Siz hiç üstünüze alınmayın. Ben vatanseverim, içim yanıyor diye kendinizi teselli edin. Eğer bu ülkede yıllardır terör bitirilemiyorsa suçlusu biziz. Terör ve teröristler her geçen gün güçleniyorsa suçlusu biziz. Kimse kendini kenara çekmesin. Ben sağcıyım, ben solcuyum, ben şehit annesiyim, ben şehit babasıyım, ben şehit eşiyim ben şehit kardeşiyim, ben şahit arkadaşıyım demesin. Eğer biz 30 bin şehit vermişsek, 30 bin şehidin 30 bin annesi, 30 bin babası, 30 bin eşi, 30 bin arkadaşı

Bu konu 1198 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
-Vatan-Severim-Ya- 1198 Reviews

Konuyu değerlendir: -Vatan-Severim-Ya-

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1198 kez incelendi.

AyMaRaLCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    5172
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @AyMaRaLCaN

Standart -Vatan-Severim-Ya-

Siz hiç üstünüze alınmayın. Ben vatanseverim, içim yanıyor diye kendinizi teselli edin.

Eğer bu ülkede yıllardır terör bitirilemiyorsa suçlusu biziz. Terör ve teröristler her geçen gün güçleniyorsa suçlusu biziz.

Kimse kendini kenara çekmesin. Ben sağcıyım, ben solcuyum, ben şehit annesiyim, ben şehit babasıyım, ben şehit eşiyim ben şehit kardeşiyim, ben şahit arkadaşıyım demesin.

Eğer biz 30 bin şehit vermişsek, 30 bin şehidin 30 bin annesi, 30 bin babası, 30 bin eşi, 30 bin arkadaşı ve 90 bin çocuğu var demektir.

Hani ateş düştüğü yeri yakıyordu ? Neden ateşin düştüğü binlerce insan dünyayı ayağa kaldıracak bir eylem yapmadı ? Eylem denilince yakmak yıkmak değil, bağırmak hakaret etmek değil.

İçimizdeki yangını dünyaya göstermeliydik.

Annelerimiz ağlamaktan daha büyük işler yapmalıydı. Benim oğlum üzerinde USA yazan silahlarla şehit edildi. Sen hala dost ve müttefikimiz misin demeliydi?

Hangimiz tepkimizi medeni dünyaya duyurabildik ?

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
    Net siteleri dünya liderlerine şehitlerin fotoğraflarını göndermek için kampanya başlattı. Hedef beş milyon şehit fotoğrafının dünya liderlerine, dünya medyasına gönderilmesiydi.

70 milyonluk Türkiye’de 651 bin şehit fotoğrafı gönderildi.

Peki kendini vatansever olarak niteleyen Türk insanı nerede ? Neden 70 milyonun sesi , internet otoyolundan dünya halkalarına ulaşmadı.

Sitede her liderin özel mail adresi, dünya haber ajanslarının mail adresleri var. O mail adresleri şehit fotoğraflarıyla dolup taşsaydı; yanan yüreğimizi ve sesimizi daha iyi duyacaklardı.

Biz bu kadar sessiz, bu kadar ilgisiz olursak dünya liderlerinden de , dünya halklarından da bizi anlamalarını bekleyemeyiz.

Hangi gazetenin internet sitesinde şehit albümü var. Hangi ajansta şehitler için özel bölüm var. Hangi TV kanalında bu sorunu İngilizce dile getiren bir program var ?

Nerde şehit Ailelerinin hazırladığı İngilizce, Almanca, Fransızca ve Arapça dergiler, İnternet siteleri.

Bırakın yeni internet siteleri açılmasını, ŞehitlerÖlmez.Com ve ŞehitlerÖlmez.Net siteleri için hiçbir haber ajansı ücretsiz haber ve fotoğraf vermek istemiyor.

Biz sesimizi internet otoyolundan, gazete, dergi ve ajanslar ile duyuramıyorsak, hiçbir şekilde duyuramayız.

Bizim sesimizi duymayan dünya halkları teröristleri eziliyor olarak algılıyor. Teröristleri masum görüyor.

Hıncımız devleti yönetenlere olamaz. Devleti yönetenlerin de sorumlukları var. Ancak biz birey olarak sorumluyuz.

Kim teröre destek veriyorsa o ülkenin ürünlerini almayalım. Kim teröre destek veriyorsa onu dinlemeyelim.

Demokratik haklarımızı kullanalım.

Sendikalar istedikleri maaşı alamadığı için yollara dökülüyor, doktorlar hastaları muayene etmiyor…

Peki şehitler için, törere karşı durmak adına ne yapıyorlar ? Ne yaptılar ?
    veya siz ne yaptınız ?..........Alinti

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: -Vatan-Severim-Ya-

Kategori: Gazete, Dergi, İnternetten Alıntılar

Konuyu Baslatan: AyMaRaLCaN

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 1198

Sinemde yanar dağlar bahçeler bağlar yetim
    Sensizken canım ağlar bensizken memleketim
    Özüme bir kez dokun gör nasıl birisiyim
    Aşka aşıkken bile memleket delisiyim

$ukran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)