Aşkımsın ; bunun otesi yok bunu aciklayacak başka bi kavramda yok. Bebeğimsin ; bir anne bebeginin uzerine nasil titriyorsa bende sana oyleyim, gozumden sakiniyorum seni. Canımsın ; evet sen canimin cani kanimin kani yuregimin yuregi nefesimin nefesisin. Çaremsin ; her derimi bir şekilde seninle cozuyorum. senin sevgin bana guc katiyor... Dünyamsın ; mutlulugum huznum tebessumum acim hepsini herşeyi sende yaşiyorum sen minicik ama kocaman? dunyamsin benim.

Bu konu 1016 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
A'dan Z'ye Bende ki Sen 1016 Reviews

Konuyu değerlendir: A'dan Z'ye Bende ki Sen

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1016 kez incelendi.

Aylin's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3321
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1
    Tecrübe Puanı
    1054
    @Aylin's

Standart A'dan Z'ye Bende ki Sen

Aşkımsın ; bunun otesi yok bunu aciklayacak başka bi kavramda yok.

Bebeğimsin ; bir anne bebeginin uzerine nasil titriyorsa bende sana oyleyim, gozumden sakiniyorum seni.

Canımsın ; evet sen canimin cani kanimin kani yuregimin yuregi nefesimin nefesisin.

Çaremsin ; her derimi bir şekilde seninle cozuyorum. senin sevgin bana guc katiyor...

Dünyamsın ; mutlulugum huznum tebessumum acim hepsini herşeyi sende yaşiyorum sen minicik ama kocaman? dunyamsin benim.

Eşsizim ; sen teksin işte.

Birtanemsin benim ; eşsizsin varliginla ruhunla bakişinla gulüşunle dokunuşunla bi tanesin.

Fırtınam ; hayatima girdigin ilk zamanlarda sevdan başimi oylesine dondurdu ki firtinam oldun beni ordan oraya surukleyip sersemlettin.

Geleceğim ; bunca zaman yalnizdi bu ruh...dile kolay 21sene ama artik sen varsin sen gelecegimsin...

Hayat arkadasım ; bi insanin hayatinda anne baba ve karde$lerinden sonra en onemli şahistir eşi...sende benim icin bu cekilmezi hayatta arkadaşim olacaksin inşallah.

Işığım ; seni ilk tanidigimda dipsiz bi kuyudaydim sanki. kapkaranlik soguk bi kuyu sen benim ısıgım oldun... hemde ışıkların en güzelisin cünkü sadece dogru ve güzel olan herseyi aydınlattın bana sevgin ve güveninle...

İlkim ; sanirim anladin bunu hayatimdaki butun ilklere sen sahipsin ve unutma ilkler iz bırakır ve iz bırakanlar unutulmaz..

Jokerim ; hayat bazen kafa bulur ya bizimle yada kafa buldugunu zanneder işte sen kaybettigimi sandigim o anlarda hep yanimda oldun sayende yeniden kazandim... jokerim oldun..

Kalp atıslarım ; bu kalp sensizken atmaya korkuyor sen benim kalbimin en heyecanli en hizli en yavaş ritmisin yaşamam icin gereklisin.

Limanım ; caresizce yuzerken hayat denilen bu koca denizdesiginacak bi liman bulamamiştim o amansiz firtinalarda. ama sen çıkageldin limanım oldun sana sıgındım...

Mucizem ; inanilmasi guc olaylardir mucizeler ve gercekotesi varliklar olur o mucizelerde. işte tipki sen! hayat bana senin gibi bi mucize sundu anladim ki ben ozelim ki seni yolladi Tanrim bana.

Nefesim ; sen olmadan bu kalp atmio demi$tim. atmayan bi kalp nasil nefes saglar? varligimsin... gitme.

Olmazsa olmazım ; her insanin hayatinda olmazsa olmazlari vardir. kiminin ickisi kiminin kahvesi kimininse ufacik oyuncagi... sende benim olmazsa olmazimsin.

Özlemlerim ; ozledigim herşeyi sende buluyorum. cocuklugumu, yaramazliklarimi, korkmadan aglamayi.

Pırıltım ; hani her zaman dersin ya gozlerin parildiyor diye. işte bebegim bu pariltilarin sebebi sensin. iyi olan guzel olan herşeyi varliginla aydinlatiyorsun.

Rotam ; nereye gidecegimi bilmiyordum senden once bi hedefim bi amacim yoktu ama sen rotam oldun ve artik hayati hedefledim.

Sebebim ; herşeyin bi sebebi var ya! benimde şimdi mutlu olmamin başarili olmamin gulmemin sebebi sensin.

Şansım ; hayattaki en buyuk şansimsin seni hakettigim icin şansliyim.

Tılsımım ; sen sihirli bi deynekle geldin sanki bana. aşkin sihrini olesine guzel yaşattin oylesine dondurdun ki başimi tilsimim oldun.

Ugurum ; ugur bocugum benim sen benim ugurumsun işte yanimda olmasan bile varligin bana ugur getirio senin varliginla inandigim degerler ugruna savaşip mucadele ediyorum ve korkmuyorum cunku sen varsin...

Ümitlerim ; beklentilerim hep senin uzerine kurulu hayattaki tek ve en buyuk umidimsin... unutma insanlar ümit etmeden yasayamazmıs..

Vazgecilmesim ; yardan gecilmez derler ya bende senden gecemem bu yeter sanirim.

Yaşama hevesim ; senin sevginle yeniden tutundum hayata. o cok sevdigim papatyalara bayilarak yedigim cileklere yeniden gulerek baktim... hevesle sevincle ya$amayi ogrendim...

Zaferlerim ; işte bu yaa seni anlayan en önemli kelime bu belkide...sende kazandım herseyi..aşkımı, sevgimi, güveni, saygıyı, inancı, mutlulugu, hüzünü bile...Kısacası ''hayatı'' seninle sende kazandım..Sen en büyük zaferimsin...
    alıntı

ne güzel anlatılmış,çok hoşuma gitti paylaşmak istedim.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: A'dan Z'ye Bende ki Sen

Kategori: Hikayeler

Konuyu Baslatan: Aylin's

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1016

Etiketler