Tıbben öldüğü açıklanan üç yaşındaki çocuk, saatler sonra kendine geldiğinde öbür dünyada büyükannesi ile karşılaştığını söyledi. Almanya'da büyükbabasının bahçesinde oynarken bir göle düşen üç yaşındaki Paul, daha sonra olanlar ile herkesi hayrete düşürdü. Büyükbabası onu suyun içinden çıkardığında nefes almayan küçük çocuk hemen helikopterle hastaneye kaldırılıp, yoğun bakıma alındı. Hayatını kurtarmak için uğraşan doktorlar, tam üç saat 18 dakika sonra tekrar kalbinin atmasını

Bu konu 1369 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
3 yaşındaki Çocuk Ölümden Sonrasını Anlattı. 1369 Reviews

Konuyu değerlendir: 3 yaşındaki Çocuk Ölümden Sonrasını Anlattı.

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1369 kez incelendi.

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Yeni 3 yaşındaki Çocuk Ölümden Sonrasını Anlattı.

Tıbben öldüğü açıklanan üç yaşındaki çocuk, saatler sonra kendine geldiğinde öbür dünyada büyükannesi ile karşılaştığını söyledi.

Almanya'da büyükbabasının bahçesinde oynarken bir göle düşen üç yaşındaki Paul, daha sonra olanlar ile herkesi hayrete düşürdü.

Büyükbabası onu suyun içinden çıkardığında nefes almayan küçük çocuk hemen helikopterle hastaneye kaldırılıp, yoğun bakıma alındı.

Hayatını kurtarmak için uğraşan doktorlar, tam üç saat 18 dakika sonra tekrar kalbinin atmasını sağlamayı başardılar.

Klinik yöneticisi Prof. Dr. Lothar Schweigerer, "Buna benzer bir şeyi hiç yaşamadım. Onun yaşındaki çocuklar suyun altında sadece birkaç dakika kalsalar da yaşama dönemiyorlar." açıklamasını yaptı.

Ancak Paul'un doktorları ve ailesini şaşırtması bununla kalmadı.

Paul, hayata dönmesinin ardından hastanedeki yatağında ailesine " Cennette Büyükanne Emmi ile birlikteydim. Bana hemen aşağıya dönmem gerektiğini söyledi" dedi.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: 3 yaşındaki Çocuk Ölümden Sonrasını Anlattı.

Kategori: Enteresan,Yaşanmış Olaylar

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1369

Etiketler