PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Basinizdan gecen en komik olay ?

Bahar
27.08.08, 10:59
benim basimdan gecen en komik ve hatirladikca hagla cok guldugum
olay su :
Karakol onunde yigilmak...polislerinde bana gulerek vah yavrum vah demeleri :d

Apancene
27.08.08, 11:02
menimde araç içerisinde ( araba kullanırken ) ağzıma sineğin kaçması akabinde nefesimin durması şavtım kaydı o andan sonra midemde ne varsa boğazlarım tahriş oluncaya kadar ............ anlayın aklıma geldikce güldüğüm olaydır :D

Bahar
27.08.08, 11:03
menimde araç içerisinde ( araba kullanırken ) ağzıma sineğin kaçması akabinde nefesimin durması şavtım kaydı o andan sonra midemde ne varsa boğazlarım tahriş oluncaya kadar ............ Anlayın aklıma geldikce güldüğüm olaydır :d

hahahahahahahaha cok guldum valla igggggggggg okuyunca benimde migdem kalkiyor yani heheheeheheheheh

Bahar
27.08.08, 18:26
ben bitane daha anlatacagim<< koydeyiz ben daha kucuktum ozaman ablamda gizli gizli sigara iciyordu bende onun icin kapida bekcilik yapiyordum hep :)) bana dediki bahar orda bekle biri gelirse soyle hemen sonduruyum sigarayi dedi bende tamam abla dedim..sonra oturdum kapinin onune bekliyorum baktim bodular geliyor (bodu= gaz kusu) ben bagirdim ablaaaaaaaaaaa cabuk sondur sigarayi dedim dedi kim geliyor kiz..dedim abla bodular geliyor.. hay ALLAH seni dedi sigarada gitti bosuna hehehehehehehehehehehehe

Apancene
27.08.08, 19:59
ben bitane daha anlatacagim<< koydeyiz ben daha kucuktum ozaman ablamda gizli gizli sigara iciyordu bende onun icin kapida bekcilik yapiyordum hep :)) bana dediki bahar orda bekle biri gelirse soyle hemen sonduruyum sigarayi dedi bende tamam abla dedim..sonra oturdum kapinin onune bekliyorum baktim bodular geliyor (bodu= gaz kusu) ben bagirdim ablaaaaaaaaaaa cabuk sondur sigarayi dedim dedi kim geliyor kiz..dedim abla bodular geliyor.. hay ALLAH seni dedi sigarada gitti bosuna hehehehehehehehehehehehe

ki ki ki ki ki bittim yaa yokmu bu çocukluk :p
bi dane daha anlatam teyzeoğlunu köyde çef ( bayır aşağı ) atmışdım geldiğinde üstü başı yırtılmış dilenci gibiydi aklıma geldikçe ) yanyana geldikçe ) gülerim :D

Bahar
27.08.08, 20:10
hahahahahahahahahaah valla bende koptum burda yaa heheheheheeheheheh
seni yaramaz seni

GaRaGaN
27.08.08, 22:55
üniverstenin ilk yıllarında aktarmalı gidiyorduk trabzona, ığdırdan erzuruma daha sonra ordan başka otobüsle trabzona geçiyorduk, ığdırdan yola çıktık ve erzurum üniverse kavşağında erzurum yolccuları inmeye başladı, ben ise otogarda ineceğim... Erzurum yolcuları inip valizlerini alıyorlardı, sonra tam otobüs hareket edecekken bi baktım benim valiz bi kızın elinde ve kız ticari taksiye biniyor, bi hışımla otobüsü durdurup kendimi aşağı attım, taksiyi durdurup "sanırım yanlışlıkla benim valizi aldınız" dedim... kızda öyle olabilir düşüncesi ile mahcubiyet içinde "hayır bu benim valizim ama benziyor olup yanlışlıklada almış olabilirim, bakalım" dedi ve valizin yan gözünü açtı ki ne görelim, kızın iç çamaşırı elinde, kızın yanaklarını o Erzurumun soğuğu bile o kadar kızartamazdı belki, bende arsızlık yapmak zorunda kalıp "bu çamaşır benim değil ve valizde bana ait olamaz" deyip otobüse geri döndüm :D

Bahar
27.08.08, 22:57
heheeheheheheheheheehhee cok komik allahim ya hep seni bulur boyle seyler garagan :)

GaRaGaN
27.08.08, 22:58
heheeheheheheheheheehhee cok komik allahim ya hep seni bulur boyle seyler garagan :)

aslında çok fazla var ama ben onu ilerde yazacağım kitabım için saklıyorum :p:p:p

