Iğdır’ın Karakoyunlu ilçesine bağlı Mürşitali köyü İlköğretim okulunun bayrağı iki çocuk tarafından indirilerek yakıldı. Olayın duyulması üzerine Jandarmanın yaptığı araştırma sonucunda iki çocuk yakalandı. Yapılan sorgularında suçlarını kabul eden çocuklar yaşları küçük oldukları için savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldılar.

Bu konu 2060 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Okul bayrağını yaktılar 2060 Reviews

Konuyu değerlendir: Okul bayrağını yaktılar

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2060 kez incelendi.

Aylin's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3321
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1
    Tecrübe Puanı
    1050
    @Aylin's

Standart Okul bayrağını yaktılar

Iğdır’ın Karakoyunlu ilçesine bağlı Mürşitali köyü İlköğretim okulunun bayrağı iki çocuk tarafından indirilerek yakıldı. Olayın duyulması üzerine Jandarmanın yaptığı araştırma sonucunda iki çocuk yakalandı.
    Yapılan sorgularında suçlarını kabul eden çocuklar yaşları küçük oldukları için savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldılar.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Okul bayrağını yaktılar

Kategori: Iğdır dan Haberler

Konuyu Baslatan: Aylin's

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 2060

hetemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @hetemli

Standart İlköğretim okulunun bayrağı iki çocuk tarafından indirilerek yakıldı.

Alıntı tarumar54 Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Iğdır’ın Karakoyunlu ilçesine bağlı Mürşitali köyü İlköğretim okulunun bayrağı iki çocuk tarafından indirilerek yakıldı. Olayın duyulması üzerine Jandarmanın yaptığı araştırma sonucunda iki çocuk yakalandı.
    Yapılan sorgularında suçlarını kabul eden çocuklar yaşları küçük oldukları için savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldılar.
    amerkada olsa bu olay onlarin yedi neslini teröröüst ilan eder kökleride kazinirdi
    TÜRK MILLETI KAZANACAK
    NE MUTLU TÜRK ÜZ

Etiketler