itiraz ediyorum bea!!!!!!!! meslek liselerine olan haksızlık yüzünden meslek liseleri meslek dersleri gördüğü için (yani ben gibi öğrenciler) normal derslere ağırlık veremiyor.ek olarak dershaneye gitmek derdi çıkıyor. tabii temel olmasdığı içinde üstüne pek bişey atılamıyo.hadi madem böyleneden ünv sınavınsdan sonra bölüm derslerinin mesleğine ilk sırada bizden yani meslek öğrencilerinden almıyorlar..çok saçma bi sistem var :'(:@

Bu konu 2268 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
sistem hatası mı bizim yanlışımız mı 2268 Reviews

Konuyu değerlendir: sistem hatası mı bizim yanlışımız mı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2268 kez incelendi.

ariza_qız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    31
    Konular
    2
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @ariza_qız

Angry sistem hatası mı bizim yanlışımız mı

itiraz ediyorum bea!!!!!!!!

meslek liselerine olan haksızlık yüzünden
    meslek liseleri meslek dersleri gördüğü için (yani ben gibi öğrenciler) normal derslere ağırlık veremiyor.ek olarak dershaneye gitmek derdi çıkıyor. tabii temel olmasdığı içinde üstüne pek bişey atılamıyo.hadi madem böyleneden ünv sınavınsdan sonra bölüm derslerinin mesleğine ilk sırada bizden yani meslek öğrencilerinden almıyorlar..çok saçma bi sistem var

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: sistem hatası mı bizim yanlışımız mı

Kategori: İtiraz Ediyorum

Konuyu Baslatan: ariza_qız

Cevaplar: 2

Görüntüleme: 2268

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?:$).(

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil

Nazlımcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    111
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    593
    @Nazlımcan

Alıntı ariza_qız Rumuzlu Üyeden Alıntı
    itiraz ediyorum bea!!!!!!!!

meslek liselerine olan haksızlık yüzünden
    meslek liseleri meslek dersleri gördüğü için (yani ben gibi öğrenciler) normal derslere ağırlık veremiyor.ek olarak dershaneye gitmek derdi çıkıyor. tabii temel olmasdığı içinde üstüne pek bişey atılamıyo.hadi madem böyleneden ünv sınavınsdan sonra bölüm derslerinin mesleğine ilk sırada bizden yani meslek öğrencilerinden almıyorlar..çok saçma bi sistem var
    Canım benim sistemimiz asra uyacak elbet, bugün yaşanılan o kadar çok sıkıntı var ki. Herkes bunun suçunu birbirine atıyor ama ne yazık ki gerçekte zarar aynen senin dediğin gibi siz öğrencilere oluyor. Haklısın bitanem seni destekliyorum ve umut ediyorum ki bir an önce kalıcı ve düzgün çareler bulunur.

Sevgiyle kal. Çok güzel bir konuydu ).(

ariza_qız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    31
    Konular
    2
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @ariza_qız

Alıntı Nazlımcan Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Canım benim sistemimiz asra uyacak elbet, bugün yaşanılan o kadar çok sıkıntı var ki. Herkes bunun suçunu birbirine atıyor ama ne yazık ki gerçekte zarar aynen senin dediğin gibi siz öğrencilere oluyor. Haklısın bitanem seni destekliyorum ve umut ediyorum ki bir an önce kalıcı ve düzgün çareler bulunur.

Sevgiyle kal. Çok güzel bir konuydu ).(

konu güzel ama bi çözüm bulunmazsa birçok meslek lisesi öğrencisi zor durumda kalmaya dvm edecek=))

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?:$).(

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil

Etiketler