Annem Bir çığlık bulsam hiç susmayan veya bir cümlede beni anlatan. Gittin gideli sonsuz bir acı ölümün önüne geçemedim yok ilacı. İlk ve son nefes ürkek bu beden nedensizim sana yakışmaz kefen. Sormaya korktum meleğim nerde?? Tanrım YARDIM ET şimdi sıra sende. Hicran bu kesik eksik kalbim. Her gece sancı odamda hayalin. külleri üfle ama ben yandım, günlerim hezeyan sensiz kaldım.. Sen düş ve gülüşlerime umuttun, çiviler çaktılar sanki kalbe. Yeryüzünde bak bi hayat unuttun,bu

Bu konu 1391 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Annem 1391 Reviews

Konuyu değerlendir: Annem

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1391 kez incelendi.

Konu: Annem

Kader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1155
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    1169
    @Kader

Standart Annem

Annem

Bir çığlık bulsam hiç susmayan veya bir cümlede beni anlatan. Gittin gideli sonsuz bir acı ölümün önüne geçemedim yok ilacı. İlk ve son nefes ürkek bu beden nedensizim sana yakışmaz kefen. Sormaya korktum meleğim nerde?? Tanrım YARDIM ET şimdi sıra sende.

Hicran bu kesik eksik kalbim. Her gece sancı odamda hayalin. külleri üfle ama ben yandım, günlerim hezeyan sensiz kaldım.. Sen düş ve gülüşlerime umuttun, çiviler çaktılar sanki kalbe. Yeryüzünde bak bi hayat unuttun,bu çocuk sensiz yapamadı ANNE !!!

Dünya bir film açılır perden. Mutlu sonda yok kaçar hep senden. Nefret edersin seyircilerden, sahnesi gerçek tek oyun ölümdür. Solgun her sürat yalanla boyanır, rüya biter kul gerçeğe uyanır, sonbaharı sevmiyor hiç bir yaprak, söz geçermi kadere bu kara toprak...

Sövdümse beden zamanla gelişir. Güldümse neden sanmaki degişir. Derdi bilmeden sözler avutmaz, göz yaşı aksın bu gönül unutmaz.. Durgunum artık suçumu ararken, bakan bir kör var seçimi yaparken. Hayatı oynar amacı biçimsiz, sarhoştur acım sonucu geçimsiz. Aynı hüzündür sendeki duygu, ölüme sözümdür bendeki uyku. Anlamı yok doğan her güne lanet, Bu çocuk sensiz yapamadı AFFET.....

Hayatnda en cok deĞer werdiĞin kişiyi kaybettin mi?
    Ya da onu kaybettiĞinde onun senn içn en deĞerli kişi olduĞunun geçte olsa frkettinmi?

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Annem

Kategori: Kısa Hikayeler

Konuyu Baslatan: Kader

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1391

Etiketler