Bahar
27.08.08, 22:59
hehehe tamam ilk alicisi ben olurum herhalde :)

GaRaGaN
27.08.08, 23:00
hehehe tamam ilk alicisi ben olurum herhalde :)

sana imzalı olarak verecem kitabı, privatebook ;)

Bahar
27.08.08, 23:01
sana imzalı olarak verecem kitabı, privatebook ;)

hehe tamam at bakalim izmani :)

Il_ke
04.09.08, 08:11
büyük alişveriş merkezinde lavaboya girdim ve lambalari otomotikmiş 30 saniya yanip 30 saniye sönüyormuş..bende dişaridan birisi yapiyor sanip sapik var diye bağirdim...arkadaşlarım hala bana gülüyorlar..çok utanmişdim

GaRaGaN
04.09.08, 16:54
büyük alişveriş merkezinde lavaboya girdim ve lambalari otomotikmiş 30 saniya yanip 30 saniye sönüyormuş..bende dişaridan birisi yapiyor sanip sapik var diye bağirdim...arkadaşlarım hala bana gülüyorlar..çok utanmişdim

Süper yaa :D Alemsin sen :D:D:D

Bahar
04.09.08, 16:57

:) heheheheheheheheehe orda olsaydim yine boyle gulerdim sana :D

Bahar
19.09.08, 22:14
eee hadi arkadaslar anlatinda azicik gulelim yaa nesemiz yerine gelsin :)

Apancene
19.09.08, 22:18
garagan ustam az daha valiz gitti eyi atik davranmışsın Il_ke nin hikayeside tam hee :D

Apancene
19.09.08, 22:29
bi dane daha anlatayım ilkokul 3 sınıfa gidiyordum heralde mahallede acaip arkadaşlarım vardı bi gün bakkalın önünde ekmek arabası 3 kafadar arabayı bekledik sözüm ona arkasına takılıp eğlenecez ara sokaklarda süratda yog istediğimiz zamanda zorlanmadan inecez. ne mümkün ekmek arabası caddeye çıkmazmı :confused: hemen bağırdım ne halt ettiniz da ne edecez şimdi arabada acaip süratlendi . mende daha fazla süratlenmeden ineyim dedim :D
anlayım işte belki bi 30 ,40 metre yüzüstü yerde sürünmüşüm kalktığımda üstümde elbise namına bi şey kalmamış :D ccanımın yandığınamı yanam elbilerin parçalandığına yoğsam evde bekleyen süprizden . arkadaşları sorarsanız onlarda mubalagasız 20km kadar arabanın arkasında gittiler meni gördüler atlamakdan vaz geçtiler :D

Bahar
19.09.08, 22:36
Bende size yine basimdan gecen birseyi anlatayim:) zaten komik olaylar hep turkiyede basima geliyor:d..................
Ben 10 12 yaslarindayim ve yine yozgata koyumuze tatile gittik ve emmimin evinde kaldik.. Bende bu köy islerini falan severim ve merakliyimdir..neyse bir kac gun gecti ve emmimin birsuru koyunlari var onlari suruden almaya gittim:) zaten onlar yolu ezberlemisler kendiliginden yuruyorlar bende arkalarindayim aralarindada birtane koc var....neyse geldik ahirin onune ve ben hepsini ahira sokmaya calisiyorum hepsi girdi birtek bu aralarindaki koc kacti gitti..haydaaaaa.....neyse dedim o doner gelir ben ahiri kitleyim dedim ve kitledim, eve dogru yururken baktim bu koc koseden geri geldi boynozunu bana dikmis ve ayagini yere suruyor allah dedim ve kacis o kacis kendimi eve zor attim kocta pesimden geliyor hehehehehehe emmimin kizlari girdi araya beni zor kurtardilar yaa ve simdi hagla korkuyorum bu koclardan:D

Bahar
19.09.08, 22:38
bi dane daha anlatayım ilkokul 3 sınıfa gidiyordum heralde mahallede acaip arkadaşlarım vardı bi gün bakkalın önünde ekmek arabası 3 kafadar arabayı bekledik sözüm ona arkasına takılıp eğlenecez ara sokaklarda süratda yog istediğimiz zamanda zorlanmadan inecez. ne mümkün ekmek arabası caddeye çıkmazmı :confused: hemen bağırdım ne halt ettiniz da ne edecez şimdi arabada acaip süratlendi . mende daha fazla süratlenmeden ineyim dedim :D
anlayım işte belki bi 30 ,40 metre yüzüstü yerde sürünmüşüm kalktığımda üstümde elbise namına bi şey kalmamış :D ccanımın yandığınamı yanam elbilerin parçalandığına yoğsam evde bekleyen süprizden . arkadaşları sorarsanız onlarda mubalagasız 20km kadar arabanın arkasında gittiler meni gördüler atlamakdan vaz geçtiler :D

heheehehehehheheehehe eyy ALLAHIM eyy ya apancene cok yaramazmissin yaa super ya:D

