Dikkat edin, yine gündemdeler, bir tanidigimin basina geldi simdi yardim etmeye calisiyorum. Internet üzeri indirilen, free, kostenlos yani ücretsiz Programlari, koz (yem) olarak ön plana atip, indirdikten sonra, 96,00€ fatura gönderen Firma Antassia GmbH, Internet Mafia lari olrak, bir cok yerlerde, tüketim bakanliginda, hatta Oldenburg ve Manheim Savciliginda, taninmis bir olaydir. tavsiyem: Ücretsiz Program aradiginizda, daima Program sahibinin sitesinden, veya Chip.de gibi

Bu konu 1257 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Buyrun bu da internet sahtekari, tebbirli olun 1257 Reviews

Konuyu değerlendir: Buyrun bu da internet sahtekari, tebbirli olun

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1257 kez incelendi.

Kh@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @Kh@N

Standart Buyrun bu da internet sahtekari, tebbirli olun

Dikkat edin, yine gündemdeler,

bir tanidigimin basina geldi simdi yardim etmeye calisiyorum. Internet üzeri indirilen, free, kostenlos yani ücretsiz Programlari, koz (yem) olarak ön plana atip, indirdikten sonra, 96,00€ fatura gönderen Firma Antassia GmbH, Internet Mafia lari olrak, bir cok yerlerde, tüketim bakanliginda, hatta Oldenburg ve Manheim Savciliginda, taninmis bir olaydir.

tavsiyem:

Ücretsiz Program aradiginizda, daima Program sahibinin sitesinden, veya Chip.de gibi sitelerden indirin. Aksi taktirde,basiniza büyük is acarsiniz.

Kesinlikle, program indirmek icin, sizden, email adresi, adinizi soyadinizi felan isteyen siteden uzakk durun. Ücretsiz programlar, bu bilgileri istremez ve sadece tiklamyla indirebiliyorsunuz. Bu bilgileri isteyen yerlerden uzak durun ve bir güven duydugunuz, sahislara sorun. Asla, kendi basiniza bilmediginiz bir ise yaklasmayin. Bedelli agir olabilir.

Devlet bu konuyu ele alamiyor. Sebebi mantiksiz bile olsa, gercek bu;

Suana kadar bu firma icin mahkeme GÖRÜLEMEMIS, görülmedigin de dava acilmamis,
    acilmadigi icin de, sahislar belirnememis, sadece bir avukat bunu yürüten onada zaten ulasilamiyor. O da , Osnabrück de kalan
    Rechtsanwalt Olaf Tank.

BU ONLARIN TUZAK MASKELERI

Adamlar bu maskelerle tuzaga düsürüyorlar....

Buda Google sonuclari:

Aha bu da benim tanidigima gelen Fatura:

Bunlarda diger kaynaklar:

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Buyrun bu da internet sahtekari, tebbirli olun

Kategori: Azeribalasi Forum ve Radyo Kuralları, Öneriler, Duyurular, Sorular

Konuyu Baslatan: Kh@N

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1257

Etiketler