız. Ama bu sizi endişelerinizden uzak tutar mı bilmiyorum. Bilemiyorum… Yani…

tesekürler

Etiketler