Çin'de yaşayan bir kız yanlızlıktan sıkılınca arkadaş aramaya karar verdi. Ama Çinli kız başına gelenler yüzünden neye uğradığını şaşırdı! Dünyanın en kalabalık ülkesi olan Çin’de üniversitesi öğrencisi Zhang Mengqian, kendisine bir erkek arkadaş arıyordu. Üniversitenin ilan tabelasına “Adım Zhang, çekici olduğumu düşünüyorum ancak erkek arkadaş bulamıyorum. Kadere inanırım. Aynı düşünceleri paylaşıyorsak, 11 Mart’ta saat 12.30’da kaldığım yurdun önüne gel ve adımı haykır. Gizlice seni

Bu konu 1347 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
'Arkadaş arıyorum' dedi ve... 1347 Reviews

Konuyu değerlendir: 'Arkadaş arıyorum' dedi ve...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1347 kez incelendi.

Aylin's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3321
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1
    Tecrübe Puanı
    1050
    @Aylin's

Standart 'Arkadaş arıyorum' dedi ve...

Çin'de yaşayan bir kız yanlızlıktan sıkılınca arkadaş aramaya karar verdi. Ama Çinli kız başına gelenler yüzünden neye uğradığını şaşırdı!
    Dünyanın en kalabalık ülkesi olan Çin’de üniversitesi öğrencisi Zhang Mengqian, kendisine bir erkek arkadaş arıyordu.

Üniversitenin ilan tabelasına “Adım Zhang, çekici olduğumu düşünüyorum ancak erkek arkadaş bulamıyorum. Kadere inanırım. Aynı düşünceleri paylaşıyorsak, 11 Mart’ta saat 12.30’da kaldığım yurdun önüne gel ve adımı haykır. Gizlice seni izliyor olacağım ve eğer benim tipimsen aşağıya inip seninle tanışacağım” diye yazdı. Vatan'ın haberine göre 25 erkeğe bir kadın düştüğü üniversiteden binlerce genç kızın yurdun önünde toplandı. Kalabalık kızın adını haykırarak dışarı çıkması için cesaretlendirmeye çalıştı. İlanına bir ya da iki erkeğin cevap vereceğini uman Zhang, binlerce erkeğe kapısının önünde görünce odasından dışarı bile çıkmadı.

Cumhuriyet Haber Portalı

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: 'Arkadaş arıyorum' dedi ve...

Kategori: Enteresan,Yaşanmış Olaylar

Konuyu Baslatan: Aylin's

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1347

Etiketler