Apancene
19.09.08, 22:40
Bende size yine basimdan gecen birseyi anlatayim:) zaten komik olaylar hep turkiyede basima geliyor:d..................
Ben 10 12 yaslarindayim ve yine yozgata koyumuze tatile gittik ve emmimin evinde kaldik.. Bende bu köy islerini falan severim ve merakliyimdir..neyse bir kac gun gecti ve emmimin birsuru koyunlari var onlari suruden almaya gittim:) zaten onlar yolu ezberlemisler kendiliginden yuruyorlar bende arkalarindayim aralarindada birtane koc var....neyse geldik ahirin onune ve ben hepsini ahira sokmaya calisiyorum hepsi girdi birtek bu aralarindaki koc kacti gitti..haydaaaaa.....neyse dedim o doner gelir ben ahiri kitleyim dedim ve kitledim, eve dogru yururken baktim bu koc koseden geri geldi boynozunu bana dikmis ve ayagini yere suruyor allah dedim ve kacis o kacis kendimi eve zor attim kocta pesimden geliyor hehehehehehe emmimin kizlari girdi araya beni zor kurtardilar yaa ve simdi hagla korkuyorum bu koclardan:D

eyi ettin güreşmi tuttuydun yoksa sokak döğüşümü ettiydin orayı kaçırdım heralde :D

Bahar
19.09.08, 22:44
eyi ettin güreşmi tuttuydun yoksa sokak döğüşümü ettiydin orayı kaçırdım heralde :D

heheheheh yok emmimin kizinin arkasina saklandim:D

Apancene
19.09.08, 23:13
meculcan pizza yemeye gidecez hazırlan yaa anlatımın bi harika :D

Il_ke
20.09.08, 04:47
IGDIR ima boyuk alis veris merkezinin acildigi iller. Arkadasla sozlestik dedik gidelim pizza yiyelim tmm dedim ama bak dedim uzerimde fazla nakit yok ona gore fazla acilma haa hesabi ben oduyecem diye tmm dedik gittik.
Pizzalar geldi bu costu arkasindan bir tane daha, tatli ayran ya simdi garsoniyerlerin yaninda bir seyde diyenmirem. Bu aldi basini gedir ayran, cola, dondurma yedikce yeyir meni yakaliyib ya. Neyse kalktik hesabi odemeye gettik ustumde yok birazini verdim gerisine de dedim al telefon kalsin men para bozdurum gelim odeyim. Gettim bozdurub geldim odedim. Dedim Mecul eger sende meculsen buna eybir ders vermelisenki birdaha bele elemiye. cikarken tezgahtan en ucuz cikolatalardan birtansini aldim soydum yerine biraktim. Bu gormeden barkodunu bunun ceblerinden birine ilistirdim. Tam cikarken viyk viyk otmezmi tabi guvenlik felan men yerdeyem daha karnima kramplar girdi. Bunun yuzunu dusunun artik. Daha o gunden sonra ne zaman desem hadi gidelim pizza yemeye , bu deyirdi yok ALLAH razi olsun, meni sen rezil eledin daha hec yere getmem seninle ...
______________________________ ______________________________ _________

Gerçegimden sıyrılan xeyalım, xeyalimdan sıyrılan gerçegimsen...

''..Ve dünya aliskanliktan degil sevgiyle mutluluktan dönsün diyor, hepinizi yüreginden öpüyorum...'' HASRET GÜLTEKiN

MeÇuLaSiQ
Açık Profil bilgileri
MeÇuLaSiQ nickli üyeye özel mesaj gönderin
MeÇuLaSiQ´nin Web Sitesini ziyaret edin
MeÇuLaSiQ - Daha fazla Mesajını bul
MeÇuLaSiQ - Arkadaş Listene ekle

***HARİKASIN ABİ:p***EY EDİPSEN

Emine
30.08.09, 22:32
basima gelen olay bu yaz yolda yururken turkiyede onumdeki cukara dusmek oldu
ve usdum basim islandi cunki cukur su doluydu yanimda ki kisininde sinir bozucu sekilde gulmesi oldu bende saclarim bozuldu diye sinir olmusdum :)