PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : evlilik teklifini nasıl alacaksınız...:)

S€®C€
26.08.08, 15:20
Romantik!!!
Evlilik teklifiniz çok romantik bir ortamda çok romantik bi şekilde olucak.Belki evinizin önünde güllerle yazıcak bu teklif belki de eve girdiinisde her yer en sevdiiniz çiçeklerle kaplı olarak karşınızda sevgilinz elinde bir yüzükle durucak ama hoşlanıcaıınız kesin benim böyle çıktı ....:)

Buradan bakınız ([Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir])

Bahar
26.08.08, 15:43
Sizin evlilik teklifiniz hiç beklemediğiniz anda sürpriz bi şekilde olucak .belki şehrin tüm bilboardlarında belki de gökyüzünde bi helikoptere takılmış bir afiş olarak

dogru cikti valla hic beklemedigim bir anda olacak :) bi anda. kolumdan tuttugu gibi benimle evlenirmisin diyecek :D

Gara Lele
27.08.08, 00:13
Romantik !!!
Evlilik teklifiniz çok romantik bir ortamda çok romantik bi şekilde olucak.Belki evinizin önünde güllerle yazıcak bu teklif belki de eve girdiinisde her yer en sevdiiniz çiçeklerle kaplı olarak karşınızda sevgilinz elinde bir yüzükle durucak :) ama hoşlanıcaıınız kesin :) ilk kuizim lütfen eksi vermein katılım için tşkler :)

bende böle alacam diyo ama kız bana evlenme teklif edermi ki :)

Apancene
27.08.08, 05:32
Ben yazmadım şıkları doldurdum bene bu sunuldu fenada değil hani ;)
Evlilik teklifiniz çok romantik bir ortamda çok romantik bi şekilde olucak.Belki evinizin önünde güllerle yazıcak bu teklif belki de eve girdiinisde her yer en sevdiiniz çiçeklerle kaplı olarak karşınızda sevgilinz elinde bir yüzükle durucak , ama hoşlanıcaıınız kesin .Kim hoşlanmaz !!

bYMuH@mM£d76
27.08.08, 09:09
Evlilik teklifiniz çok romantik bir ortamda çok romantik bi şekilde olucak.Belki evinizin önünde güllerle yazıcak bu teklif belki de eve girdiinisde her yer en sevdiiniz çiçeklerle kaplı olarak karşınızda sevgilinz elinde bir yüzükle durucak :) ama hoşlanıcaıınız kesin :) ilk kuizim lütfen eksi vermein katılım için tşkler :)

Bahar
27.08.08, 11:08
erkekler buraya katiliyorda erkeklere evlenme teklifi yapan kim hahahahahhahahahahahahah

Apancene
27.08.08, 11:12
bahar teklif alanlardan olduğumu söyleyebilirim :))

Bahar
27.08.08, 11:13
bahar teklif alanlardan olduğumu söyleyebilirim :))

vay vay vay :) devir iyice deyisti zaten artik heheheheh

Mu®@T
28.08.08, 12:49
nasil edilirki:)

Il_ke
04.09.08, 08:05
BEN BU KONUYU ANLAYAMADIM DESEM AYPI OLURMU? TESDİ YAPTIM AMA BİR ŞEY ANLAMADIM.HER NEYSE AMAN KLASİK EVLİLİK TEKLİFLERİ İŞTE NE OLSUN..GÜNÜMÜZDE YA CEPTEN MSJ CEKEREK YA MSN DEN YAZARAK YADA YADA YADA :p Bİ ŞEKİLDE EDİYORLAR ÖNEMLİ OLAN KABUL EDİLİP EDİLMEMEĞİ HEHEHEH BEN ÇOK ALDIM AMA HİÇ BİRİSİNİ KABUL ETMEDİM :p

Bahar
13.09.08, 03:34
Sokagima yazsin kocam bir sekilde:)) bende cami actigimda goreyim :d

r_e_s_a_m_76
03.12.08, 23:36
Bi bilsem nasil alacağimi mende yardim eliyerem etmesi için ama ne bilim belkede eteyecek

Cevdet76
04.12.08, 02:43
EVLILIK KONUSU COK ÖNEMLIDIR
evlilik teklif edeceksem sevdiyim kiza tabiki
biraz romantik yerler tercih ederim.yada manzarasi güzel olan bir yüksek bir yerde .yada aksamlari ay isigina bakarken .yildizlari bakarken.yada sokakta yürürken.bir cicekcinin.(f)önünde durarsin bir kirmiz gül alir (f)ve sevdiyin kiza (f).askim benimle evlenirmisin dersin.(f)ve güllü sevdiyine verirsin(f)
HAYAT VE YASAMDA HER SEY OLA BILIR

Gulasil
04.12.08, 19:01
Sürpriz !! :D
Sizin evlilik teklifiniz hiç beklemediğiniz anda sürpriz bi şekilde olucak .belki şehrin tüm bilboardlarında belki de gökyüzünde bi helikoptere takılmış bir afiş olarak ...:D ilk kuizim lütfen eksi vermein katılım için tşkler :)

ESPERADO_35_1925
24.02.09, 01:32
Ben teklif almamda ederim heralde :)

Emine
26.02.09, 15:36
erkekler buraya katiliyorda erkeklere evlenme teklifi yapan kim hahahahahhahahahahahahah

:):):):):):):) alemsin bahar