Yazıdaki 20 ülkeyi bulalım .... Yine paltosuz gelmiş bir de peruk takmış.Gelirken yanında bilgisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Safran sarısı bir yüzü var. Kafasının içinde kim bilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman yazan adam bu mu? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir sanal manyak tam bir manyak. Saçma sapan amaçlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim ama insanlar ayağını yorgana göre uzatmalı. Davul bile dengi dengine

Bu konu 2120 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Yazıdaki 20 ülkeyi bulun bakalım 2120 Reviews

Konuyu değerlendir: Yazıdaki 20 ülkeyi bulun bakalım

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2120 kez incelendi.

AyMaRaLCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    5172
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @AyMaRaLCaN

Standart Yazıdaki 20 ülkeyi bulun bakalım

Yazıdaki 20 ülkeyi bulalım ....

Yine paltosuz gelmiş bir de peruk takmış.Gelirken yanında bilgisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Safran sarısı bir yüzü var. Kafasının içinde kim bilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman yazan adam bu mu? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir sanal manyak tam bir manyak. Saçma sapan amaçlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim ama insanlar ayağını yorgana göre uzatmalı. Davul bile dengi dengine çalar. Kim bilir kaç adam böyle sudan sebeplerle ziyan oldu........Alintidir

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Yazıdaki 20 ülkeyi bulun bakalım

Kategori: Bilmece-Bulmaca (Tapmacalar)

Konuyu Baslatan: AyMaRaLCaN

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 2120

Sinemde yanar dağlar bahçeler bağlar yetim
    Sensizken canım ağlar bensizken memleketim
    Özüme bir kez dokun gör nasıl birisiyim
    Aşka aşıkken bile memleket delisiyim

SaiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    40
    Konular
    680
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @SaiL

Alıntı leyLLa Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Yazıdaki 20 ülkeyi bulalım ....

Yine paltosuz gelmiş bir de peruk takmış.Gelirken yanında bilgisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Safran sarısı bir yüzü var. Kafasının içinde kim bilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman yazan adam bu mu? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir sanal manyak tam bir manyak. Saçma sapan amaçlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim ama insanlar ayağını yorgana göre uzatmalı. Davul bile dengi dengine çalar. Kim bilir kaç adam böyle sudan sebeplerle ziyan oldu........Alintidir
    nepal, peru, kenya, çin, romanya, dambu, almanya, panama, benin, gana, mali, gine, sudan, fransa, isveç, fas, birmanya, küba, iran, çad

Etiketler